DCC Finanse

 • logo

Słowa kluczowe: dcc finanse i windykacja

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
 • Wyznacznikiem naszej działalności jest skuteczność. Windykacja należności, którą realizujemy zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, opiera się na zastosowaniu przez naszych ekspertów dostępnych narzędzi prawnych. Jako firma windykacyjna działająca nie tylko na terenie dużych miast jak Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Białystok czy Katowice, ale wszędzie tam, gdzie zaprowadzą nas interesy naszych Klientów, zawsze dostosowujemy model działania do specyfiki powierzonej sprawy.

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • 12 opinie o firmie windykacyjnej “DCC Finanse”

  1. PHU NOVA WYNAJEM i SPRZEDAŻ SPRZĘTU BUDOWLANEGO DCC Finanse
   Łączna ocena:
   5

   Korzystaliśmy z windykacji na koszt dłużnika. W miesiąc odzyskaliśmy nasze ponad 100 tys zł i do tego dostaliśmy z zwrot kosztów windykacji. Wszystko zgodnie z umową.

  2. Patryk DCC Finanse
   Łączna ocena:
   1

   Patologia w tej branzy,podejmują sie odzyskac dług po czym kontakt sie urywa,po dwóch latach przysyłają olbrzymi rachunek ,nie odzyskując nawe 100zl … W trakcie podpisywania umowy zapewniają o braku dodatkowych kosztów oraz o weryfikacji dłużnika ,gwarantują odzyskanie długu.Przestrzegam.

   1. Magda DCC Finanse

    Faktycznie aż tak źle? Podpisałam umowę z 3 lata temu i teraz sie boję że chorędalna suma przyjdzie do zapłacenia przez mnie, kontaktu z firma zero, odzyskania należności również, zapłacił Pan czy będzie się Pan sądził w tej sprawie?

   2. Ewelina DCC Finanse

    Przestrzegam przed tą firmą, jestem w podobnej sytuacji.
    Obiecywali odzyskanie należności, zero opłat w przypadku braku rezultatu. Tymczasem otrzymuję rachunek za nieskuteczną windykację – dużo wyższy niż kwota zadłużenia, którą mieli odzyskać.

  3. Magda DCC Finanse
   Łączna ocena:
   1

   Przestrzegam z całego serca, ludzie chamscy, nastawieni na zdobycie pieniądza kosztem czyjejś tragedii. Na początku obiecują cos innego, pozniej targają umową swoich klientów, są kompletnie nieskuteczni, po prostu oszuści, jeśli sprzedałeś, lub przelałeś część wierzytelności, jak najszybciej zrezygnuj, a jeśli się zastanawiasz czy to zrobić to pojdz po prostu do zaufanego prawnika w twoim mieście

  4. michał DCC Finanse
   Łączna ocena:
   1

   Dramat, oszuści, nie chce się nawet już rozpisywać ale jeśli to czytasz to wiedz żeby im nie ufać, są kompletnie nieskuteczni, kontaktu jakiegokolwiek brak, jeśli juz to chamskie odpowiedzi po moich telefonach a na końcu po nieodzyskanym długu, obracają się przeciwko Tobie i wysyłają ogromny rachunek do zapłaty w terminie 7 dni…

  5. Ewelina DCC Finanse
   Łączna ocena:
   1

   Przestrzegam przed tymi OSZUSTAMI!!!.
   Jest dokładnie tak, jak napisał ktoś wyżej, długu nie odzyskują a po czasie przysyłają olbrzymie rachunki do zapłacenia.
   Podczas podpisywania umowy, zapewniali że nie dość że zweryfikowali dłużnika to jeszcze od niego ściągali skutecznie dług. Zapewniali również o braku kosztów w przypadku nieskutecznej windykacji. GÓW……O prawda.

  6. Michał DCC Finanse
   Łączna ocena:
   1

   Straszna firma, oszuści, naciągacze, przed podpisaniem umowy windykacji bardzo mili, zapewniają o jakże szybkiej windykacji długu, a tak naprawdę korzystają z nieszczęść ludzkich, gdzie ktoś ma problem z odzyskaniem dużych pieniędzy, wplątują tym samym w straszna umowę, nabijają później sobie jakieś wielkie koszty, są kompletnie nieskuteczni i obciążają tym wszystkim swojego klienta… Do tego bardzo niemili ludzie, traktyjacy po podpisaniu umowy swoich klientów bardzo znieważająco..

  7. DCC FINANSE - Ofiara DCC Finanse
   Łączna ocena:
   1

   Jednym słowem TRAGEDIA! Nikomu nie polecam, bardzo cwani zdziercy nie mający na pewno zamiaru ściągnięcia długu a jedynie tylko wyłudzenie od Was pieniędzy za swoje „rzekome” działania niczym niepotwierdzone. Lepiej zapłacić dobrego prawnika za kilka stów.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.