Kancelaria Ultimatum opinie

 • Kancelaria-Ultimatum-logo
 • Ultimatum-Kancelaria
 • 20-87b06cc3ce40a429147d0738aeb0478b-1

Słowa kluczowe: kancelaria ultimatum, ściąganie długów, i windykacja

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje

 • Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne w kraju potrafiące sprostać trudnym zleceniom windykacyjnym i problematycznym dłużnikom. Kompleksowa obsługa oferowana przez firmę Kancelaria Ultimatum opinie ma najlepsze i sprosta wymaganiom najbardziej wybrednym Klientom zarówno biznesowym jak i również osobom prywatnym. Windykacja należności z wszelakich tytułów tj. niezapłacone na czas faktury, brak zwrotu zaliczki, kwestie związane z umowami o pracę czy też inne aspekty związane z odzyskaniem należności finansowych Kancelaria Ultimatum to firma, której można powierzyć każdą sprawą włącznie z tymi najtrudniejszymi wymagającymi doświadczenia i umiejętności oraz obeznania w prawie windykacyjnym.

  Zachęcającym atutem tejże firmy jest brak opłat wstępnych o czym mogli przekonać się już tysiące klientów z całego kraju.

  Siedziba firmy: Warszawa
  Obsługa klientów: Cały kraj

  Kancelaria Ultimatum - Warszawa

  kancelaria ultimatum oferteo

  605 448 944

   

  kontakt@kancelariaultimatum.pl

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • 292 opinie o firmie windykacyjnej “Kancelaria Ultimatum opinie”

  1. Hurtownia budowlana Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Można śmiało korzystać z usług! Kancelaria Ultimatum towarzyszy naszej firmie w procesach windykacyjnych od 5 lub 6 lat i nigdy nie zawiedliśmy się na nich. Mają ogarniętych prawników, komorników i najlepszych w branży windykatorów, którzy potrafią ściągać długi zarówno od innych firm czy spółek jak i również też od osób prywatnych. POLECAM

  2. Flawiusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM ma fachowe i rzeczowe podejście do każdej sprawy windykacyjnej jaką im się przekazuje i bez znaczenia na poziom trudności zawsze ich prawnicy są w stanie stanąć na wysokości zadania i osiągnąć zamierzony cel. Nie pobierają zaliczek, więc polecam wysłać im dokumenty żeby chociaż dowiedzieć się czy jest szansa na egzekwowanie długu.

  3. Leszek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pomagają specjaliści windykacyjni z KANCELARII ULTIMATUM nawet w beznadziejnych sytuacjach gdzie wydaje się nie do wywalczenia należność finansowa. Dla nich nie ma sprawy nie do wygrania ponieważ są w branży już przeszło 15 lat i od tamtej pory nasze firmy współpracują ze sobą, więc moje zdanie jest jak najbardziej oparte o liczne doświadczenia z ową kancelarią.

  4. Faust Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Myślałem, że już nie odzyskam pożyczonych pieniędzy, ale Kancelaria Ultimatum uświadomiła mnie, że jest to sprawa do wygrania tylko trzeba dobrze się do niej przygotować. Pomogli mi w zebraniu wszystkich dokumentów i zabrali się do działania, a po miesiącu pieniądze wróciły do mnie na konto. Rzeczowo i na temat odbywają się spotkania z ich specjalistami, a to bardzo dobrze świadczy o firmie tego rodzaju.

  5. Mateusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Moja sprawa opiewała na sporą sumę pieniędzy, a dłużnik migał się jak tylko mógł, aż sami zastanawialiśmy się skąd on ma takie głupio-mądre patenty na opóźnienie spłaty długu… Kancelaria Ultimatum walczyła w sądzie bardzo skutecznie, widać było że bez wygranej nie wyją z sali sądowej i udało się zawrzeć ugodę z dłużnikiem co było naprawdę dużym sukcesem. Pieniądze po miesiącu wróciły na nasze konto za co bardzo dziękujemy tejże firmie windykacyjnej.

  6. Fryderyk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Na początku bałem się, bo nie znałem firmy i sceptycznie podchodziłem do tego typu usług, ale finalnie nie zawiodłem się i uważam, że KANCELARIA ULTIMATUM ma najlepsze metody odzyskiwania pieniędzy spośród wszystkich firm w tej branży. Pozdrawiam 🙂

  7. MotorMax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osoby reprezentujące firmę Kancelaria Ultimatum znają się na swojej pracy jak nikt inny w całym kraju. Panowie z kancelarii Ultimatum poradzą sobie z każdą sytuacją bez znaczenia na stopień trudności.

  8. Gabriel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie było tak, że po przeczytaniu opinii o KANCELARII ULTIMATUM postanowiłem skorzystać z usług tej firmy i uważam z perspektywy minionego czasu, że lepiej wybrać nie mogłem – było to słuszny wybór. Jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobili i jak przytrafi się w przyszłości kolejny dłużnik na pewno ponownie skorzystam z ich usług.

  9. Bohdana Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Powiem Wam, że jedyne czego żałuję to tylko to, że dopiero po takim czasie zdecydowałam się powierzyć sprawę Panom z biura Kancelaria Ultimatum ponieważ straciłam czas i nerwy korzystając z usług innych firm windykacyjnych, a tutaj maksymalnie skutecznie działają co przekłada się finalnie na efekty tychże działań. DZIĘKUJĘ

  10. FolioPax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystałem z usług kancelarii Ultimatum 3 razy i zawsze stawali na wysokości zadania ściągając dług z dłużnika co do złotówki.

  11. Zakład stolarski Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dobre biuro windykacyjne. Znam ponieważ nasza firma korzysta regularnie z usług kancelarii Ultimatum i z tego co prezes mówił to Panowie z tego biura windykacyjnego świetnie sobie radzą z z problematycznymi dłużnikami.

  12. Teodozja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Wiedziałam, że są dobrzy w tym co robią, ale nie spodziewałam się takiego przebiegu zdarzeń podczas współpracy ponieważ myślałam, że KANCELARIA ULTIMATUM tylko część długu odzyska lub będzie to długo trwało, oni w niespełna miesiąc czasu odzyskali ponad 20 tys. zł długu.

  13. Firma z Gańska Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Na całe szczęście dzięki kancelarii Ultimatum obyło się bez sądów i prawników. Cenimy ich za sumienny i rzetelny stosunek do sprawy jaką im powierzyliśmy. Spisali się na 5 gwiazdek z plusem 🙂

  14. Ursyn Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Środki finansowe Kancelaria Ultimatum wywalczyła w niecałe 5 tygodni gdzie inne firmy mówiły, że się nie da albo będzie to nieopłacalne. Dodatkowym atutem w tej firmie jest to, że nie pobierają zaliczek za zweryfikowanie sprawy. Jak dla mnie najlepsza kancelaria windykacyjna w całym kraju!

  15. Budamex Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jest to bardzo profesjonalna firma! W moim przypadku dłużnik zwlekał z rozliczeniem się ze mną, a teraz jak tylko słyszy Kancelaria Ultimatum to sam dzwoni i pyta gdzie przelać pieniądze. Polecam

  16. Hubert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku bardzo szybko wręcz ekspresowo wywiązali się ze zlecenia, które im powierzyłem. Kancelaria Ultimatum to pionier windykacyjny jakich trzeba szukać ze świecą. Polecam usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum, jeżeli macie problem (dług/dłużnika) z jakimś klientem to ta firma Wam pomoże bez zbędnego owijania w bawełnę.

  17. Michał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam usługi oferowane przez kancelarię Ultimatum – sam testowałem ich skuteczność na własnej skórze i muszę przyznać rację, że panowie z kancelarii Ultimatum robią świetną robotę i potrafią pomóc bez zaliczek i opłat wstępnych tzn. ZERO ryzyka!

  18. Julia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to świetna firma, dzięki której odzyskałam pieniądze szybciej niż spodziewałam się. Było niezwykle ciężko ponieważ dłużnik ukrywał się we Włoszech. a dodatkowo ukrywał swoje prawdziwe dochody, ale co do czego pracownicy firmy Kancelaria Ultimatum poradzili sobie z nim bez najmniejszego problemu.

  19. Zakłady produkcyjne Mirox Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Prestiżowa kancelaria windykacyjna tylko szkoda, że czasami z parkingiem problem jest żeby zaparkować pod ich biurem auto, dlatego już się nauczyliśmy że wszystkie dokumenty korespondencyjnie wysyłamy poprzez inpost – szybciej, taniej, łatwiej, a skuteczność i tak wysoka jak zawsze w tej firmie.

  20. Mietek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście polecam owych specjalistów ds. windykacji – Kancelaria Ultimatum pomaga w problemach z nieuczciwymi kontrahentami za co ceni ich praktycznie cała Polska za trud, który wkładają w powierzone im zadania. Polecam w 100% 🙂

  21. Grzegorz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Pomocna firma potrafią za zachować dyskrecję ponieważ już nie raz Pomogli naszej spółce nie raz odzyskać utracone środki finansowe. Kancelaria Ultimatum działa profesjonalnie i rzetelnie jak przystało na prawdziwych fachowców. Pozdrawiam z nad morza.

  22. Rafał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum zna się na swojej pracy i potrafi zrozumieć drugą osobę w trudnej sytuacji, a na dodatek wykonują usługi profesjonalnie i fachowo jak przystało na prawdziwych fachowców windykacyjnych.

  23. Michalina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z kancelarii Ultimatum pomogli nam odzyskać utracone środki finansowe od nierzetelnego kontrahenta, który więcej obiecywał niż robił to co ma robić czyli nie rozliczał się z faktur. W zasadzie prędzej czy później i tak sama bym sobie z nim nie poradziła, a oni stanęli na wysokości zadania za co niezmiernie dziękuj i polecam.

  24. Mirek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście po wypróbowaniu możliwości biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy w niespełna 3 miesiące wyciągnęli od dłużnika cały dług. Jestem tym faktem bardzo uradowany i rekomenduję ich usługi windykacyjne, zwłaszcza Pana Rafała, który sprawę prowadził od początku aż do samego końca.

  25. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Moje zdanie o kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywne. Odzyskali od dłużnika cały dług na ponad 20 tysięcy zł od firmy z województwa lubuskiego.

  26. Zakład przetwórstwa owoców Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Przed działaniami kancelarii Ultimatum nie mogliśmy doprosić się przez 10 miesięcy o zwrócenie środków finansowych od dłużnika, ale jak Kancelaria Ultimatum wkroczyła do akcji to była to tylko kwestia czasu i cały dług odzyskali w 4 miesiące. POLECAM!

  27. Paulina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prezentowana na tej stronie Kancelaria Ultimatum to kompetentna firma windykacyjna, współpracująca ze znakomitymi detektywami, a także doświadczonymi prawnikami prawnikami stąd otrzymują do nas 5 gwiazdek.

  28. Monika Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Miałam okazję korzystać w tamtym roku z pomocy firmy ściągającej długi o nazwie Kancelaria Ultimatum i trzeba przyznać, że są to najlepsi windykatorzy w kraju – profesjonalnie pomogli mi uporać się z nieuczciwym klientem z którego ściągnęli dług zanim się zorientował. Super Panowie! Jak trzeba będzie to wrócę do Waszego biura.

  29. Bożena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam w 100% usługi oferowane przez kancelarię Ultimatum.

  30. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie pobierają zaliczek ani opłat startowych/wstępnych, więc widać że wiedzą co robią – inaczej by nie działali w taki odważny sposób.

  31. Heniek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalna firma windykacyjna, która sprawnie radzi sobie nawet z problematycznymi dłużnikami.

  32. Haberixol Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Trzeba przyznać, że trochę się to ciągnęło, ale finalnie poszło jak po maśle i na odzyskali cały dług. Mogę polecić kancelarię Ultimatum – nie można im nic zarzucić, bo swoją pracę wykonują najlepiej jak się tylko da.

  33. Zarządca nieruchomości Poznań Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum sprostała oczekiwaniom każdego klienta nawet jak dłużnik ukrywa się czy nie spieszy mu się z oddaniem pieniędzy to Kancelaria Ultimatum znajdzie go błyskawicznie i sam dłużnik będzie prosił o numer konta do spłaty jak było w naszym przypadku.

  34. Motormaximus Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mimo iż dłużnik posługiwał się tylko i wyłącznie w językiem niemieckim to Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu korespondowała z nim i muszę przyznać, że doskonale sobie poradziła z delikwentem – dług 35 000 zł odzyskała bez najmniejszych problemów.

  35. MiroRud Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Rekomenduję usługi firmy KANCELARIA ULTIMATUM jako biuro sprawnie odzyskujące wierzytelności. Super organizacja i podejście do klienta 🙂

  36. Właściciel firmy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum szybko i bez owijania w bawełnę pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od klienta, który nabrał towaru, za faktury nie rozliczył się i ślad po nim zaginął. Najlepsze biuro windykacyjne w Polsce to właśnie Kancelaria Ultimatum i tego samego znania jest multum osób i firm.

  37. Gabriel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Czasami potrzeba pomocy z nieuczciwymi klientami i wtedy pomocną dłoń podaje Kancelaria Ultimatum, która dysponuje wykwalifikowanymi prawnikami, którzy formalnie uświadamiają dłużników o powadze sytuacji. Polecam Ultimatum!!!

  38. Józef Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum ma doświadczenie i bardzo dyskretnie działa. Pomogą nam na pewno nie jednej osobie w potrzebie. Polecam z całego serca!

  39. Zadowolony klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   W imieniu mojej firmy polecam kancelarię Ultimatum ponieważ są pomocni na każdym etapie postępowania przedsądowego o raz już na drodze sądowej. Zleciłem im sprawę niezapłaconych kaucji od jednego z największych deweloperów w Polsce i poradzili sobie bardzo szybko z odzyskaniem kasy.

  40. GlobTurax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum odzyskała dla naszej spółki około 100 tysięcy euro od jednego z największego w Europie centrum z częściami do aut klasy premium. Polecamy wszystkim.

  41. Dom towarowy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam szczególnie ich specjalistę ds. windykacji pana Rafała, bo to profesjonalista i człowiek sukcesu, który zna się na swym fachu jak mało kto. Cała firma stanęła na wysokości zadania i uzyskała pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami.

  42. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria ULTIMATUM działa niezmiernie skutecznie i ściągnęła od jednej ze spółek bardzo szybko całą fakturę, razem z kaucją za co bardzo dziękujemy i rekomendujemy uch usługi.

  43. Zakład przemysłowy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam kancelarię Ultimatum innym firmom i to z czystym sumieniem ponieważ wiem że zawsze sobie poradzą z odzyskaniem pieniędzy nawet od dłużnika, który ukrywa się na drugim końcu świata.

  44. Klaudia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście z całego serca polecam biuro windykacyjne Ultimatum jeżeli ktoś potrzebuje fachowej pomocy. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, indywidualne podejście do każdej sprawy.

  45. Hanna i Roman Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nasza sprawa związana z dłużnikiem nie należała do najłatwiejszych, ale nie zawiedliśmy się na działaniach ze strony Kancelarii Ultimatum. Szczerze polecamy wszystkim pragnącym odzyskać to co im się należy bez zbędnej zwłoki czasowej.

  46. Wierna klientka kancelarii Ultimatum Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Powiem wszystkim, że jeżeli chcecie odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika bez znaczenia czy jest to osoba prywatna czy firma, to kancelaria Ultimatum jest najlepszym rozwiązaniem do tego typu spraw – działają w branży nie od wczoraj i wiedzą jak „ugryźć” każdą sprawę.

  47. Eryk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Fachowe i indywidualne podejście do wszystkich klientów. Szybko i sprawnie, a zaznaczam że sprawa nie należała do najłatwiejszych pod wieloma względami, ale kancelaria Ultimatum sobie poradziła i to najważniejsze dla mnie.

  48. Mariusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy i windykatorzy w Kancelarii Ultimatum znają się na rzeczy – wiem, bo już nie raz pomagali mi odzyskać pieniądze. Ostatnio szybko i fachowo pomogli mi również w firmie z wyegzekwowaniem należności, w efekcie dzięki ich działaniom wygraliśmy sprawę w sądzie z dłużnikiem co w doprowadziło do odzyskania 100% długu. Profesjonalne i fachowe podejście do problemu za każdym razem kiedy im zlecę nowego dłużnika.

  49. Firma budowlana z Gdańska Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mają w 100% indywidualne podejście do klientów – nie traktują każdej sprawy szablonowo i np. u mnie bardzo wnikliwie analizowali sprawę zanim przeszli do działania. Pomoc na miarę Europejskich standardów. Polecam za to, że nieustannie dążyli do osiągnięcia zamierzonego celu, aż finalnie udało się odzyskać cały dług.

  50. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Firma windykacyjna Ultimatum to profesjonalna kancelaria prawna oferująca sprawdzone usług z wiązane z odzyskaniem należności. Cechuje ich rzetelna obsługa wszystkich klientów, co mogę potwierdzić to po współpracy z nimi gdzie dbali o najdrobniejsze szczegóły i żeby było wszystko dopięte na ostatni guzik.

  51. Kasia z Elbląga Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze kancelarię Ultimatum ponieważ odzyskałam pieniądze od dłużnika szybciej, niż myślałam – teraz dzięki ULTIMATUM wychodzę na prostą. Dodam tylko tyle, że nie pobrali ode mnie ani złotówki z zweryfikowanie sprawy, więc był to dla mnie ogromny plus jak wybierałam firmę windykacyjną której powierzę swoją sprawę.

  52. Stanisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum działa niezwykle skutecznie ponieważ na 3 sprawy zgłoszone w ich biurze osiągali za każdym razem to o co ich prosiłem czyli mają 100% skuteczność w odzyskiwaniu długów. Krótko mówiąc bardzo profesjonalnie, szybko i fachowo pomagają osobom w chwilach kiedy zostały oszukane przez oszustów finansowych na pieniądze.

  53. Nikodem Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z kancelarii Ultimatum pomogli mi w 100% uporać się z odzyskaniem długu i to za połowę stawki, którą konkurencyjna firma windykacyjna mi zaproponowała. Postępują zgodnie z literaturą prawa jednocześnie robiąc wszystko efektywnie czyli bez zbędnej zwłoki czasowej.

  54. Zadowolony klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Specjaliści z kancelarii Ultimatum bardzo mi pomogli. Mają super podejście do klienta – naprawdę bardzo gorąco polecam ich metody działania.

  55. Klemens Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W 100% polecam firmę Kancelaria Ultimatum za ich podejście do każdej sprawy windykacyjnej – mają świetny zespół profesjonalistów dla których nie ma długu, którego nie da się wyegzekwować.

  56. Dzierżysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam z całego serca! KANCELARIA ULTIMATUM gwarantuje fachową, rzeczową i konkretną obsługę. Dużym plusem jest to, że obsługują klientów z całego kraju i można z nimi łatwo się skontaktować np. poprzez maila lub telefoniczne co ułatwia odzyskiwanie pieniędzy bez znaczenia na miejsce zamieszkania.

  57. Czesław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM pieniądze odzyskała w niecałe 2 miesiąca gdzie inne firmy twierdziły, że dług jest nie do odzyskania a jak już nawet uda się go wyegzekwować to potrwa to najmniej rok. Praktycznie cała komunikacja była zdalna między mną a ich biurem, więc zaoszczędziłem sporo czasu na dojazdy do ich biura. Dodam tylko jeszcze, że nie pobierają opłat wstępnych tylko płaci się im od efektu, a jak nie uda się ściągnąć całej kwoty to nic nie trzeba wpłacać, ale zawsze im się udaje osiągnąć zamierzony cel.

  58. Sara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo profesjonalna firma windykacyjna, kontakt mailowy lub telefoniczny praktycznie przez cały tydzień. Na pewno KANCELARIA ULTIMATUM jest skuteczna jak żadne inne biuro odzyskujące długi w całym kraju. W 4 tygodnie odzyskała kwotę zadłużenia. Trzeba podkreślić to, że komornika maja naprawdę ogarniętego i obeznanego w temacie windykowania należności – jeździ do dłużnika bez znaczenia na miejsce jego zamieszkania. Polecam!

  59. Dagmara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Współpraca z biurem KANCELARIA ULTIMATUM jest na najwyższym poziomie. Nigdy nie podejrzewałam, że mój kontrahent odda naszej firmie wszystkie pieniędzy za zlecenie i to bez postępowania sądowego. Panowie z tego biura windykacyjnego osiągnęli rzez niemożliwą za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. W razie gdy są problemy to z namierzeniem dłużnika lub udowodnieniem jego majątku poszukają po KW i zanim się zorientujemy to dług wróci na nasze konto.

  60. Harold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM have a very nice and individual approach to the client. Settlement is always for the effects of their work on debt recovery, so we are sure that they are effectively looking for a way to collect all financial liabilities from the debtor as soon as possible.

  61. Leopold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Podchodzą w Kancelarii Ultimatum bardzo rzetelnie i zarazem profesjonalnie do każdej sprawy. Wszystko na najwyższym poziomie. Kancelaria Ultimatum bardzo pomogła mi w złej sytuacji i bez nich bym sobie nie poradził z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Pomogli mi w trzy tygodnie odzyskać 12000 zł i zaczęli działać bez wpłacania im zaliczki czy też innych opłat wstępnych, a to już o czymś świadczy. Polecam ich jako specjalistów i jako ludzi chcących pomóc człowiekowi w potrzebie.

  62. Łukasz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście bardzo polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ przy odzyskiwaniu długów nie maja sobie równych. Miałem problem z odzyskaniem pieniędzy za swoje usługi od klienta, na szczęście trafiłem do kancelarii gdzie uzyskałem szybką pomoc prawną. Pracownicy w Kancelarii Ultimatum są bardzo mili i maksymalnie kompetentni. Polecam w 100%

  63. Emil Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum maksymalnie rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do każdej rozwiązywanej sprawy, można liczyć pełne wsparcie prawników którzy reprezentują to biuro i fachową pomoc w dosłownym sensie tego znaczenia. Chętnie udzielają porad, wskazówek, a ponadto wskazują właściwą drogę postępowania, aby osiągnąć zamierzony cel. Warto skorzystać z ich usług!

  64. Jakub z Kielc Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to najlepsi specjaliści w ściąganiu wierzytelności. Osoby które pracują w tym biurze windykacyjnym są bardzo miłe i pomocne. Dostałem od nich wiele cennych wskazówek oraz bez problemu odzyskali mój dług w niespełna miesiąc czasu co uważam za swoistego rodzaju sukces i powód do rekomendowania ich usług. Polecam

  65. Damian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo pomocna porada prawna i chęć pomocy pozytywnie wpłynęły na dalszy ciąg zdarzeń, który doprowadził dzięki zaangażowaniu ze strony Kancelarii Ultimatum do stu-procentowego odzyskania należnych mi pieniędzy. Myślałem, że już nie mam wyjścia z mojej trudnej sytuacji, a tu się udało ku memy wielkiemu zaskoczeniu. Pomoc szybka i nie taka droga jak myślałem, bo nie ma opłat wstępnych ani zaliczek tylko bardzo mały procent od wygranej sprawy pobiera Kancelaria Ultimatum. Jestem zadowolony bardziej niż najbardziej.

  66. Usatysfakcjonowany klient Kancelarii Ultimatum Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dobra kancelaria pod wieloma względami. Prawnicy działają profesjonalnie, a dział windykacyjny ma indywidualne podejście do klienta. Sprawa w sadzie zakończona sukcesem. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy prawnej skorzystać z pomocy biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum, a na pewno wesprą w działaniach mających na celu egzekwowanie należnych środków finansowych. POLECAM

  67. Rajmund Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Potrzebowałem szybkiej i fachowej pomocy prawnej. Nie znam się na przepisach prawa pracy a oni szybko wyjaśnili mi że mój pracodawca jawnie mnie oszukuje. Dzięki pomocy prawnej ze strony Kancelarii Ultimatum wiem jakie mam prawa i wiem, że powinien rozliczyć się ze mną już dawno z nierozliczonej pensji. Kancelaria Ultimatum pomogła mi odzyskać całe zobowiązanie finansowe jakie leżało na moim pracodawcy i uświadomili jego, że taka kombinatoryka donikąd zmierza.

  68. Szymon z Kołobrzegu Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo sympatyczni i komunikatywni ludzie obsługują klientów w Kancelarii Ultimatum. Według mnie jest to najlepsza firma windykacyjna nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polce. Cieszę się, że przyszło mi korzystać z ich usług. Moje wrażenia są pozytywne. Sprawa zakończyła się sukcesem i to w krótkim czasie. Polecam

  69. Katarzyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum bez zaliczki zajęła się moją sprawą i to z pozytywnym finałem za co jestem niezmiernie wdzięczna.

  70. Beata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie bez najmniejszego problemu powiedzieli jak rozwiązać problem i finalnie zaskutkowało. Bardzo dziękuję za okazałą pomoc.

  71. Halina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum są profesjonalistami w dosłownym sensie znaczenia tego słowa. POLECAM

  72. Agnieszka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nigdy nie ma z nimi problemu w działaniach windykacyjnych i na pierwszym miejscu stawiają dobro klienta.

  73. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pieniądze od dłużnika Kancelaria Ultimatum odzyskała w pięć miesięcy.

  74. Urszula Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Dosłownie wszystko przebiegło jak najbardziej pomyślnie. Dług w 100% odzyskany.

  75. Mirosław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Sprawdzona firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju. Jestem mile zaskoczony z efektów ich pracy.

  76. Mieczysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Jestem usatysfakcjonowany z usług oferowanych przez firmę Kancelaria Ultimatum.

  77. Roman Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z tego biura windykacyjnego wiedzą jak załatwić sprawę do końca. Polecam.

  78. Edward Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Wywiązali się ze z powierzonego im zadania rzetelnie i bez zbędnej zwłoki czasowej.

  79. Zdzisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Spisali się jak prawdziwi profesjonaliści. Polecam ich maksymalnie jak tylko można.

  80. Adam Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Miła obsługa interesantów i szybkość w działaniach to niepodważalne atuty firmy Kancelaria Ultimatum

  81. Władysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pracownicy Kancelarii Ultimatum wywiązują się ze spraw przed terminem.

  82. Wanda Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum załatwili całą papierologię co odciążyło mnie od wielu spraw i pozwoliło mi zaoszczędzić czas. POLECAM !!!

  83. Janusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystałem 2 razy i było wszystko ok. Jak będzie takowa potrzeba to z pewnością ponownie skorzystam z pomocy tej firmy.

  84. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nastawieni na wynik jakim jest odzyskanie długu a to najważniejsze w firmie windykacyjnej.

  85. Marianna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Uczciwa firma ze skutecznym prawnikami wiedzącymi jak odzyskać każdy dług.

  86. Grażyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Każdy etap postępowania przebiegł bez zastrzeżeń. Dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę.

  87. Ewa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Znaleźli dłużnika w 2 tygodnie i odzyskali całe zadłużenie. Jestem maksymalnie zadowolona.

  88. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Nie ma konieczności wpłacania opłaty wstępnej, a to bardzo uczciwe z ich strony.

  89. Marian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Potrafią zrozumieć klienta. Jestem pod wrażeniem jak sprawnie udało się odzyskać pieniądze.

  90. Kazimierz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku bez zaliczek zweryfikowali sprawę. Uczciwie działająca kancelaria dysponująca własnym zapleczem prawnym.

  91. Henryk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Specjaliści ds. windykacji z firmy Kancelaria Ultimatum załatwiają wszystkie formalności bez dopłaty.

  92. Zbigniew Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Konkretna firma na konkretnym poziomie. Odzyskali 15 000 zł w niespełna miesiąc.

  93. Danuta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie Kancelaria Ultimatum nie pobrała żadnych opłat wstępnych, a dług bardzo szybko został wyegzekwowany.

  94. Józef Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nasza firma współpracuje z Kancelarią Ultimatum od przeszło 10 lat i w pełni możemy ich rekomendować.

  95. Janina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum pomagają również w sprawdzeniu księgi wieczystej. Jestem zadowolona.

  96. Romuald Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z Kancelarii Ultimatum działają szybko i przede wszystkim skutecznie, więc żaden dłużnik nie ma z nimi szans wygrać sprawy windykacyjnej. Dużym atutem jest to, że nie pobierają opłaty wstępnej tylko dopiero jak jest wygrana sprawa to rozliczenie jest na zasadzie niewielkiej prowizji a to bardzo uczciwe z ich strony i nie spotkałem się z tym żeby jakaś inna firma oferowała takie dogodne warunki umowy. Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdej osobie czy firmie która nie może poradzić sobie na własną rękę z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Serdecznie pozdrawiam nowych i dotychczasowych klientów tego biura windykującego należności.

  97. Konrad Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Cieszę się, że polecono naszej firmie biuro windykacyjne Kancelarią Ultimatum ponieważ bez zbędnego tracenia czasu już w pierwszym dniu nawiązania z nimi współpracy zabrali się ich pracownicy do działania i finalnie pomogli nam odzyskać pieniądze od nieuczciwego klienta za co bardzo dziękujemy. Można Kancelarii Ultimatum zaufać i powierzyć odzyskiwanie pieniędzy mając pewność, że sobie poradzą nawet z dłużnikami którzy są urodzonymi kombinatorami.

  98. Erwina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Można liczyć na miłą obsługę i solidne wykonanie usługi windykacyjnej bez czekania na swoją kolej gdyż Kancelaria Ultimatum zabiera się do działania w dniu kiedy zgłosimy się do nich. Bez czekania weryfikują możliwości jakie są dostępne i przedstawiają zleceniodawcy możliwe warianty rozwiązania sprawy. U mnie konsekwentnie i z ogromnym zaangażowaniem dążą do celu dzięki czemu zyskali w moich oczach osoby z tego biura windykacyjnego i wiedziałam że lepiej trafić nie mogłam. Odzyskali cały dług i dodatkowo obciążyli dłużnika odsetkami za zwłokę czasową i nieterminowe spłacanie zobowiązań. Polecam Kancelarię Ultimatum.

  99. Zuzanna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Najlepsze biuro windykacyjne w kraju. Zlecona przeze mnie Kancelarii Ultimatum sprawa została zakończona sukcesem. Już od samego początku kiedy poznałam Kancelarię Ultimatum zauważyłam rzetelne podejście do mojej osoby, a sprawę wnikliwie przeanalizowali co ułatwiło w kolejnych krokach postępowanie mające na celu odzyskać moje pieniądze. Kancelaria Ultimatum ma bardzo dobry kontakt z klientami, a to niepodważalny atut w dzisiejszych czasach.

  100. Seweryn Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Wiedzą jak zabrać się do odzyskania każdego rodzaju długu. Raz im zlecałem ściągnięcie należności od firmy a także 2 razy zajmowali się rozliczaniem osób prywatnych które nie chciały się ze mną po dobroci rozliczyć i za każdym razem wywiązywali się z obietnic. Pieniądze odzyskują szybciej niż wstępne są założenia, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić Kancelarią Ultimatum nawet wymagającym osobom.

  101. Czesława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dług w wysokości 48 000 zł odzyskany przez Kancelarię Ultimatum to najlepszy dowód na to, że sprawiedliwość jeszcze na tym świecie istnieje. Wszystko zostało odzyskane w krótkim czasie, a na tym mi bardzo zależało. Od momentu kiedy zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum wiedziałam, że lepiej trafić nie mogłam i przeczucie mnie nie myliło. Fachowcy pod każdym względem dla których satysfakcja klienta ogrywa pierwszorzędne znacznie.

  102. Krystyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mimo tego że dłużnik przebywał za granicą a może by w tym przypadku bardziej pasowało sformułowanie że ukrywał się tam to i tak dla Kancelarii Ultimatum nie stanowiło problemu i wyegzekwowali 100% zadłużenia. Prawnicy z tego biura windykacyjnego to specjaliści w swojej branży i nie mają równych sobie. Od samego początku kiedy zleciłam sprawę do tego biura windykacyjnego to mogłam liczyć na rzeczowe i fachowe podejście powierzonego im zadania. Kancelaria Ultimatum zawsze jest górą!

  103. Bernard Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Należą się gromkie brawa dla osób z Kancelarii Ultimatum zajmujących się moją sprawą ponieważ tam gdzie inne firmy windykacyjne mówiły że się nie da i rozkładały ręce tam Kancelaria Ultimatum poradziła sobie bez zająknięcia się. Jestem w pełni zadowolony z dotychczasowej współpracy w zakresie odzyskiwania długu – skuteczność jest bardzo wysoka, a to najważniejsze w branży windykacyjnej. Daję bez chwili namysłu maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 dla pracowników tego biura za zaangażowanie w pomoc mojej osobie.

  104. Ernestyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum bez dwóch zdań jest naprawdę świetna w swojej profesji. Udało im się wszystko odzyskać co miałam do odzyskania i nie musiałam wcale czekać na efekty z ich działań. Weryfikacja sprawy windykacyjnej całkowicie za darmo była tylko odpaliłam im parę procent dopiero po tym jak otrzymałam pieniądze od osoby która była mi je winna, więc od samego początku a ż po sam koniec Kancelaria Ultimatum spisała się na medal.

  105. Gordian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum to profesjonaliści dla których nie ma długu nie do odzyskania. Zlecona przeze mnie sprawa została załatwiona bardzo sprawnie – jestem nareszcie spełniony i wolny od nieszczęsnego dłużnika. Panowie z Kancelarii Ultimatum świadczą usługi na wysokim poziomie i są naprawdę godna polecenia tzn. ściągają z zadłużonej osoby należność i odciążają zleceniodawcę od problematycznych sytuacji. POLECAM

  106. Mirosława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam pozytywnie ponieważ sprawa windykacyjna była poprowadzona na najwyższym poziomie i w finale została zakończona sukcesem. Widać, że ma duże doświadczenie zawodowe. Odzyskane 28 000 zł.

  107. Aleksandra Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum wyróżniają się niezwykłym profesjonalizmem w aspekcie merytorycznym a także w zakresie obsługi klienta. Walka była o 70 tys. zł i została zakończona sukcesem za co bardzo dziękuję. POLECAM

  108. Bogdan Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Wszystkie kwestie prawne zostały przez pracowników Kancelarii Ultimatum szczegółowo i zrozumiale objaśnione, a gdy pojawiały się nowe pytania lub wątpliwości z mojej strony to były one na bieżąco mi wyjaśniane. Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum i serdecznie pozdrawiam.

  109. Antoni Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum podchodzi do każdego zadania z zaangażowaniem i jest gotowa do udzielenia pomocy przez 365 dni w roku. Udzielono mi w Kancelarii Ultimatum wielu cennych informacji dzięki którym mogłem rozeznać się w swojej sytuacji i finalnie wgrać z osobą, która była mi winna pieniądze.

  110. Władysława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Od kiedy współpracuję z Kancelarią Ultimatum wszystkie sprawy, które zlecam w tym biurze są wykonywane terminowo i z najwyższą starannością. Krótko mówiąc pełny profesjonalizm i zaangażowanie, świetny kontakt – niemożliwe stało się możliwym. Pracownicy w tej firmie są mili i życzliwi co też bardzo mi się spodobało.

  111. Paweł Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Podczas prowadzonej sprawy windykacyjnej przez Kancelarię Ultimatum mogłem liczyć na ogromne wsparcie psychiczne. Sprawa zakończyła się pomyślnie i otrzymałem wszystko o co wnosiłem czyli zwrot długu w wysokości czterdziestu tysięcy złotych. Pracują tutaj kompetentni ludzie, którzy są bez dwóch zdań najlepsi w swoim fachu.

  112. Henryka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pracownicy z Kancelarii Ultimatum odpowiadają na każde nurtujące pytania co jest dużym atutem w tego typu usługach. Zlecona przeze mnie sprawa związana z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika była poprowadzona wzorowo. Nie znam lepszych specjalistów w branży windykacyjnej niż Kancelaria Ultimatum. Ściągnięte od dłużnika 30000 złotych.

  113. Franciszek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Doskonałe przygotowanie do walki z dłużnikiem. Poziom usług na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej właśnie firmy windykacyjnej. Kancelaria Ultimatum wygrała w moim imieniu dość skomplikowaną prawnie sprawę za co jestem im wdzięczny. Krótko mówiąc są to najlepsi specjaliści w swojej profesji.

  114. Czesława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dzięki fachowemu podejściu Kancelaria Ultimatum wygrała moją sprawę. Bardzo dziękuję! Będę Państwa z największą przyjemnością polecać. W 100% rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy mają problemy z odzyskaniem swoich pieniędzy.

  115. Sławomir Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum podchodzi do spraw windykacyjnych bardzo profesjonalnie i rzetelnie – zawsze są gotowi pomóc, wszystko wyjaśnić a także informują na bieżąco jak postępuje dana sprawa i na jakim etapie jest postępowanie windykacyjne.

  116. Aleksander Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum szybko i bezpłatnie dokonała oceny mojej aktualnej sytuacji. Zobowiązanie finansowe rozliczone – pieniądze zostały zwrócone na moje konto w 25 dni. Polecam za profesjonalizm i miła obsługę klienta.

  117. Emilia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pełny profesjonalizm i zaangażowanie, świetny i szybki kontakt z Kancelarią Ultimatum a dokładnie z ich pracownikami którzy znają się na swojej pracy i wykonują powierzone im zadania iście perfekcyjnie. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum gdyż pracują tam wybitni fachowcy znający się na swojej pracy i na pewno są w stanie pomóc każdemu.

  118. Witold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Natychmiastowa reakcja na zapytanie. Profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy. Pomogła mi Kancelaria Ultimatum angażując się w postępowanie windykacyjne dzięki temu odzyskałem szybko swoje pieniądze. Wielki pozytyw 🙂

  119. Bogusław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Korzystam z usług Kancelarii Ultimatum od kilku lat i stwierdzam jednoznacznie, że jest to niezastąpiona firma jeśli chodzi o pomoc w egzekwowaniu długów. Bardzo szybka reakcja na zapytanie i rzetelna odpowiedź. Profesjonalna pomoc prawna, ale taka która też działa w oparciu o najwyższe standardy etyki zawodowej.

  120. Marzena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dziękuję za zajęcie się moją sprawą. Bez pomocy Kancelarii Ultimatum szczęśliwe zakończenie nie byłoby możliwe. Na zadane pytanie odpowiedź otrzymałam zawsze w błyskawicznym tempie. Jak dla mnie KANCELARIA ULTIMATUM to najlepszy wybór przy sprawach związanych z egzekwowaniem należności.

  121. Bogusława z Człuchowa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to jedyne biuro windykacyjne, które było w stanie poprowadzić moją sprawę i finalnie odzyskać pieniądze. Profesjonalna firma, która bierze nawet trudne sprawy. Cała należność został odzyskana w kilka tygodni.

  122. Firma transportowa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie spodziewałem się, że spotkam się z tak fantastyczną i fachową obsługą. Kancelaria Ultimatum wygrała sprawę windykacyjną w naszej firmie transportowej bez najmniejszego problemu gdy inne firmy windykacyjne rozkładały ręce i nie wiedziały jak zabrać się do tematu. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są liderami na rynku biur odzyskujących należności finansowe. Będziemy na pewno w przyszłości ponownie korzystać z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum.

  123. Stały klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum reprezentowała moją osobę podczas sprawy windykacyjnej. Nigdy nie jest łatwo, ale dzięki zaangażowaniu i wiedzy pracowników z tego biura wygrana w każdym przypadku jest tylko kwestią czasu. Zawsze jak korzystam z pomocy tego biura to dług odzyskany jest maksymalnie w kilkanaście dni.

  124. Michał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Zlecona sprawa windykacyjna zakończyła się sprawnie, a jej wynik naprawdę mnie usatysfakcjonował. Polecam osobom, którym się wydaje, że ich problemy są nie do rozwiązania. Kancelaria Ultimatum ma własne zaplecze prawnych, a sprawy pilotują bardzo miłe osoby, które służą pomocą.

  125. Marta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do problemu i pełne zaangażowanie. Docenić należy również bardzo dobry kontakt i kulturę. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej. Należność w wysokości 17 tysięcy złotych została odzyskana w miesiąc.

  126. Włodzimierz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Sprawę prowadziła u mnie od początku do końca Kancelaria Ultimatum i wiedziałem, że na każdym etapie postępowania windykacyjnego mogłem liczyć na szybkość, precyzyjność i skuteczność. Teraz jestem wolny od zmartwień związanych z finansami dzięki pomocy Kancelarii Ultimatum.

  127. Bogumiła Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy w Kancelarii Ultimatum zdecydowanie są godni polecenia jeśli chodzi o skuteczność działań, wiedzę i doświadczenie zawodowe. Jestem bardzo zadowolona i na 100% będę się kontaktować z tą kancelarią w każdej sprawie windykacyjnej.

  128. Mariusz z Krakowa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum podchodzi do spraw bardzo rzetelnie. Począwszy od wyczerpujących porady prawnych aż po samo zakończenie sprawy. Nie mieli najmniejszego problemu ze ściągnięciem piętnastu tysięcy złotych. Polecam!

  129. Magdalena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Sprawnie i szybko Kancelaria Ultimatum odzyskała dla mnie pieniądze. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie postępowania. Miła obsługa klienta. Super że jesteście i pomagacie ludziom. Oceniam 10/10. Pozdrawiam serdecznie.

  130. Jarosław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Miła i profesjonalna obsługa, ale co najważniejsze pracownicy zajmujący się moją sprawą byli bardzo kompetentni. Kancelaria Ultimatum potrafi zdziałać cuda – może wygrać sprawy w sądzie, które są beznadziejne i wydają się nie do wygrania. Daję ocenę 5/5 gwiazdek.

  131. Monika Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu, konsekwencji oraz siły spokoju, która zawsze podnosiła mnie na duchu. Mogłam liczyć przez cały czas współpracy z Kancelarią Ultimatum na profesjonalne porady prawne. Pracownicy z tego biura windykacyjnego bardzo szybko zareagowali na moją prośbę o pomoc. Dług odzyskany w 3 tygodnie.

  132. Robert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szybko i sprawnie poprowadziła moją sprawę, na każdym etapie informując mnie o swoich działaniach i wyjaśniając niuanse prawne. Kontakt bezproblemowy, szybka pomoc i rzetelność – dokładnie tak kojarzy mi się Kancelaria Ultimatum, która wybawiła mnie z problemów finansowych związanych z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika.

  133. Regina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum doskonale poprowadziła mnie przez ten trudny okres w moim życiu kiedy walczyłam o odzyskanie pieniędzy – cały czas służyli pomocą i udzieli cennych rad, które okazały się być kluczowe i bardzo mi pomogły w osiągnięciu zamierzonego celu.

  134. Waldemar Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystam regularnie z ich usług w sprawach prywatnych ale też związanych moją firmą. Jestem bardzo zadowolony. W Kancelarii Ultimatum pracują mistrzowie w swoim fachu – działają maksymalnie skutecznie. Polecam wszystkim Kancelarię Ultimatum.

  135. Lidia z Poznania Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pracownicy z Kancelarii Ultimatum bardzo mi pomogli w dotarciu do dokumentów do których miałam trudność dotrzeć przez to, że mieszkam poza granicą kraju. Kancelaria Ultimatum jest profesjonalną firmą windykacyjną, która jest bardzo obeznana i uczciwa w ocenie sytuacji klienta. Zdecydowanie polecam oferowane przez nich usługi.

  136. Mariusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie wiedziałem, że takie firmy istnieją, które nie pobierają zaliczek i biorą się za ściąganie długów. Kancelaria Ultimatum po zweryfikowaniu sprawy z dnia na dzień robiła postępy związane z ściągnięciem długu, aż po 3 tygodniach dostałem od nich telefon, że dłużnik prosi o numer konta gdyż chciałby uregulować należność. Krótko mówiąc pracownicy tego biura windykacyjnego są niesłychanie skuteczni o czym mogłem się przekonać na własnej skórze. Polecam.

  137. Leontyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szczerze mówiąc nawet gdybym chciała to nie mam do czego się przyczepić. Kancelaria Ultimatum bardzo mi pomogła gdyż ściągnęli dług jak profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Wiedzieli jak się zabrać i jak sfinalizować całe postępowanie. Jedno czego mogę żałować to, że wcześniej nie zgłosiłam się do nich. Długo odzyskany w 100% za co bardzo dziękuję i szczerze polecam to biuro windykacyjne.

  138. Bernard Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Profesjonalne biuro windykacyjne, które ma niezliczone sposoby na to żeby wykonać powierzone im zlecenie najlepiej jak to jest tylko możliwe. Mają wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą co, gdzie i jak zrobić żeby uzyskać zamierzony cel. Dług w moim przypadku może nie należał do największych, ale za to ciężko było dotrzeć do dłużnika i to stanowiło największy kłopot, ale dla Kancelarii Ultimatum taki problem nie jest żadną przeszkodą i potrafią zaradzić również na tego typu przypadki. Są skuteczni, a to odrywa pierwszorzędne znaczenie w tej branży.

  139. Filomena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Myślałam, że odzyskanie pieniędzy zajmie z pół roku, bo sama nie mogłem tego uczynić przez ponad rok, a ku memu zdziwieniu Kancelaria Ultimatum wszystko załatwiła w niecały miesiąc tzn. skompletowała całą dokumentacje, namierzyła a następnie dotarła do dłużnika i finalnie zmotywowała gagatka do spłacenia należności, które był mi winien. Bardzo chciałam podziękować za zaangażowanie w moją sprawę. Panowie z Kancelarii Ultimatum są niezastąpieni w pełnym znaczeniu tego słowa. Rewelacja!

  140. Przemysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mimo tego, że mieszkam 400 km od siedziby biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum to nic nie stało na przeszkodzie żeby rozpatrzyli moje dokumenty, które przesłałem drogą elektroniczną i pomogli mi w odzyskaniu długu. Finał był taki, że dłużnik zwrócił mi co do grosza, a od momentu kiedy współpracuję z Kancelarią Ultimatum zacząłem w końcu normalnie sypiać i już niczym się nie przejmuje tak jak miało miejsce to za czasu kiedy nie mogłem na własną rękę wyegzekwować należności od dłużnika. Polecam tą firmę i serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby szukające skutecznej pomocy windykacyjnej.

  141. Luiza Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam to biuro windykacyjne i osoby, które w nim obsługiwały moją sprawę. Usługi są świadczone na maksymalnie wysokim poziomie co przekłada się na skuteczność i zadowolenie osób zlecających sprawy związane z odzyskaniem pieniędzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak wszystko zostało szybko, sprawnie i bezproblemowo zorganizowane.

  142. Ireneusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mają swoich prawników, którzy nie stronią od pomocy nawet przy najtrudniejszych sprawach. U mnie największym problemem było to, że dłużnik twierdził że nie ma pieniędzy żeby zwrócić zadłużenie, a co do czego jak Kancelaria Ultimatum prześwietliła cwaniaczka to okazało się, że więcej ma nieruchomości i biznesów dobrze prosperujących poza miastem niż ja mam włosów na głowie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru biura windykacyjnego. POLECAM w 100% panów z Kancelarii Ultimatum.

  143. Martyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szybko i bezproblemowo pomogli mi odzyskać pieniążki, których nie chciała mi oddać jedna osoba. Mają niezawodne sposoby żeby bez zbędnej szarpaniny i nerwów odzyskać to co należy się ich klientom o czym mogłam się osobiście przekonać. Daję ocenę 5/5 i gdyby można było dać więcej gwiazdek to bez chwili zastanowienia dałabym, bo jestem strasznie uradowana faktem, że pieniądze wróciły na moje konto bankowe, a to wszystko dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum. Polecam!

  144. Arkadiusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Mają uczciwe zasady współpracy i rozliczanie nie rozpoczyna się na etapie weryfikacji sprawy windykacyjnej jak to bywa w innych firmach tylko Kancelaria Ultimatum rozlicza się na zasadzie znikomej prowizji tylko i wyłącznie jak jest sukces czyli odzyskanie długu, a gdy nie ma powodzenia zleceniodawca nic nie musi płacić, więc już bardziej uczciwego podejścia do klienta nie można wymagać. Kancelaria Ultimatum ma skuteczność niemalże 100% więc na pewno nikt nie zawiedzie się na ich pomocy w dosłownym znaczeniu tego słowa.

  145. Klaudia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pod kątem skuteczności i szybkości w działaniach Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych. Działają w branży windykacyjnej od prawie 20 la, a to zaowocowało ogromnym doświadczeniem i wieloma patentami jakie mają żeby zmotywować dłużnika do zwrócenia należności finansowych. W moim przypadku dług opiewał na kwotę 27300 zł i bez najmniejszego problemu Kancelaria Ultimatum pomogła mi odzyskać całą kwotę wraz z odsetkami.

  146. Robert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem od dłużnika wszystkie należności finansowe, a doskonale wiem że działając w pojedynkę nie miałbym żadnych szans w walce z oszustem, który był mi winien pieniądze. Polecam.

  147. Franciszka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Jednoznacznie stwierdzam, że warto skorzystać z usług tego biura windykacyjnego. Bardzo wysoka skuteczność, doskonały kontakt z działem obsługi klienta i spory wachlarz możliwości sprawia, że z największą przyjemnością mogę rekomendować usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum.

  148. Daniel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum jest to na pewno jedna z największych biur windykacyjnych z jakimi miałam okazję współpracować. Polecam pod każdym względem oferowane usługi w tej firmie. Pozdrawiam.

  149. Justyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili i tłumaczą wszelkie niejasności jakie można napotkać przy odzyskiwaniu długu. W 100% pracownicy tego biura windykacyjnego zasługują na maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek.

  150. Leon Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum działa bardzo solidnie. Szybko odzyskują w tym biurze pieniądze od dłużników o czym mogłem osobiście się przekonać. Udana współpraca na każdym etapie prowadzonej sprawy i doskonały kontakt przez cały okres współpracy. Polecam.

  151. Mariola Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum ma ciekawe rozwiązania windykacyjne oraz instrumenty prawne pozwalające na szybkie odzyskanie pieniędzy od dłużnika. Dużym atutem jest to, że można liczyć na miłą obsługę i bardzo dobry kontakt ze strony pracowników tego biura.

  152. Łukasz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem zadowolonym klientem Kancelarii Ultimatum i mam o nich bardzo dobrą opinię ponieważ ściągnęli od dłużnika 100% należności finansowych, których sam nie mogłem wyegzekwować od przeszło 2 lat, a oni poradzili sobie w 2 tygodnie. Pełen profesjonalizm.

  153. Honorata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z tego biura szybko, skutecznie i profesjonalnie odzyskali dług jak przystało na prawdziwych zawodowców ze stolicy. Nigdy nie ma u nich opłat wstępnych jak to bywa w innych firmach, że kasują nawet po kilka tysięcy za sprawę, a tutaj ani złotówki nie trzeba wpłacać żeby zajęli się sprawą.

  154. Norbert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kompetentni fachowcy, którzy zna się na temacie odzyskiwania należności finansowych jak nikt inny. Dzięki nim udało mi się uporać z dłużnikiem bez sądu i szarpaniny. Szczerze mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdemu kto znalazł się w podobnej sytuacji do mojej.

  155. Paulina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Działają w tej firmie windykacyjnej szybko i fachowo. Pomogli mi nie raz odzyskać utracone pieniądze bez zbędnej zwłoki czasowej. Wiedzieli od samego początku jak zabrać się do tematu egzekwowania należności i wyszło im to naprawdę świetnie gdyż po 3 tygodniach dłużnik rozliczył się ze mną dzięki interwencji ze strony Kancelarii Ultimatum za co bardzo dziękuję.

  156. Antoni Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum odzyskała dla naszej firmy 250 tysięcy złotych. Wszystko załatwiali w naszym imieniu, reprezentowali nas w sądzie, obsługiwali całą korespondencję i nie pozostaje nam nic innego jak polecić to biuro gdyż spisali się na medal. Całość długu odzyskana plus odsetki za zwłokę czasową związaną z uregulowaniem należności po terminie.

  157. Romualda Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szybko wywiązali się z mojego zlecenia za co jestem im bardzo wdzięczna. Po tym co zobaczyłam to jestem przekonana, że specjaliści z Kancelarii Ultimatum poradzą sobie z każdą sytuacja. Jeśli ktoś ma problem z dłużnikiem, której nie spieszy się oddać pieniądze to polecam skorzystać z usług tego biura, a na pewno pomogą.

  158. Bronisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Muszę powiedzieć, ze kontakt z Kancelarią Ultimatum jest na bardzo wysokim poziomie, a sprawa została szybko rozwiązana przez ich prawników – całe postepowanie nie trwało nawet miesiąca, więc ekspresowo wszystko załatwili. Dłużnik spłacił całą zalegającą kwotę, a wręcz zaczęło mu na tym zależeć po tym jak zaczęła go Kancelaria Ultimatum motywować do podjęcia kroków mających na celu rozliczenie się ze mną. Prowizja stosunkowo niewielka. Warto z nimi współpracować.

  159. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szczerze polecam kancelarię Ultimatum z całego serca! Fachowa, rzeczowa i konkretna obsługa. Pieniądze odzyskane w niecały miesiąc, więc bardzo szybko i przede wszystkim maksymalnie skutecznie wykonują powierzone im zadania. Kancelaria Ultimatum ma indywidualne podejście do każdego klienta i każdej sprawy o czym mogłam się osobiście przekonać. Polecam.

  160. Władysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pełen profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzone sprawy. Kancelaria Ultimatum świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie i dysponuje kompetentnymi pracownikami znający się na swoim zawodzie jak nikt inny. Można liczyć na ogromną pomóc pomoc z ich strony i wsparcie oraz wygraną walkę o sprawiedliwość. Oceniam pozytywnie współpracę z tym biurem windykującym należności od dłużników.

  161. Bogusława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Muszę się pochwalić, że dzięki działaniom ze strony Kancelarii Ultimatum udało się odzyskać pieniądze od firmy, która od długiego czasu zalegała z płatnościami w naszej hurtowni kosmetycznej. Jest w tym biurze gwarantowana fachowa pomoc prawna i można liczyć na bardzo dobry kontakt z ich prawnikami przez cały okres współpracy, co jest niepodważalnym atutem przy tego typu usługach. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to przyjemność w czystej postaci. POLECAM.

  162. Marzena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum są najlepsi! Znają się na tym co robią i nie każą długo czekać na efekty dotyczące świadczonych przez nich usług związanych z odzyskiwaniem długów. Do wszystkich klientów podchodzą indywidualnie, co pozytywnie przekłada się na przebieg postępowania. Bez cienia wątpliwości to biuro odznacza się zaskakująco wysoką skutecznością działań windykacyjnych. Polecam i daję ocenę 5/5.

  163. Tadeusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Warto podjąć współpracę z Kancelarią Ultimatum. Nie wiem jakich oni metod używają, ale są niezwykle skuteczni w swoich działaniach. W zleconej przeze mnie sprawie pieniądze zostały odzyskane od dłużnika w kilka tygodni i to jest najlepszy dowód na to, że potrafią poradzić sobie prawnicy z tego biura windykacyjnego nawet wtedy kiedy zleca się im problematyczne sprawy. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z wyboru właśnie tej firmy, a nie żadnej innej. Są to zawodowcy pod każdym względem.

  164. Mariola Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kontakt z Kancelarią Ultimatum podczas prowadzenia postępowania windykacyjnego był bezproblemowy, a cały proces został mi świetnie wyjaśniony, więc od początku aż po sam koniec pełen profesjonalizm. Zakończenie dla mnie najlepsze z możliwych, jestem przeogromnie wdzięczna za pomoc w tak ciężkiej sytuacji i chwili dla mnie. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum za to, że odzyskała moje 25 000 zł w bardzo krótkim czasie.

  165. Daniel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum w kilka tygodni odzyskała cały dług gdzie było sporo problemów związanych ze skompletowaniem dokumentów, ale poradzili sobie. Jest to bardzo solidna firma windykacyjna, kontakt mailowy i telefoniczny na najwyższym poziomie. Gdybym miał drugi raz zlecić dług do odzyskania to z całą pewnością ponownie wybrałbym Kancelarię Ultimatum gdyż jestem w pełni zadowolony z efektów ich pracy.

  166. Adam Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Brak opłaty wstępnej obowiązuje w Kancelarii Ultimatum tylko jest prowizja od egzekwowanej kwoty, ale jest niewielki procent i dopiero na końcu postępowania odbywa się rozliczenie tylko i wyłącznie jak jest powodzenie z odzyskaniem długu, a gdyby nie udało się odzyskać pieniędzy od dłużnika to nic się nie płaci. Dużym plusem jest bardzo dobry kontakt z tym biurem. Polecam!

  167. Krystyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam Kancelarię Ultimatum pod każdym względem! Pomogli mi już wielokrotnie z kontrahentami, którzy migali się od zapłacenia za zlecenie za co jestem niezmiernie wdzięczna i bardzo im dziękuję za wszystko, co do tej pory dla mnie zrobili. Pozdrawiam serdecznie prawników z tego biura odzyskującego należności.

  168. Jadwiga Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Chciałam podziękować za sprawne przeprowadzenie sprawy sądowej i odzyskanie alimentów oraz zmotywowanie ojca dziecka do regularnego płacenia. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do działań ze strony Kancelarii Ultimatum. Należy się im ocena 5/5 gwiazdek.

  169. Danuta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum prawnicy zajęli się wszystkim od A do Z i wykazali się sporym zaangażowaniem w moją sprawę. Finalnie wywalczony został cały dług wraz z odsetkami. Wykonali swoje zadanie lepiej niż najlepiej. Dziękuję za wszystko.

  170. Zofia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Potrafią w przeciągu miesiąca namierzyć dłużnika i odzyskać pieniądze tak jak było to w moim przypadku. Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z pomocy windykacyjnej oferowanej przez Kancelarię Ultimatum. Pozdrawiam serdecznie.

  171. Janina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to bardzo skuteczna firma windykacyjna, która potrafi odzyskać każdy dług. Bezpłatna weryfikacja to ich niepodważalny dodatkowy atut. Zdecydowanie warto z nimi współpracować.

  172. Elżbieta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum obowiązuje całkowity brak kosztów wstępnych, swoją prowizję pobrali dopiero po zakończeniu sprawy, więc nie trzeba pieniędzy żeby iść do ich biura. Wszystko jak najbardziej ok. Polecam.

  173. Zofia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Umieją panowie z tego biura windykacyjnego władać prawem jak nikt inny. Pomogli mi 2 razy odzyskać dług i zarówno przy pierwszej jak i drugiej sprawie nie musiałam długo czekać na efekty ich działań. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum nie mają sobie równych. Polecam.

  174. Jadwiga Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo szybko i sprawnie Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z dłużnikiem. Na pieniądze nie musiałam długo czekać ponieważ 3 tygodnie od zgłoszenia się do ich biura cała należność wróciła na moje konto bankowe. Dziękuję prawnikom z Kancelarii Ultimatum za to, że zaangażowali się w moją sprawę i chcieli mi już od samego początku pomóc, co im się doskonale udało.

  175. Danuta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   To że nie ma w Kancelarii Ultimatum konieczności uiszczania zaliczki przy rozpoczęciu współpracy to przekonało mnie do skorzystania z ich usług czego nie żałuje w najmniejszym stopniu. Jestem bardzo zadowolona z ich działań windykacyjnych i szczerze mogę polecić firmę nawet wymagającym zleceniodawcom.

  176. Halina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam z czystym sumieniem Kancelarię Ultimatum. Dłużnik wszystko zapłacił od kiedy to biuro windykacyjne zainteresowało się sprawą. Firma ma ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu długów, dzięki czemu pieniądze są sprawnie egzekwowane od zadłużonych osób czy też firm.

  177. Irena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Skuteczność w działaniach windykacyjnych to coś co wyróżnia Kancelarię Ultimatum na tle konkurencji. Dług na kwotę 38000 zł odzyskany został bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Pozdrawiam i polecam panów z tego biura.

  178. Ewa i Marek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum tłumaczą wszystko po kolei odnośnie procesu odzyskania należności finansowych, dlatego wraz z mężem zdecydowaliśmy się właśnie na nich i nie żałujemy, że skorzystaliśmy z ich pomocy ponieważ pieniądze zostały błyskawicznie odzyskane od dłużnika.

  179. Spółka deweloperska Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nasza spółka współpracuje z Kancelarią Ultimatum od ponad 15 lat, dlatego nie wyobrażamy sobie windykowania naszych kontrahentów z inną firmą niż właśnie z nimi. Polecamy i gwarantujemy, że nikt nie zawiedzie się na usługach oferowanych przez to biuro windykacyjne.

  180. Hanna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalne podejście do sprawy spowodował, że już od pierwszych chwil współpracy z Kancelarią Ultimatum zaufałam ich metodyce działania. Mogłam liczyć na bardzo dobry kontakt i informowanie mnie o przebiegu postępowania windykacyjnego. Bardzo sprawnie wszystko zostało załatwione i co do grosza odzyskane od dłużnika. Kwota do odzyskania 40 000 zł nie stanowiła najmniejszego problemu dla osób prowadzących moją sprawę z Kancelarii Ultimatum, którą szczerze polecam.

  181. Stefania Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Trzy firmy nie podołały sprawie i poległy, a Kancelaria Ultimatum szybko zmotywowała dłużnika do rozliczenia się i nawet obyło się bez sądu tylko sam z siebie delikwent oddał mi co do grosza. Nie wiem co by było gdyby nie prawnicy z tego biura, którym naprawdę wiele zawdzięczam. Profesjonaliści na wagę złota. Moja ocena to 5/5 gwiazdek, ale najchętniej dałabym jeszcze więcej gwiazdek gdyby było można.

  182. Kazimierz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Jako wieloletni klient rekomenduję współpracę z Kancelarią Ultimatum , a precyzyjniej mówiąc polecam specjalistów z tej firmy, którzy zajmują się tam egzekwowaniem długów. Mają dużą wiedzą i pokaźne doświadczeniem w zakresie odzyskiwania należności. W działaniach windykacyjnych wykazują się wysoką kulturą osobistą oraz zaangażowaniem w realizacji założonych celów. Z czystym sumieniem polecam to biuro za profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków.

  183. Alina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalizm w każdym calu, takt i skuteczność w egzekucji należności to tylko kilka z cech opisujących Kancelarię Ultimatum, która wyręczyła mnie w czynnościach związanych z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Dali popis swoich możliwości i bardzo sprawnie poradzili sobie ze ściągnięciem długu za co jestem niezmiernie im wdzięczna. Rzetelna firma z którą aż chce się współpracować. Oczywiście w 100% polecam.

  184. Lucyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam Kancelarię Ultimatum, a dokładnie usługi jakie są świadczone w tym biurze windykacyjnym. Zawsze zlecenia są realizowane na najwyższym poziomie. Można liczyć na indywidualne podejście do klienta i szybkość w działaniach. Specjaliści, którzy tutaj pracują odznaczają się ogromną wiedzą i doświadczeniem w wykonywanej przez siebie profesji, ale przede wszystkim pierwszorzędną rolę ogrywa w tym miejscu wysoka skuteczność, co sprawia, że tak bardzo Kancelaria Ultimatum jest ceniona wśród osób z całego kraju włącznie ze mną.

  185. Iwona Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jedynie mogę w samych superlatywach wypowiedzieć się na temat Kancelarii Ultimatum, która bez najmniejszej zwłoki czasowej zajęła się moją sprawą i zanim się zorientowałam pieniądze wróciły na moje konto. Największym atutem w tej firmie jest super podejście do zleceniodawcy, któremu za wszelką ceną starają się pomóc osoby prowadzące sprawę. Wszyscy są mili, uprzejmi i nie ma problemu z kontaktem. POLECAM

  186. Wiesława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Ultimatum jak ktoś szuka profesjonalnej pomocy w odzyskaniu wszelakich należności od dłużników. Działają w tej firmie bardzo sprawnie. Zawsze znajdą wyjście z nawet trudnych sytuacji i doprowadzą sprawę do końca gdyż tutaj najważniejsze jest zadowolenie klienta i to on jest najważniejszy o czym mogłam się osobiście przekonać podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum.

  187. Joanna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Właśnie dzisiaj odzyskałam cały dług tzn. dzięki skutecznym działaniom prawników z Kancelarii Ultimatum udało się całą kwotę wyegzekwować od dłużnika i finalnie zrobił wczoraj przelew na moje konto i dzisiaj ujrzałam wpływ środków na własne oczy. Jak dla mnie Kancelaria Ultimatum jest niezastąpiona i tylko oni potrafili mi pomóc z problemem dotyczącym odzyskania moich pieniędzy, a szukałam wsparcia w wielu biurach windykacyjnych przez ponad rok czasu. Polecam skorzystać z usług tej firmy. Pełna profeska!

  188. Katarzyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Zlecona przeze mnie sprawa została załatwiona sprawnie, szybko i przede wszystkim skutecznie a dość istotne było to, że z uwagi na lokalizacje w której obecnie mieszkam udało się wszystko załatwić zdalnie, więc nawet nie musiałam się fatygować do biura Kancelarii Ultimatum tylko wszystko było online załatwiane, co ułatwiło mi życie i pozwoliło zaoszczędzić sporo czasu. Warto z nimi współpracować. Pozdrawiam serdecznie.

  189. Beata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Można liczyć w Kancelarii Ultimatum na pełen profesjonalizm, indywidualne i elastyczne podejście do klienta, co sprawia, że współpraca jest czystą przyjemnością i gwarancją uzyskania zamierzonego celu. U mnie specjaliści z tego biura windykacyjnego spisali się znakomicie i w niespełna miesiąc czasu odzyskali całą kwotę zadłużenia wraz z odsetkami. Jestem pod ogromnym wrażeniem oczywiście w pozytywnym sensie tego znaczenia. Polecam

  190. Halina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jeśli chodzi o moje zdanie na temat współpracy z Kancelarią Ultimatum to jest jak najbardziej pozytywne i daje ocenę 5/5 gwiazdek. Osoby z tego biura windykacyjnego bardzo dobrze wiedzą jak zabrać się do nawet najbardziej przebiegłego dłużnika i tym samym świetnie sobie radzą ze zleceniami gdzie wymagane jest wieloletnie doświadczenie z zakresu egzekwowania należności finansowych.

  191. Irena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie trzeba tutaj nic płacić żeby prawnicy z tej firmy windykacyjnej zweryfikowali sprawę i powiedzieli jakie są możliwości dotyczące odzyskania pieniędzy. Jeśli chodzi o mnie to jestem przesczęśliwa, że trafiłam na to biuro ponieważ bez najmniejszej zwłoki czasowej zajęto się moim zleceniem najlepiej jak to tylko było możliwe i nie musiałam długo czekać na odzyskanie pieniędzy od dłużnika. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

  192. Ewa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia z innymi firmami windykacyjnymi to powiem tyle, że naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum. Działają w tym biurze szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie, a to odgrywa kluczowe znaczenie przy tego typu usługach. Zdecydowanie polecam i serdecznie pozdrawiam.

  193. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Usługi są świadczone na Europejskim poziomie w dosłownym sensie tego znaczenia, co pozytywnie przekłada się na zadowolenie osób korzystających z wachlarza możliwości tej firmy windykacyjnej. Wszystkie działania są prowadzone dyplomatyczne a zarazem skuteczne. Jak dla mnie nie ma drugiej takiej dobrej firmy odzyskującej pieniądze niż właśnie wspomniana Kancelaria Ultimatum, która jest liderem wśród wszystkich biur egzekwujących należności finansowe. POLECAM

  194. Helena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo solidna firma działająca na terenie całego kraju. Wystarczy zgłosić się do Kancelarii Ultimatum i przedstawić sytuację dotyczącą odzyskania pieniędzy od dłużnika. Oni od razu bezpłatnie sprawdzą dokumentację i powiedzą jakie są możliwości. Przy mojej sprawie prawnicy reprezentujących to biuro windykacyjne dali z siebie wszystko i odzyskali dług z odsetkami. Warto było skorzystać z pomocy jaką tutaj uzyskałam.

  195. Grażyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dziękuję za odzyskanie pieniędzy od dłużnika, który nie rozliczył się ze w zadeklarowanym czasie. Współpraca z Wami to była dla mnie prawdziwa przyjemność i z całą pewnością gdy będę miała znowu problemy natury finansowej to z całą pewnością ponownie zgłoszę się do Waszego biura. Jesteście najlepsi w wykonywanej przez siebie profesji. Będę Was polecała wszystkim moim znajomym. Daję maksymalnie pozytywną ocenę.

  196. Bożena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Takiego biura windykacyjnego jak Kancelaria Ultimatum to trzeba w dzisiejszych czasach ze świeczką w ręku szukać. Po pierwsze obsługują tutaj zarówno osoby prywatne jaj i firmy. Po drugie nie trzeba wpłacać ani zaliczek ani innych różnych opłat na start za rozpoczęcie działań. Po trzecie można liczyć na super kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. No i po czwarte i najważniejsze, co wyróżnia tą firmę to skuteczność gdyż nie ma sprawy z którą by sobie nie poradzili prawnicy z Kancelarii Ultimatum. Oczywiście polecam i uważam, że warto nawiązać współpracę z tym biurem.

  197. Stanisława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Opinia jak najbardziej pozytywna. Znam Kancelarię Ultimatum od przeszło 3 lat i nigdy się na ich metodyce działań nie zawiodłam. Zawsze dokładnie analizują sprawę, dzięki czemu dalsze działania są pod każdym względem skuteczne. Sporym plusem w tej firmie jest iście doskonały kontakt z ich pracownikami, który pozwala na bieżąco śledzić poczynania związane z egzekwowaniem środków finansowych od dłużnika. Prawnicy z tego biura są niezastąpieni o czym mogłam się osobiście przekonać. Firma z mojej strony zasługuje na pozytywną rekomendację i gromkie brawa gdyż są bardzo zaangażowani w każdą sprawę.

  198. Jolanta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Zajęli się sprawą jeszcze w tym samym dniu kiedy pierwszy raz odwiedziłam ich biur, dlatego należy się ode mnie Kancelarii Ultimatum wielki plus za szybkie działania windykacyjne. Na efekty działań nie musiałam długo czekać i 3 tygodnie od rozpoczęcia współpracy z tą firmą cała kwota jaką był mi winien dłużnik wróciła na moje konto bankowe. Jak by nie patrzeć jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem. Polecam firmę!

  199. Marianna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem bardzo wdzięczna Kancelarii Ultimatum za zajęcie się sprawą. Spisali się prawnicy z tego biura na medal i nie kazali długo czekać na pozytywny finał postępowania windykacyjnego. Cała kwot zadłużenia tj. 85 000 zł została w krótkim czasie wyegzekwowana od osoby, która nie chciała się ze mną rozliczyć. Teraz jak znowu będę miała tego typu problem z dłużnikiem to pierwsze co to dzwonię do tej firmy wiedząc, że otrzymam tutaj pomoc jakiej będę potrzebować.

  200. Borys Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która nie może odzyskać na własną rękę pieniedzy lub najzwyczajniej nie ma czasu zajmować się takimi rzeczmi i nie chce się denerwować przez dłużnika. W tej firmie windykacyjnej pracują wyłącznie kompetentne osoby, którym zależy na dobru zleceniodawcy i robią wszystko co w ich mocy, aby wykonać powierzone im zadanie w najlepszy możliwy sposób. Daję 5 gwiazdek i gorąco pozdrawiam.

  201. Miłosz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Niezwykle profesjonalna firma, która nie ma sobie równych w wykonywanej przez siebie profesji. Problem, który miałem z niepłacącym kontrahentem został rozwiązany przez Kancelarię Ultimatum w ekspresowym tempie i nie musiałem długo czekać na przelew od dłużnika. Środki za niezapłaconą fakturę pojawiły się na moim koncie bankowym po kilku dniach od interwencji ze strony tego biura windyjacyjnego, które spisało się rewelacyjnie. W przyszłości na pewno skorzystam z tej oferty ponownie. Szczerzę polecam oferowae usługi przez specjalistów z Kancelarii Ultimatum i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na skuteczności z ich strony.

  202. Maryla Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalne podejście. Skuteczna i szybka realizacja windykacji. Firma godna polecenia. Gdyby nie pomoc jaką otrzymałam w Kancelarii Utlimatum to pewnie do dziś dłużnik nie oddałby mi moich pieniędzy. Sama próbowałam się rozliczyć z zadłużoną osobą od dwóch lat i nic nie osiągnęłam na własną rękę, a gdy Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą minęły cztery tygodnie i cała należność wróciła na moje konto stąd też pod każdym względem rekomenduję tych specjalistów każdej osobie.

  203. Daria Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać pieniądze od klienta z którym miałam dość duże problemy ponieważ raz twierdził że mi nic nie jest winien potem ukrywał się przede mną a na sam koniec twierdził że mnie nie zna. Dobrze że zgłosiłam się do tego biura windykacyjnego, bo gdyby nie wsparcie z ich strony to nie wiem co by teraz ze mną było. Firma rzeczywiście działa profesjonalnie i znają się świetnie na swojej pracy. Bez nich byłabym stratna dość sporo pieniędzy. Mogłam liczyć na fachową i szybką pomoc, która w moim przypadku była tak cenna że aż trudno mi to opisać słowami. KANCELARIA ULTIMATUM TO NAJLEPSZY MOŻLIWY WYBÓR !!!

  204. Patrycja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dobrze ze są jeszcze takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, ktore szybko ogarniają temat i nie trzeba się samemu męczyć z dłużnikami. Mają w tym biurze windykacyjnych doświadczonych prawników z ogromną wiedzą, która pozwala na bezproblemowe rozliczenie nawet najbardziej przebiegłych oszustów finansowych, którzy nie chcą oddawać pieniędzy. Kancelaria Ultimatum działa na rynku już przeszło dwadzieścia lat i są w stanie zaradzić w każdej sprawie gdzie rozchodzi się o rozliczenie zadłużonych osób. Fachowcy przez duże „F” z którymi współpraca to przyjemność i gwarancja uzyskania zamierzonego celu w najkrótszym możliwym czasie. Polecam i daję 5 gwiazdek.

  205. Żaneta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum działa profesjonalnie i dzięki nim nie straciłam sporej kwoty pieniędzy za co jestem osobom z tego biura windykacyjnego bardzo wdzięczna. Mają doświadczenie i pomogli mi uporać się z nieuczciwym kontrahentem. Dzięki ich pomocy w końcu udało mi się dojść swoich racji. Nie ma lepszych profesjonalistów niż prawnicy z Kancelarii Ultimatum. Wiedzą doskonale jak zabrać się do każdego zlecenia i odznacza ich stuprocentowa skuteczność jeśli chodzi o ich działania windykacyjne. Często motywują dłużnik, który sam z siebie chce się rozliczyć zanim sprawa trafi na drogę sądową. Polecam

  206. Klaudia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W ciągu miesiąca KANCELARIA ULTIMATUM odzyskała dla mnie 65 000 zł, co uważam za ogromny sukces ponieważ mi nie udało się odzyskać złamanego grosza przez pół roku jak próbowałam rozliczyć się na własną rękę dłużnikiem, który jedyne co robił to mnie unikał i myślał, że zapomnę o sprawie. Gdy zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum to sprawy momentalnie nabrały pędu i działania windykacyjne przyniosły zamierzony rezultat w postaci pojawienia się pieniędzy na moim koncie bankowym od zadłużonej osoby. Pełen profesjonalizm oraz rzetelność.

  207. Juliusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku współpraca z tą firmą windykacyjnąprzebiegła bardzo sprawnie i owocnie. Prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum szybko i skutecznie rozwiązali mój problem dotyczący rozliczenia się z dłużnikiem. Jestem bardzo zadowolony z efektów i serdecznie mogę polecić tych fachowców każdej osobie, która potrzebuje profesjonalnego wsparcia.

  208. Gabriel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od byłej żony. Osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum to fachowcy znający się na swojej pracy tak dobrze jak nikt innych. Z ogromną przyjemnością rekomenduję to biuro windykacyjne i tym samym oceniam je maksymalnie wysoko dając 5/5 gwiazdek. Współpraca przebiegła doskonale. Pozdrawiam

  209. Dominik Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Ogromna wiedza i doświadczenie. Doskonały kontakt z klientem. Usługi w Kancelarii Ultimatum są pod każdym względem świadczone na wysokim poziomie. Można liczyć na 100% zaangażowanie w sprawę i skuczne działania windykacyjne pozwalające osiągnąć zamierzony cel w możliwe krótkim czasie. Gorąco polecam tych specjalistów i serdecznie pozdrawiam osoby z tego biura, które zajmowały się realizacją powierzonego przeze mnie zlecenia.

  210. Bohdan Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Najlepsza firma windykacyjna zarówno w Warszawie jak i całym krajum a wiem co mówię, bo na przestrzeni kilku lat miałem okazję współpracować z wieloma specjalistami zajmującymi się odzyskiwaniem pieniędzy i jednoznacznie stwierdzam, że KANCELARIA ULTIMATUM była najskuteczniejsza w swoich działaniach. Bez problemu odzyskali moje pieniądze i to w krótkim czasie. Wszystko odbyło się sprawnie i bez dodatkowych formalności. Polecam!

  211. Albin Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i fachowe doradztwo w zakresie podejmowania możliwych kroków, aby móc odzyskać swoje pieniądze od dłużnika. Dużym plusem jest też miła i sympatyczna obsługa usprawniająca współpracę. Kancelaria Ultimatum to firma windykacyjna godna polecenia. Pełen profesjonalizm, rzeczowe i uczciwe podejście do klienta sprawia, że mogę z czystym sumieniem polecić to biuro. Oczywiście daję maksymalnie pozytywną ocenę gdyż usługa została wykonana bardzo dobrze.

  212. Ela Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kilka lat temu skorzystałam z usług Kancelarii Ultimatum ponieważ na procedurach sądowych się nie znam ani trochę, a moja sprawa wymagała profesjonalnego podejścia i znajomości prawa. Kancelaria Ultimatum zajęła się tak dokładnie wszystkim od A do Z pod każdym względem skrupulatnie i fachowo z satysfakcjonującym dla mnie wynikiem. Miłe podejście do klienta zaangażowanie to atuty tego biura windykacyjnego, które jest jak najbardziej godne zaufania. Polecam w 100% i zapewniam, że każdy kto pozna Kancelarię Ultimatum opinię również będzie miał o niej pozytywną tak jak i było to w moim przypadku.

  213. Zosia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Fachowe podejście do klienta to standard w tej firmie windykacyjnej. Sprawnie pomogli mi w odzyskaniu długu, a nie było to łatwe. Mogę szczerze polecić współpracę z Kancelarią Ultimatum, a opnię wystawiam od siebie jak najbardziej pozytywną. Jeśli zdarzy mi się jeszcze w życiu taka sytuacja jaka miała miejsce to na pewno ponownie chętnie skorzystam z ich usług gdyż jestem bardzo zadowolona z podejścia do mojej osoby jak i całej sprawy oraz finału postępowania windykacyjnego.

  214. Jadzia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Miałam niezłe tarapaty finansowe przez mojego nieszczęsnego wspólnika, który po krótkim czasie prowadzenia ze mną firmy jako wspólnik stwierdził, że to nie dla niego i zostawił mnie z kredytem oraz wierzycielami na karku. Dobrze, że przyjaciel polecił mi Kancelarię Ultimatum, która pomogła mi wyjść z długów. Dziękuję i oczywiście polecam! Najlepsze biuro windykacyjne nie tylko w stolicy, ale według mnie nie ma drugiej takiej rzetelnej firmy w całym kraju. Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne dlatego że zasłużyła przez 20 lat działalności na każdą rekomendację swoją ciężką i sumienną pracą.

  215. Halina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mają w Kancelarii Ultimatum iście doskonałe podejście do osoby, który właśnie w danym momencie potrzebuje pomocy i fachowej porady , dzięki której będzie można znowu odzyskać nadzieje na lepsze jutro. Kancealria Ultimatum pomaga począwszy od skompletowania dokumentów, aż po reprezentowanie w instytucjach takich jak np. sąd czy też urzędy. Najlepsza firma windykacyjna z jaką miałam do czynienia. Mają profesjonalne podejście do sprawy. Długi odzyskują szybko, co jest dla wielu osób najistotniejszym aspektem w tego typu usługach. Osobiście uważam, że jest najskuteczniejsza KANCELARIA ULTIMATUM spośród wszystkich firm na rynku i zasługuje na maksymalnie pozytywną opinię. Daję ocenę 5/5

  216. Danka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam wszystkie usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum ponieważ mimo tego, że miałam znaczną liczbę pytań odnośnie mojej sprawy i chciałam podyskutować przed rozpoczęciem współpracy to bez trudu dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie zagadnienia odnośnie egzekwowania należności finansowych przez to biuro stąd też Kancelaria Ultimatum opinię ma ode mnie pozytywną, dlatego, że na każdym kroku w stu procentach sprostała moim oczekiwaniom. Nie dość, że odpowiedziały osoby pracujące w tej firmie na wszystkie moje pytania bez opłaty wstępnej to na starcie nie zainkasowanie w ogóle kosztów za usługę, co było dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem bo w innej firmie pewien osobnik chciał ponad tysiąc złotych na wstępie za doslownie nic. Uważam z perspektywy czasu, że nie mogłam trafić na lepszych facowców jak na panów z Kancelarii Ultimatum, którą szczerze polecam.

  217. Irena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum ekspresowo zajęła się odzyskaniem długu. Wszystko było zrealizowane rzeczowo z pozytywnym wynikiem dla naszej firmy. Profesjonalne podejście do każdego klienta oraz mocne zaangażowanie w sprawę to atuty tejże firmy windykacyjnej, która jest w każdym calu godna zaufania. Omawiana biuro wierzytelności o nazwie Kancelaria Ultimatum zatrudnia bardzo uczciwych prawników z kulturalnym podejściem do interesantów. Adwokaci tutaj zatrudnieni to najlepsi fachowcy w swoim zawodzie i można liczyć na ich pomoc.

  218. Halina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jest to firma windykacyjna jakiej długo szukałam. Konkretna współpraca z konkretnymi ludźmi. Dziękuję za to jakim zaufaniem mnie obdarzyliście. Na pewno do Was wrócę jak sytuacja będzie wymagała takiej potrzeby. Postępowania prowadzone przez Kancelarię Ultimatum zawsze są pozytywnie sfinalizowane. Nie chcą zaliczek, ani zadatków tylko dopiero jak finał sprawy będzie pozytywny to daje się im kilka procent od wartości długu czyli każdego na nich stać. Fachowcy i zawodowcy w jednym, którzy zasługują na słowa uznania.

  219. Danka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicze podejście, rzeczowa pomoc i wsparcie na każdym etapie postępowania sądowego. Polecam Kancelarię Ultimatum maksymalnie jak tylko potrafię. Na pewno jeszcze skorzystam z oferowanych przez nich usług. Profesjonalne podejście do tematu windykacji. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo pomocna. Ogromnym ich atutem jest to, że nie musiałam od razu nic płacić tylko dopiero po zakończeniu sprawy rozliczyłam się z Kancelarią Ultimatum, która spisał się rewelacyjnie. Jak najbardziej polecam i serdecznie pozdrawiam.

  220. Jadwiga Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W stu procentach polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ korzystałam z jej usług wiele razy i zawsze współraca była wzorowa. Mają gotowe patenty na większość problemów z którymi sama sobie nie dawałem rady. Ogromny plus za stały kontakt telefoniczny i mailowy oraz za umiejętne podejście do tematu, a w efekcie końcowym ściągnięcie długu w całości tak szybko, że aż byłam zaskoczona ekspresowym tempem działań prawników z tego biura windykacyjnego, które zasługuje na gromkie brawa i owacje na stojąco.

  221. Zosia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Udzielili mi bezpłatną i rzeczową konsultację prawną. Porozmawialiśmy jak odzyskać dług, zdecydowałam się na współpracę i pieniążki odzyskali dla mnie w niespełna miesiąc czasu, więc jak by nie prztrzeć sukces w pełnym znaczeniu tego słowa. Nie zauważyłam problemów z tą firmą ani też nie mam żadnych zastrzeżeń. Wiedzieli jak zabrać się do tematu i nie kazali długo czekać na efekty swoich działań odnośnie ściągnięcia nalezności finansowej od dłużnika, co wyszło im doskonale. Polecam!

  222. Hurtownia elektryczna Poznań Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mamy bardzo dobre zdanie na temat Kancelarii Ultimatum. Zaradna firma windykacyjna radząca sobie doskonale z dłużnikami w niełatwych czasach i nie tylko ściąga długi, ale również szuka dłużników, którzy zwlekają z opłacaniem faktur. W naszym przypadku sprowadzili do pionu wielu kontrahentów, którzy spóźniali się co chwila o parę dni z rozliczeniami, aż mieli finalnie miesięczne opóźnienia z płatnościami i nie radziliśmy sobie sami z tym tematem, ale Kancelaria Ultimatum wkroczyła do gry i pomogła nam w całości odzyskać pieniądze za nierozliczone faktury za co bardzo dziękujemy i polecamy innym.

  223. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy tego biura windykacyjnego znają się na potrzebach każdego zleceniodawcy i nie patrzą czy dług jest na dziesięć tysięcy czy na milion złotych tylko zawsze starają się wyprowadzić sprawę na „prostą”, żeby mieć możliwość ściągnąć pieniądze od zadłużonej osoby w możliwie najkrótszym czasie. Mi pomogło dwóch przesympatycznych Panów z tej firmy, którzy zadbali o mój portfel finansowy od początku do samego końca prowadzenia postępowania postępowania windykacyjnego przeciwko dłużnikowi. Polecam!

  224. Norbert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo kompetentni prawnicy z ogromną wiedzą praktyczną. Współpracujemy z kancelarią od ponad kilku lat i na chwilę obecną poradzili sobie z każdym dłużnikiem. Dużym udogodnieniem jest to, że wszystko można załatwić przez maila lub telefonicznie, ewentualnie wystarczy wysłać skany dokumentów, a oni zajmą się resztą. Naprawdę jesteśmy tak w naszej firmie zadowoleni ze współpracy, że aż chcemy innym rekomendować tych specjalistów od ściągania długów. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum w imieniu całej naszej firmy.

  225. Łukasz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum mają indywidualne podejście do każdej powierzonej im sprawy i tym samym zleceniodawcy. Klient nie zostaje bez informacji zwrotnej i na każdym kroku można wyczuć, że jest dla nich na pierwszym miejscu. Rzetelna i profesjonalna obsługa spraw w każdym zakresie działań przez 365 dni w roku począwszy od zlecenia im odzyskania dugu skończywszy na finalnym odzyskaniu pieniędzy. Znają się na swym fachu najlepiej jak to tylko jest możliwe. Zasługują na maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek z dużym plusem.

  226. Emil Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to sprawdzona i uczciwa firma windykacyjna. Można w niej liczyć na profesjonalną obsługę, szybkie załatwianie spraw i innych kwestii związanych z rozliczeniem długżników. Osoby które tutaj pracują to doświadczeni specjaliści. Dużym plusem w tej firmie windykacyjnej jest doskonała obsługa klienta na którą można liczyć przez 7 dni w tygodniu wiedząc, że się otrzyma pomoc jakiej się oczekuje. Gorąco polecam!!!

  227. Jakub Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Firma rzetelna, skuteczna i ma super obsługę klienta. Osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum odznaczają się słownością, ucziwością i przede wszystkim profesjonalizm od początku do końca prowadzenia spraw windykacyjnych jakie się im powierza. Mimo początkowych wątpliwości skorzystałem z ich wsparcia i z perspektywy czasu nie żałuję. Fachowe podejście do klienta to standard w tym biurze. Z czystym sumieniem mogę polecić tych specjalistów każdemu kto potrzebuje wsparcia w zakresie odzyskania należności finansowych. POLECAM

  228. Eleonora Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szybka pomoc w ściągnięciu długu. Wzorowy kontakt z przedstawicielami tej firmy usprawnił współpracę, którą wspominam bardzo dobre. Zawsze rzetelne informacje odnośnie prowadzonego postępowania windykacyjnego i nie było dnia żeby nic się nie działo. Kancelaria Ultimatum zawsze była o krok do przodu przed dłużnikiem, co w efekcie pozwoliło na szybsze sfinalizowane całej sprawy i tym samym odzyskanie moich pieniądzy. Oceniam pozytywnie osoby z tej firmy, które są niezwykle miłe i uprzejme, potrafią wesprzeć na duchu i odznaczają się empatią, której na próżno można szukać w innych firmach windykacyjnych. Pod każdym względem uważam, że Kancelaria Ultimatum to możliwe najlepszy wybór jak ktoś chce szybko rozliczyć się z dłużnikiem i odzyskać należność finansową. Szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam.

  229. Felicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Najlepsi z najlepszych. Bardzo dobra firma z profesjonalny podejściem do świadczonych przez siebie usług. Dłużnik jak się dowiedział, że oddałam sprawę do Kancelarii Ultimatum to w podskokach od razu był przelew od niego i tym samym cały został dług spłacony w mgnieniu oka. Pomoc ze strony tego biura okazała się być na wagę złota gdyż właśnie dzięki osobom z Kancelarii Ultimatum udało się wszystko sfinalizować i dopiąć na ostatni guzik. Organizacja działań z ich strony zasługuje na słowa uznania. Bardzo dobry kontakt przez cały tydzień zarówno mailowy jak i telefoniczny – pozwoliło mi to cały czas monitorować co się dzieje z postępowaniem i dało mi możliwość kontrolować faktyczny stan rzeczy oraz posiadać wiedzę kiedy mniej więcej będę mogła spodziewać się zwrotu pieniędzy od dłużnika co nastąpiło szybciej niż się tego wstępnie spodziewałam.

  230. Walentyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kompleksowa obsługa, możliwość załatwienia wielu rzeczy zdalnie przez telefon czy też przez maila. Firma działa bardzo szybko i skutecznie. Można liczyć na profesjonalne podejście do każdej sprawy. Gdybym wiedziała wcześniej, że są takie biura windykacyjne jak Kancelaria Ultimatum to już dawno temu bym się do nich zgłosiła, a tak tylko straciłam czas na walkę z dłużnikiem bez fachowego wsparcia na jakie można liczyć w tej firmie. Pomogli mi najlepiej jak to tylko było możliwe. Ich prawnicy to prawdziwi cudotwórcy i potrafią zmotywować każdego dłużnika do rozliczenia się za co im bardzo dziękuję. Wystarczyło im dosłownie parę dni żeby załatwić sprawę, a ja sama nie mogłam sobie poradzić przez szmat czasu z odzyskaniem pieniędzy na własną rękę. Oczywiście polecam i to maksymalnie jak tylko potrafię usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum, która nie ma sobie równych.

  231. Brygida Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Już po pierwszym telefonie od Kancelarii Utimatum dłużnik przelał całość zobowiązania finansowego na konto naszej firmy przy czym sami próbowaliśmy dojść z nim do porozumienia od pół roku, ale nawet telefonu od nas nie odbierał. Aż trudno nam było uwierzyć, że zadziało się to tak szybko i praktyczne z dnia na dzień sprawa była załatwiona w stu procentach. Wcześniej jak jeszcze nie znaliśmy Kancelarii Ultimatum mimo naszych wezwań do zapłaty kontrahent nic sobie z nich nie robił i myślał, że mu się upiecze. Z perspektywy czasu uważamy, że było słuszną decyzją skontaktować się z tym biurem windykacyjnym, bo uzyskaliśmy pomoc jakiej oczekiwaliśmy. Polecamy

  232. Izabella Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum. Pełen profesjonalizm i wysoka skuteczność. Najlepsi fachowcy w całym kraju jeśli chodzi o usługi windykacyjne. Mają w swoim zespole najlepszych prawników z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem dla których nie ma sprawy z którą by sobie nie poradzili. Jest to firma z którą aż chce się współpracować i od pierwszego dnia kontaktu z nimi ma się pewność, że sprawą zajmują się odpowiednie osoby, które znają się na temacie i chcą nam pomóc o czym mogłam się osobiście przekonać. Są kompetentni, wyrozumiali i nie tracą czasu tylko od razu przechodzą do działania. Pozdrawiam

  233. Anita Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Duży plus należy się Kancelarii Ultimatum za to, że pobierają prowizję jedynie za odzyskanie należności, więc gdy nie uda się odzyskać długu to nie trzeba im nic płacić, co jest bardzo uczciwe z ich strony. Jak zgłosiłam się do nich to też za darmo mi sprawdzili dłużnika i bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty zweryfikowali sprawę oznajmiając jakie są możliwości działania, aby móc w możliwie najkrótszym czasie odzyskać pieniądze. Dziękuję za pomoc i oczywiście polecam ich usługi wszystkim tym którzy znaleźli się w podobnej sytuacji do mojej. Nie warto tracić czas na walkę z dłużnikiem w pojedynkę na własną rękę tylko najlepiej jak najszybciej zgłosić siędo Kancelarii Ultimatum, a oni będą wiedzieć jak podejść do tematu.

  234. Anastazja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Miła, fachowa obsługa, dłużnicy zostali sprawdzeni i finalnie rozliczeni z wszystkich nieopłaconych faktur. Korzystaliśmy pierszy raz w naszej firmie ze wsparcia Kancelarii Ultimatum i jesteśmy tak zadowoleni jeśli chodzi o współpracę, że na pewno będziemy systematycznie zlecać im zadłużonych kontrahentów wiedząc, że poradzą sobie prawnicy z tego biura windykacyjnego nawet z problematycznymi sprawami. Dzałają profesjonalnie jak przystało na firmę z dwudziestoletnim stażem i nie trzeba długo czekać na efekty ich poczynań mających na celu odzyskanie pieniędzy. Polecam Kancelarię Ultimatum w imieniu całej naszej firmy.

  235. Kamila Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo szybkie działania windykacyjne ze strony tego biura spowodowały, że dłużnik spłacił całe zadłużenie w prawie 2 tygodnie od przekazania sprawy gdzie nie mogłam się sama uprosić go przez rok czasu żeby mi chociaż połowę pieniędzy oodał, a Kancelarii Ultimatum wystarczyło kilkanaście dni żeby ściągnąć z nigo całą kwotę i dodatkowo obciążyli go odsetkami karnymi za to, że nie rozliczył się ze mną w uzgodnionym wczesniej terminie, więc wyszło jeszcze lepiej niż się tego spodziewałam. Współpraca była dla mnie czystą przyjemnością. Polecam każdemu Kancelarię Ultimatum i daję ocenę 5/5 za mocne zaangażowanie się w sprawę.

  236. Aurelia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dzięki sprawnej i szybko przeprowadzonej interwencji Kancelarii Ultimatum udało się ekspresowo odzyskać należność od dłużnika. Zaangażowanie i profesjonalizm godne polecenie. Znają się na wykonywanej przez siebie profesji najlepiej jak to tylko możliwe i nie mają sobie równych na arenia firm windykacyjnych. Z perspektywy czasu jestem pewna, że zgłoszenie siędo Kancelarii Ultimatum było jak najbardziej słuszną i tym samym właściwą decyzją. Pod każdym względem oceniam pozytywnie współpracę i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na sktueczności tego biura odzyskującego pianiądze.

  237. Nina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jeśli chodzi o mnie to już traciłam nadzieję, że odzyskam pieniądze od dłużnika, ale prawnicy z Kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości zadania i odzyskali całą kwotę zobowiązania finansowego co do złotówki. Jak najbardziej polecam polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie. Można w tej firmie liczyć na pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i to, że dadzą z siebie wszystko, aby ich klient była zadowolony ze współpracy. Korzystała z ich wsparcia pierwszy raz, ale gdy ponownie będę miała tego typu problem to na pewno chętnie znowu się do nich zgłoszę.

  238. Piotrek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam pozytywnie i polecam wachlarz usług tej firmy windykacyjnej każdej osobie, która znalazła się w podobnej sytuacji do mojej, a na pewno nikt nie zawiedzie się na kompetencjach osób pracujących w tym biurze. Działają błyskawicznie i wychodzi im to bardzo dobrze ponieważ u mnie sprawa została sfinalizowana w niespełna miesiąc czasu przy czym zaznacze, że dłużnik ukrywał się w Niemczech i nie miał meldunku w miejscu zamieszkania, ale dla Kancelarii Ultimatum nie stanowiło to najmniejszego problemu i tak zmotywowali delikwenta do rozliczenia, że sam się później prosił o numer mojego konta bankowego. Pełen profesjonalizm zasługujący na gromkie brawa i owacje na stojąco.

  239. Marian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kompetentne osoby pracują w Kancelarii Ultimatum, które są godne polecenia. Korzystałem z ich pomocy kilka razy i nigdy się na nich nie zawiodłem. Zawsze robią za mnie wszystko od A do Z stąd też nie byłbym sobą gdybym nie wystawił im pozytywnej opinii. Zakres ich działań jest bardzo szeroki i kompleksowo wspierają mnie we wszelakich czynnościach związanych z odzyskaniem pieniądzy począwszy od kompletacji dokumentów poprzez reprezentowanie mojej osoby w sądzie czy też bezpośredni kontak z dłużnikiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani najmniejszych uwag co do metodyki działań jaką odznacza się Kancelaria Ultimatum, która nie ma sobie równych na arenie firm windykacyjnych w całym kraju.

  240. Marek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Zawodowcy przez duże „Z” pracują w Kancelarii Ultimatum stąd też wiedzą doskonale jak rozliczyć nawet najbardziej przebiegłych dłużników, którzy są urodzonymi oszustami finansowymi bez sumienia. U mnie pomoc z ze strony tego biura okazała się być na wagę złota. Wspierali mnie od początku aż do samego końca w działaniach windykacyjnych i praktycznie wszystko za mnie rozbili wyręczając mnie w wielu czynnościach, dzięki czemu zaoszczędziłem sporo czasu jak i nie musiałem się tym wszystkim denerować. Daję ocenę 5/5 gwiazdek za super zrealizowaną usługę i bardzo miłe podejście do mojej osoby. Warto było z nimi nawiązać współpracę. Polecam

  241. Kazik Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem bardzo zadowolony zarówno z oferowanych usług w Kancelarii Ultimatum jak i całej obsługi klienta, która zasługuje na słowa uznania . Błyskawiczny i niezawodny kontakt na plus. Działają sprawnie i każdy dłużnik wie, że nie ma z nimi szans, dlatego jak Kancelaria Ultimatum wkracza do gry to każda osoba winna pieniądze przynosi je w zębach o czym mogłem się osobiście przekonać ponieważ sam nie mogłem odzyskać złamanegro grosza od roku czasu, a prawnikom z tego biura windykacyjnego wystarczył jeden tydzień żeby rozliczyć delikwenta. Polecam tych specjalistów wszystkim tym, ktrzy chcą szybko wyegzekować środki finansowe od nieuczciwych osób prywatnych czy też firm.

  242. Jan Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to zespół specjalistów, którzy wielokrotnie skutecznie odzyskali moje pieniądze od dłużników. Zawsze mogłem na nich liczyć i nigdy się nie zawiodłem na jakości ich usług. Komunikacja telefoniczna była doskonała, ponieważ to właśnie pracownicy Kancelarii inicjowali kontakty w celu omówienia postępów w procesie windykacyjnym. Byłem na bieżąco informowany o działaniach podejmowanych w celu rozliczenia dłużnika, często otrzymując telefony nawet kilka razy w tygodniu. Ich profesjonalizm pozwalał mi czuć się pewnie, wiedząc, że żaden dłużnik nie ma szans na uniknięcie odpowiedzialności. Z przyjemnością przyznaję Kancelarii Ultimatum maksymalną ocenę 5/5 gwiazdek i gorąco polecam ich usługi każdej osobie, która potrzebuje skutecznego wsparcia w dochodzeniu swoich roszczeń.

  243. Krystyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Zawsze z pełnym zaufaniem powierzam moje sprawy Kancelarii Ultimatum, ponieważ prawnicy tam pracujący są niezawodni w pełnym tego słowa znaczeniu. Dzięki nim, odzyskiwanie należności finansowych od dłużników odbywa się szybko i skutecznie, a co najważniejsze – na ich koszt. Nie muszę martwić się nawet wystawianiem not, ponieważ to oni zajmują się tym za mnie. Dodatkowo, skutecznie egzekwują odsetki za nieterminowe rozliczenia, co sprawia, że ich działania są jeszcze bardziej efektywne. Aktualnie wszystkie moje sprawy są załatwiane błyskawicznie, nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z Kancelarią Ultimatum. Z całego serca polecam ich usługi, a także zapewniam, że osoby pracujące w tej firmie windykacyjnej są niezwykle kompetentne i nie zawiedzie się na ich umiejętnościach.

  244. Stanisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum jest znana z pomagania swoim klientom w rozwiązywaniu wszelkich spraw związanych z odzyskiwaniem pieniędzy. Indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy przekłada się pozytywnie na skuteczność działań podejmowanych przez prawników Kancelarii Ultimatum. Osobiście jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy ponieważ Kancelaria Ultimatum utrzymuje wysokie standardy w swojej pracy, a metody odzyskiwania długów na których opierają swoje działania nie budzą we mnie żadnych zastrzeżeń. Pracownicy Kancelarii są prawdziwymi specjalistami w swoim fachu czego sam miałem okazję doświadczyć gdy zajmowali się moimi sprawami. Gorąco polecam skorzystanie z ich usług gdyż ich oferta jest niezwykle konkurencyjna i godna uwagi. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy chcą szybko odzyskać swoje pieniądze od dłużnika.

  245. Barbara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Z całkowitym przekonaniem polecam usługi windykacyjne oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Wszystkie moje sprawy zostały profesjonalnie i skutecznie załatwione. Osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem zawsze były dostępne i zapewniały mi przyjazną obsługę, co jest niezwykle istotne w branży windykacyjnej, gdzie empatia jest czymś na czym każda osoba powinna polegać. Przez ostatnie dziesięć lat powierzyłam Kancelarii Ultimatum kilkanaście spraw i w każdym przypadku poradzili sobie doskonale, co samo w sobie świadczy o jakości świadczonych usług w tej firme i tym samym zasługuje owe biuro na pozytywną rekomendację. Bez wahania przyznaję ocenę 5/5 z dużym plusem za wspaniałe podejście do mnie jako do klienta.

  246. Kazimiera Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Świetny kontakt, szybkie załatwienie formalności oraz 100% odzyskanego długu od nieuczciwego kontrahenta. Lepiej nie można trafić! POLECAM TO BIURO WINDYKACYJNE KAŻDEMU !!! Mają super podejście do swoich zleceniodawców i zabierają się do działania jeszcze w dniu zgłoszenia się do nich, a to najlepszy dowód na to, że zalezy im na dobru klienta. Duży plus za szybkie działania, które zaskoczyły dłużnikai pozwoliły w ekspresowym tempie rozliczyć owego delikwenta, któremu nie spieszyło się z oddaniem pieniędzy. Współpracę z Kancelarą Ultimatum jak najbardziej będę pozytywnie wspominała i gdy znowu będę miała problem z odzyskaniem pieniędzy to na pewno ponownie zgłoszę się do tych ekspetów od egzekwowania należności finansowych.

  247. Agnieszka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pełna satysfakcja ze współpracy w dosłownym sensie tego znaczenia. Komunikacja przebiega bez zakłóceń, działania ze strony Kancelarii Ultimatum są szybkie i skuteczne. Co najważniejsze, firma proaktywnie podejmuje inicjatywy, zamiast oczekiwać na wskazówki od klienta. Serdecznie polecam. Mają w swoim zespole doświadczonych prawników, którzy wiedzą jak zabrać się do każdego przypadku. Dla Kancelarii Ultimatum nie ma sprawy z którą by sobie nie poradzili o czym mogłam się osobiście przekonać podczas współpracy ze wspomnianymi prawnikami reprezentującymi to biuro windykacyjne. Oczywiście daję ocenę pięć gwiazdek.

  248. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jest to najlepsza firma windykacyjna w Polsce! Komunikacja bez zarzutu, pełne zaangażowanie na poziomie 100%, spersonalizowane podejście do każdej sprawy. Dotychczasowa efektywność wynosi 100%, nawet w przypadkach, które wydawały się beznadziejne. Krótko mówiąc – absolutny profesjonalizm. Z całą szczerością polecam Kancelarię Ultimatum i zaręczam, że nikt nie rozczaruje się podejściem osób pracujących w tym biurze do sprawy. Znają się na swym fachu jak nikt inny. Ocena 5/5

  249. Bożena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto ma kłopot ze ściągnięciem wierzytelności. Nawet w sytuacji beznadziejnej takiej jak moja gdzie inni nawet nie potrafili odnależć dłużnika. Pracownicy Kancelarii Ultimatum zrobili to i bardzo szybko wyegzekwowali należność. Jak dla mnie jest to nnajlepsza firma w tej branży. Chętnie dokleiłabym jeszcze jedną gwiazdkę.

  250. Helena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Oddaliśmy na przestrzeni ostatnich kilku lat ponad 10 kłopotliwych zobowiązań i z wszystkimi dłużnikami Kancelaria Ultimatum poradziła sobie bezbłędnie. Działają skutecznie i sprawnie rozwiązują nawet problematyczne sprawy. Od kiedy współpracujemy z Kancelarią Ultimatum to nigdy nie było konieczności angażowania komornika gdyż z wszystkim sobie sami radzą i wychodzi im to naprawdę dobrze. Gorąco polecamy usługi świadczone przez to biuro wszystkim tym, którzy mają problem związany z windykacją należności a na pewno nikt nie zawiedzie się na kompetencjach tych fachowców od ściągania długów.

  251. Firma handlowo-usługowa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Przyjemna, profesjonalna obsługa oraz skuteczne rozliczenie z dłużnikami to rezultaty, jakie uzyskaliśmy dzięki współpracy z Kancelarią Ultimatum. Firma ta nie tylko skrupulatnie sprawdziła wszelkie zaległości płatnicze, ale również z powodzeniem zakończyła proces odzyskiwania środków z nieuregulowanych faktur. To nasze pierwsze doświadczenie z korzystania z usług tego biura, a nasza firma jest tak zadowolona z efektów, że z pewnością będziemy regularnie powierzać im zadania związane z windykacją długów.

   Współpraca z prawnikami z Kancelarii Ultimatum była niezwykle satysfakcjonująca. Ich dwudziestoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że radzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Zauważyliśmy, że działają z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, co pozwala nam być pewnymi skuteczności podejmowanych działań.

   Niezwykle krótki czas oczekiwania na rezultaty działań biura windykacyjnego to kolejny atut Kancelarii Ultimatum. Zdecydowanie polecamy to biuro wszystkim firmom poszukującym skutecznych rozwiązań w obszarze odzyskiwania należności. Jesteśmy wdzięczni za współpracę i już teraz planujemy kontynuację naszej relacji z Kancelarią Ultimatum.

  252. Paulina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Ogromny plus należy się Kancelarii Ultimatum za to, że pobierają opłatę jedynie w przypadku skutecznego odzyskania należności. Dzięki temu, gdy nie uda się odzyskać długu, nie trzeba ponosić żadnych kosztów, co jest bardzo uczciwe z ich strony. Po skontaktowaniu się z nimi, otrzymałam bezpłatną weryfikację dłużnika, a cała procedura przebiegła bez konieczności uiszczenia jakiejkolwiek opłaty. Kancelaria zweryfikowała sprawę i przedstawiła możliwości działania, aby jak najszybciej odzyskać pieniądze. Serdecznie dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam ich usługi wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji do mojej. Nie warto marnować czasu na samodzielną walkę z dłużnikiem – najlepiej szybko skontaktować się z Kancelarią Ultimatum, która profesjonalnie podejdzie do problemu.

  253. Nina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Gorąco polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum. To pełen profesjonalizm i gwarancja wysokiej skuteczności. Zespół to najwybitniejsi fachowcy w kraju w dziedzinie usług windykacyjnych. Dysponują najlepszymi prawnikami, posiadającymi ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dla których nie istnieje sprawa, z którą nie mogliby sobie poradzić. To firma, z którą chce się współpracować – już od pierwszego kontaktu można mieć pewność, że właściwe osoby zajmują się naszą sprawą, posiadając niezbędną wiedzę i chęć pomocy, co osobiście miałam okazję przekonać. Są kompetentni, wyrozumiali i nie tracą czasu, natychmiast przechodząc do działania. Pozdrawiam serdecznie.

  254. Klara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Po pierwszym kontakcie z Kancelarią Ultimatum, dłużnik dokonał pełnej wpłaty zaległego zobowiązania finansowego na konto naszej firmy. Wcześniej, przez pół roku, próbowaliśmy nawiązać z nim kontakt, jednak nawet nasze próby pozostały bez odpowiedzi, a on nie reagował na nasze telefonowane. Zaskoczyło nas, że sytuacja nagle rozwiązała się po jednym telefonie od Kancelarii Ultimatum. Sprawa została załatwiona skutecznie i błyskawicznie, co było dla nas zaskoczeniem, biorąc pod uwagę wcześniejszą bierność dłużnika.

   Przed skorzystaniem z usług Kancelarii Ultimatum próbowaliśmy porozumieć się z kontrahentem przez pół roku, jednak nasze próby były nieskuteczne, a on pozostawał nieczuły na nasze wezwania do uregulowania długu. Dopiero po skontaktowaniu się z Kancelarią Ultimatum sytuacja diametralnie się zmieniła. Teraz, z perspektywy czasu, uważamy, że podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług tego biura windykacyjnego było słuszną decyzją. Otrzymaliśmy oczekiwaną pomoc, co skutkowało pełną spłatą zadłużenia. Zdecydowanie polecamy korzystanie z usług Kancelarii Ultimatum.

  255. Marlena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum oferuje kompleksową obsługę, umożliwiając załatwienie wielu spraw zdalnie, zarówno przez telefon, jak i maila. Firma działa z imponującą szybkością i skutecznością, zapewniając profesjonalne podejście do każdej sprawy. Gdybym wcześniej wiedziała o istnieniu takich biur windykacyjnych jak Kancelaria Ultimatum, z pewnością skorzystałabym z ich usług znacznie wcześniej. Zamiast tego straciłam czas na bezowocną walkę z dłużnikiem, brakując fachowego wsparcia, które teraz znajduję w tej renomowanej firmie.

   Kancelaria Ultimatum okazała się niezastąpiona, pomagając mi w sposób, którego nie byłem w stanie osiągnąć samodzielnie. Ich prawnicy wykazali się nie tylko fachowym podejściem, ale również zdolnością do zmotywowania każdego dłużnika do uregulowania zobowiązań. Bardzo im za to dziękuję. Cała sprawa została załatwiona dosłownie w kilka dni, co w porównaniu do moich wcześniejszych prób odzyskania pieniędzy na własną rękę, było niezwykle skuteczne.

   Polecam usługi Kancelarii Ultimatum z pełnym przekonaniem. Ich profesjonalizm i skuteczność są niekwestionowane, co sprawia, że są bezkonkurencyjni w świadczeniu usług windykacyjnych.

  256. Aurelia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Niezwykle skuteczny kontakt przez cały tydzień, zarówno mailowy, jak i telefoniczny, pozwolił mi na bieżące monitorowanie postępu sprawy. Dzięki temu miałem pełną kontrolę nad sytuacją oraz zawsze aktualną wiedzę na temat terminów zwrotu środków od dłużnika. Cały proces przebiegł szybciej, niż początkowo przypuszczałem, co było przyjemnym zaskoczeniem.

   Firma ta wyróżnia się doskonałym profesjonalizmem w świadczeniu usług. Po przekazaniu sprawy do Kancelarii Ultimatum, dłużnik natychmiast dokonał przelewu, co skutkowało błyskawiczną spłatą całego zadłużenia. Pomoc ze strony tego biura okazała się nieoceniona, umożliwiając skuteczną finalizację sprawy do najmniejszego detalu. Organizacja działań ze strony Kancelarii Ultimatum zasługuje na najwyższe uznanie.

  257. Kamila Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Skuteczna pomoc w odzyskaniu długu! Znakomity kontakt z przedstawicielami firmy znacznie usprawnił naszą współpracę, którą wspominam bardzo pozytywnie. Otrzymywałem zawsze rzetelne informacje dotyczące postępowania windykacyjnego, a każdy dzień przynosił konkretne działania. Kancelaria Ultimatum zawsze była o krok przed dłużnikiem, co przyczyniło się do szybszego finalizowania sprawy i odzyskania moich środków.

   Osoby z tej firmy zasługują na pozytywną ocenę. Są niezwykle miłe, uprzejme i pełne empatii, co jest cechą wyjątkową w branży windykacyjnej. Potrafią wesprzeć na duchu i wykazać zrozumienie, czego trudno szukać w innych firmach tego rodzaju. Pod każdym względem uważam, że Kancelaria Ultimatum to możliwie najlepszy wybór dla tych, którzy pragną szybko uregulować sprawę z dłużnikiem i odzyskać swoje finansowe roszczenia. Szczerze polecam i przesyłam serdeczne pozdrowienia.

  258. Mirek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Firma Ultimatum wyróżnia się nie tylko rzetelnością, ale także skutecznością oraz doskonałą obsługą klienta. Pracownicy Kancelarii charakteryzują się nie tylko słownością i uczciwością, lecz przede wszystkim profesjonalizmem, który jest widoczny na każdym etapie prowadzenia spraw windykacyjnych. Ostateczny rezultat ich działań zawsze spełnia oczekiwania klienta.

   Mimo moich pierwotnych wątpliwości, postanowiłem skorzystać z usług Ultimatum, a teraz, z perspektywy czasu, mogę szczerze stwierdzić, że to była trafna decyzja. Fachowe podejście do klienta jest tu standardem, a pracownicy biura potrafią skutecznie i profesjonalnie prowadzić sprawy odzyskiwania należności.

   Z pewnością warto podkreślić, że obsługa klienta w Kancelarii Ultimatum stoi na najwyższym poziomie. Osoby pracujące tam nie tylko są kompetentne, ale również dbają o jasną i zrozumiałą komunikację z klientem. Dzięki temu cały proces odzyskiwania należności staje się klarowny i pozbawiony niepotrzebnych komplikacji.

   Z czystym sumieniem mogę polecić profesjonalistów z Kancelarii Ultimatum każdemu, kto potrzebuje wsparcia w kwestiach związanych z odzyskiwaniem należności finansowych. Ich skuteczność, profesjonalizm i dbałość o klienta sprawiają, że współpraca z nimi to gwarancja satysfakcji. POLECAM!

  259. Błażej Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jesteśmy wdzięczni Kancelarii Ultimatum za profesjonalne podejście do naszej sprawy. Działają z pełnym zaangażowaniem, dbając o nasze interesy. Doceniam elastyczne podejście Kancelarii Ultimatum do potrzeb klienta. Zawsze starają się zrozumieć sytuację i dostosować strategię windykacyjną do indywidualnych potrzeb. Bardzo solidne podejście do każdego przypadku długu. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych – to widać po osiągniętych rezultatach. Firma ta potrafiła skutecznie negocjować z dłużnikami, co przyczyniło się do szybkiego odzyskania pieniędzy. Bardzo profesjonalne podejście. Zawsze czułem się pewnie, oddając swoje sprawy w ręce tej firmy. Działają z dużym zaangażowaniem i skutecznością. To firma, której naprawdę można zaufać. Ich doświadczenie i skuteczność robią wrażenie. Wspaniała obsługa klienta. Zawsze mogłem liczyć na odpowiedzi na moje pytania i klarowne informacje dotyczące postępów. Bardzo dobra firma odzyskująca długi, która działa sprawnie i efektywnie. To naprawdę wartościowy partner w kwestii finansowej.

  260. Adrian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Doświadczona kadra pracowników Kancelarii Ultimatum skutecznie radzi sobie z różnymi przypadkami windykacyjnymi. Ich wiedza prawnicza jest bezcenna. Z mojego doświadczenia mogę śmiało stwierdzić, że Kancelaria Ultimatum jest niezwykle skuteczna w odzyskiwaniu należności. Dzięki ich starannym działaniom udało mi się odzyskać pieniądze, których już prawie straciłem nadzieję. Zespół tej firmy potrafił poradzić sobie z trudnym dłużnikiem, który blokował mi dostęp do środków finansowych. Są naprawdę skuteczni. Wspaniałe podejście do klienta. Zawsze czułem się obsługiwany z szacunkiem i zrozumieniem. Firma ta nie tylko odzyskuje długi, ale także działa etycznie i z poszanowaniem dla klienta. To ważne w dzisiejszych czasach. To firma, na którą można liczyć. Działają profesjonalnie i skutecznie, zawsze z myślą o dobroci klienta. Zespół tej firmy potrafi działać w naprawdę trudnych sytuacjach. Zawsze znajdują rozwiązanie problemu.

  261. Mateusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Efektywność Kancelarii Ultimatum jest imponująca. Nasi dłużnicy szybko reagują na ich działania, co przekłada się na skuteczne odzyskiwanie należności. Kancelaria Ultimatum wykazuje się profesjonalizmem w obsłudze klienta i prowadzeniu spraw windykacyjnych. Ich podejście jest rzetelne i skuteczne. Firma ta potrafiła poradzić sobie z długiem, który przysparzał mi wielu problemów. Ich skuteczność jest naprawdę imponująca. Niezwykle rzetelna firma odzyskująca długi. Dzięki nim udało mi się uniknąć poważnych konsekwencji finansowych. Ich podejście do klienta to prawdziwy wzór do naśladowania. Zawsze byłem informowany o postępach w odzyskiwaniu długu. Firma ta działa z pełnym zaangażowaniem i skutecznością. Zaufałem im, i nie żałuję tego wyboru. Bardzo polecam tę firmę każdemu, kto ma problemy z odzyskaniem długu. To prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie. Działają szybko i skutecznie – to cechy, które wyróżniają tę firmę. Zaufałem im, i nie zawiodłem się.

  262. Sergiusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum wyróżnia się transparentnością i uczciwością w swoich działaniach. Zawsze dostarczają nam klarownych informacji dotyczących postępu sprawy. Firma windykacyjna, którą wybrałem, cieszy się doskonałą reputacją na rynku ze względu na swoje profesjonalne podejście i skuteczność w działaniu. Słyszałem wiele pozytywnych opinii na ich temat, co dodatkowo umocniło moje przekonanie, że podjąłem właściwą decyzję wybierając ich jako partnera w procesie odzyskiwania długu. Wielki szacunek dla tego zespołu za ich wyjątkowe podejście do klienta. Zawsze czułem się obsługiwany indywidualnie i z szacunkiem. Firma ta nie tylko odzyskuje długi, ale także edukuje klientów na temat zarządzania finansami. To ważne podejście, które cenimy. Skuteczność tej firmy przerosła moje oczekiwania. Szybko i sprawnie odzyskali pieniądze, które wydawały się stracone. Zawsze mogłem liczyć na pomoc i wsparcie ze strony tej firmy. Działają profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

  263. Ernest Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum wykazała się profesjonalizmem i skutecznością w odzyskiwaniu należności. Ich zaangażowanie i skrupulatność sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i efektywnie. Kancelaria Ultimatum nie tylko dba o swoją reputację, ale także o reputację klienta. Ich działania są przemyślane i mają na celu minimalizację potencjalnych szkód dla wizerunku klienta. Doskonała znajomość specyfiki branżowej, co przekłada się na skuteczność w windykacji w konkretnych sektorach. Skuteczne rozwiązywanie sporów i konfliktów podczas procesu windykacyjnego. Klientom zależy na szybkim i efektywnym odzyskaniu należności, a Kancelaria Ultimatum doskonale to rozumie. Ich podejście skupia się na znalezieniu najlepszego i najszybszego rozwiązania problemu. Korzystając z usług Kancelarii Ultimatum, można mieć pewność, że wszystkie działania są zgodne z obowiązującym prawem. To daje klientom poczucie bezpieczeństwa i pewności. Precyzyjne ustalanie ryzyka finansowego dla klienta w przypadku każdej sprawy. Bardzo polecam firmę.

  264. Klemens Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać długi, które wydawały się stracone. Obsługa klienta była zawsze dostępna i gotowa do udzielenia pomocy na każdym etapie postępowania. Dbałość o zastosowanie etycznych praktyk wobec dłużników. Profesjonalne przygotowanie do negocjacji z dłużnikami z różnych kultur i środowisk. Kancelaria Ultimatum naprawdę angażuje się w sukces swoich klientów. Ich zaangażowanie w proces windykacji jest inspirujące i sprawia, że czuję się wspierany w trudnych sytuacjach finansowych. Skuteczność w windykacji długów pochodzących z transakcji handlowych międzynarodowych. Personel Kancelarii Ultimatum wykazał się wysokim poziomem kompetencji oraz wiedzy z zakresu prawa windykacyjnego. Ich podejście do klienta jest profesjonalne i pełne zrozumienia dla sytuacji finansowej. Skuteczna windykacja długów spółek cywilnych i partnerskich. Szybka reakcja na sytuacje kryzysowe, takie jak upadłość dłużnika.

  265. Seweryn Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Ich uczciwość i rzetelność sprawiają, że możemy polecać ich usługi z pełnym przekonaniem. Oprócz działań windykacyjnych, Kancelaria Ultimatum oferuje również doskonałe doradztwo prawne. Ich eksperci potrafią znaleźć optymalne rozwiązania nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Zespół tej firmy działa z dużym zaangażowaniem i skutecznością. Zawsze mogłem liczyć na ich profesjonalne podejście. Bardzo profesjonalna firma, która potrafi działać z pełnym zaangażowaniem w trudnych sprawach finansowych. To firma, na której można polegać w każdej sytuacji. Skutecznie odzyskują długi i dbają o dobro klienta. Bardzo pozytywne doświadczenia z tą firmą. Działają zgodnie z obietnicami, co w dziedzinie odzyskiwania długów jest rzadkością. Wysoki poziom elastyczności w dostosowywaniu strategii windykacyjnej do zmieniających się warunków rynkowych. Profesjonalne podejście do windykacji w obszarze nieruchomości. Stała gotowość do podejmowania trudnych i skomplikowanych spraw windykacyjnych.

  266. Herbert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystając z usług Kancelarii Ultimatum, odczuliśmy pełną kontrolę nad procesem windykacyjnym. Są nie tylko skuteczni, ale także elastyczni i dostosowują się do naszych potrzeb. Personel Kancelarii Ultimatum jest wyjątkowo kompetentny i doświadczony. Ich wiedza prawnicza oraz umiejętności negocjacyjne są imponujące i przekładają się na skuteczność działań. Działają sprawnie i zawsze z zachowaniem etyki biznesu. To firma, której można zaufać w kwestii odzyskiwania długów. Bardzo zadowolony z ich usług. Szybko i skutecznie odzyskali moje pieniądze, które były długo w