Kancelaria Ultimatum opinie

 • Kancelaria-Ultimatum-logo
 • Ultimatum-Kancelaria
 • 20-87b06cc3ce40a429147d0738aeb0478b-1

Słowa kluczowe: kancelaria ultimatum, ściąganie długów, i windykacja

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
 • Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne w kraju potrafiące sprostać trudnym zleceniom windykacyjnym i problematycznym dłużnikom. Kompleksowa obsługa oferowana przez firmę Kancelaria Ultimatum opinie ma najlepsze i sprosta wymaganiom najbardziej wybrednym Klientom zarówno biznesowym jak i również osobom prywatnym. Windykacja należności z wszelakich tytułów tj. niezapłacone na czas faktury, brak zwrotu zaliczki, kwestie związane z umowami o pracę czy też inne aspekty związane z odzyskaniem należności finansowych Kancelaria Ultimatum to firma, której można powierzyć każdą sprawą włącznie z tymi najtrudniejszymi wymagającymi doświadczenia i umiejętności oraz obeznania w prawie windykacyjnym.

  Zachęcającym atutem tejże firmy jest brak opłat wstępnych o czym mogli przekonać się już tysiące klientów z całego kraju.

   

  Orły Prawa - laureat konkursu 2019 Kancelaria Ultimatum
  Orły Prawa - laureat konkursu 2020 Kancelaria Ultimatum

   

  605 448 944

   

  kontakt@kancelariaultimatum.pl

   

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • 119 opinie o firmie windykacyjnej “Kancelaria Ultimatum opinie”

  1. Hurtownia budowlana Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Można śmiało korzystać z usług! KANCELARIA ULTIMATUM towarzyszy naszej firmie w procesach windykacyjnych od 5 lub 6 lat i nigdy nie zawiedliśmy się na nich. Mają ogarniętych prawników, komorników i najlepszych w branży windykatorów, którzy potrafią ściągać długi zarówno od innych firm czy spółek jak i również też od osób prywatnych. POLECAM

  2. Flawiusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM ma fachowe i rzeczowe podejście do każdej sprawy windykacyjnej jaką im się przekazuje i bez znaczenia na poziom trudności zawsze ich prawnicy są w stanie stanąć na wysokości zadania i osiągnąć zamierzony cel. Nie pobierają zaliczek, więc polecam wysłać im dokumenty żeby chociaż dowiedzieć się czy jest szansa na egzekwowanie długu.

  3. Leszek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pomagają specjaliści windykacyjni z KANCELARII ULTIMATUM nawet w beznadziejnych sytuacjach gdzie wydaje się nie do wywalczenia należność finansowa. Dla nich nie ma sprawy nie do wygrania ponieważ są w branży już przeszło 15 lat i od tamtej pory nasze firmy współpracują ze sobą, więc moje zdanie jest jak najbardziej oparte o liczne doświadczenia z ową kancelarią.

  4. Faust Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Myślałem, że już nie odzyskam pożyczonych pieniędzy, ale KANCELARIA ULTIMATUM uświadomiła mnie, że jest to sprawa do wygrania tylko trzeba dobrze się do niej przygotować. Pomogli mi w zebraniu wszystkich dokumentów i zabrali się do działania, a po miesiącu pieniądze wróciły do mnie na konto. Rzeczowo i na temat odbywają się spotkania z ich specjalistami, a to bardzo dobrze świadczy o firmie tego rodzaju.

  5. Mateusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Moja sprawa opiewała na sporą sumę pieniędzy, a dłużnik migał się jak tylko mógł, aż sami zastanawialiśmy się skąd on ma takie głupio-mądre patenty na opóźnienie spłaty długu… Kancelaria Ultimatum walczyła w sądzie bardzo skutecznie, widać było że bez wygranej nie wyją z sali sądowej i udało się zawrzeć ugodę z dłużnikiem co było naprawdę dużym sukcesem. Pieniądze po miesiącu wróciły na nasze konto za co bardzo dziękujemy tejże firmie windykacyjnej.

  6. Fryderyk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Na początku bałem się, bo nie znałem firmy i sceptycznie podchodziłem do tego typu usług, ale finalnie nie zawiodłem się i uważam, że KANCELARIA ULTIMATUM ma najlepsze metody odzyskiwania pieniędzy spośród wszystkich firm w tej branży. Pozdrawiam 🙂

  7. MotorMax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osoby reprezentujące firmę Kancelaria Ultimatum znają się na swojej pracy jak nikt inny w całym kraju. Panowie z kancelarii Ultimatum poradzą sobie z każdą sytuacją bez znaczenia na stopień trudności.

  8. Gabriel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie było tak, że po przeczytaniu opinii o KANCELARII ULTIMATUM postanowiłem skorzystać z usług tej firmy i uważam z perspektywy minionego czasu, że lepiej wybrać nie mogłem – było to słuszny wybór. Jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobili i jak przytrafi się w przyszłości kolejny dłużnik na pewno ponownie skorzystam z ich usług.

  9. Bohdana Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Powiem Wam, że jedyne czego żałuję to tylko to, że dopiero po takim czasie zdecydowałam się powierzyć sprawę Panom z biura KANCELARIA ULTIMATUM ponieważ straciłam czas i nerwy korzystając z usług innych firm windykacyjnych, a tutaj maksymalnie skutecznie działają co przekłada się finalnie na efekty tychże działań. DZIĘKUJĘ

  10. FolioPax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystałem z usług kancelarii Ultimatum 3 razy i zawsze stawali na wysokości zadania ściągając dług z dłużnika co do złotówki.

  11. Zakład stolarski Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dobre biuro windykacyjne. Znam ponieważ nasza firma korzysta regularnie z usług kancelarii Ultimatum i z tego co prezes mówił to Panowie z tego biura windykacyjnego świetnie sobie radzą z z problematycznymi dłużnikami.

  12. Teodozja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Wiedziałam, że są dobrzy w tym co robią, ale nie spodziewałam się takiego przebiegu zdarzeń podczas współpracy ponieważ myślałam, że KANCELARIA ULTIMATUM tylko część długu odzyska lub będzie to długo trwało, oni w niespełna miesiąc czasu odzyskali ponad 20 tys. zł długu.

  13. Firma z Gańska Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Na całe szczęście dzięki kancelarii Ultimatum obyło się bez sądów i prawników. Cenimy ich za sumienny i rzetelny stosunek do sprawy jaką im powierzyliśmy. Spisali się na 5 gwiazdek z plusem 🙂

  14. Ursyn Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Środki finansowe KANCELARIA ULTIMATUM wywalczyła w niecałe 5 tygodni gdzie inne firmy mówiły, że się nie da albo będzie to nieopłacalne. Dodatkowym atutem w tej firmie jest to, że nie pobierają zaliczek za zweryfikowanie sprawy. Jak dla mnie najlepsza kancelaria windykacyjna w całym kraju!

  15. Budamex Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jest to bardzo profesjonalna firma! W moim przypadku dłużnik zwlekał z rozliczeniem się ze mną, a teraz jak tylko słyszy Kancelaria Ultimatum to sam dzwoni i pyta gdzie przelać pieniądze. Polecam

  16. Hubert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku bardzo szybko wręcz ekspresowo wywiązali się ze zlecenia, które im powierzyłem. Kancelaria Ultimatum to pionier windykacyjny jakich trzeba szukać ze świecą. Polecam usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum, jeżeli macie problem (dług/dłużnika) z jakimś klientem to ta firma Wam pomoże bez zbędnego owijania w bawełnę.

  17. Michał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam usługi oferowane przez kancelarię Ultimatum – sam testowałem ich skuteczność na własnej skórze i muszę przyznać rację, że panowie z kancelarii Ultimatum robią świetną robotę i potrafią pomóc bez zaliczek i opłat wstępnych tzn. ZERO ryzyka!

  18. Julia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to świetna firma, dzięki której odzyskałam pieniądze szybciej niż spodziewałam się. Było niezwykle ciężko ponieważ dłużnik ukrywał się we Włoszech. a dodatkowo ukrywał swoje prawdziwe dochody, ale co do czego pracownicy firmy Kancelaria Ultimatum poradzili sobie z nim bez najmniejszego problemu.

  19. Zakłady produkcyjne Mirox Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Prestiżowa kancelaria windykacyjna tylko szkoda, że czasami z parkingiem problem jest żeby zaparkować pod ich biurem auto, dlatego już się nauczyliśmy że wszystkie dokumenty korespondencyjnie wysyłamy poprzez inpost – szybciej, taniej, łatwiej, a skuteczność i tak wysoka jak zawsze w tej firmie.

  20. Mietek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście polecam owych specjalistów ds. windykacji – Kancelaria Ultimatum pomaga w problemach z nieuczciwymi kontrahentami za co ceni ich praktycznie cała Polska za trud, który wkładają w powierzone im zadania. Polecam w 100% 🙂

  21. Grzegorz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Pomocna firma potrafią za zachować dyskrecję ponieważ już nie raz Pomogli naszej spółce nie raz odzyskać utracone środki finansowe. Kancelaria Ultimatum działa profesjonalnie i rzetelnie jak przystało na prawdziwych fachowców. Pozdrawiam z nad morza.

  22. Rafał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum zna się na swojej pracy i potrafi zrozumieć drugą osobę w trudnej sytuacji, a na dodatek wykonują usługi profesjonalnie i fachowo jak przystało na prawdziwych fachowców windykacyjnych.

  23. Michalina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z kancelarii Ultimatum pomogli nam odzyskać utracone środki finansowe od nierzetelnego kontrahenta, który więcej obiecywał niż robił to co ma robić czyli nie rozliczał się z faktur. W zasadzie prędzej czy później i tak sama bym sobie z nim nie poradziła, a oni stanęli na wysokości zadania za co niezmiernie dziękuj i polecam.

  24. Mirek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście po wypróbowaniu możliwości biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy w niespełna 3 miesiące wyciągnęli od dłużnika cały dług. Jestem tym faktem bardzo uradowany i rekomenduję ich usługi windykacyjne, zwłaszcza Pana Rafała, który sprawę prowadził od początku aż do samego końca.

  25. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Moje zdanie o kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywne. Odzyskali od dłużnika cały dług na ponad 20 tysięcy zł od firmy z województwa lubuskiego.

  26. Zakład przetwórstwa owoców Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Przed działaniami kancelarii Ultimatum nie mogliśmy doprosić się przez 10 miesięcy o zwrócenie środków finansowych od dłużnika, ale jak Kancelaria Ultimatum wkroczyła do akcji to była to tylko kwestia czasu i cały dług odzyskali w 4 miesiące. POLECAM!

  27. Paulina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prezentowana na tej stronie KANCELARIA ULTIMATUM to kompetentna firma windykacyjna, współpracująca ze znakomitymi detektywami, a także doświadczonymi prawnikami prawnikami stąd otrzymują do nas 5 gwiazdek.

  28. Monika Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Miałam okazję korzystać w tamtym roku z pomocy firmy ściągającej długi o nazwie Kancelaria Ultimatum i trzeba przyznać, że są to najlepsi windykatorzy w kraju – profesjonalnie pomogli mi uporać się z nieuczciwym klientem z którego ściągnęli dług zanim się zorientował. Super Panowie! Jak trzeba będzie to wrócę do Waszego biura.

  29. Bożena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam w 100% usługi oferowane przez kancelarię Ultimatum.

  30. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie pobierają zaliczek ani opłat startowych/wstępnych, więc widać że wiedzą co robią – inaczej by nie działali w taki odważny sposób.

  31. Heniek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalna firma windykacyjna, która sprawnie radzi sobie nawet z problematycznymi dłużnikami.

  32. Haberixol Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Trzeba przyznać, że trochę się to ciągnęło, ale finalnie poszło jak po maśle i na odzyskali cały dług. Mogę polecić kancelarię Ultimatum – nie można im nic zarzucić, bo swoją pracę wykonują najlepiej jak się tylko da.

  33. Zarządca nieruchomości Poznań Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum sprostała oczekiwaniom każdego klienta nawet jak dłużnik ukrywa się czy nie spieszy mu się z oddaniem pieniędzy to Kancelaria Ultimatum znajdzie go błyskawicznie i sam dłużnik będzie prosił o numer konta do spłaty jak było w naszym przypadku.

  34. Motormaximus Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mimo iż dłużnik posługiwał się tylko i wyłącznie w językiem niemieckim to Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu korespondowała z nim i muszę przyznać, że doskonale sobie poradziła z delikwentem – dług 35 000 zł odzyskała bez najmniejszych problemów.

  35. MiroRud Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Rekomenduję usługi firmy KANCELARIA ULTIMATUM jako biuro sprawnie odzyskujące wierzytelności. Super organizacja i podejście do klienta 🙂

  36. Właściciel firmy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum szybko i bez owijania w bawełnę pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od klienta, który nabrał towaru, za faktury nie rozliczył się i ślad po nim zaginął. Najlepsze biuro windykacyjne w Polsce to właśnie Kancelaria Ultimatum i tego samego znania jest multum osób i firm.

  37. Gabriel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Czasami potrzeba pomocy z nieuczciwymi klientami i wtedy pomocną dłoń podaje Kancelaria Ultimatum, która dysponuje wykwalifikowanymi prawnikami, którzy formalnie uświadamiają dłużników o powadze sytuacji. Polecam Ultimatum!!!

  38. Józef Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum ma doświadczenie i bardzo dyskretnie działa. Pomogą nam na pewno nie jednej osobie w potrzebie. Polecam z całego serca!

  39. Zadowolony klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   W imieniu mojej firmy polecam kancelarię Ultimatum ponieważ są pomocni na każdym etapie postępowania przedsądowego o raz już na drodze sądowej. Zleciłem im sprawę niezapłaconych kaucji od jednego z największych deweloperów w Polsce i poradzili sobie bardzo szybko z odzyskaniem kasy.

  40. GlobTurax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum odzyskała dla naszej spółki około 100 tysięcy euro od jednego z największego w Europie centrum z częściami do aut klasy premium. Polecamy wszystkim.

  41. Dom towarowy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam szczególnie ich specjalistę ds. windykacji pana Rafała, bo to profesjonalista i człowiek sukcesu, który zna się na swym fachu jak mało kto. Cała firma stanęła na wysokości zadania i uzyskała pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami.

  42. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria ULTIMATUM działa niezmiernie skutecznie i ściągnęła od jednej ze spółek bardzo szybko całą fakturę, razem z kaucją za co bardzo dziękujemy i rekomendujemy uch usługi.

  43. Zakład przemysłowy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam kancelarię Ultimatum innym firmom i to z czystym sumieniem ponieważ wiem że zawsze sobie poradzą z odzyskaniem pieniędzy nawet od dłużnika, który ukrywa się na drugim końcu świata.

  44. Klaudia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście z całego serca polecam biuro windykacyjne Ultimatum jeżeli ktoś potrzebuje fachowej pomocy. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, indywidualne podejście do każdej sprawy.

  45. Hanna i Roman Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nasza sprawa związana z dłużnikiem nie należała do najłatwiejszych, ale nie zawiedliśmy się na działaniach ze strony Kancelarii Ultimatum. Szczerze polecamy wszystkim pragnącym odzyskać to co im się należy bez zbędnej zwłoki czasowej.

  46. Wierna klientka kancelarii Ultimatum Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Powiem wszystkim, że jeżeli chcecie odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika bez znaczenia czy jest to osoba prywatna czy firma, to kancelaria Ultimatum jest najlepszym rozwiązaniem do tego typu spraw – działają w branży nie od wczoraj i wiedzą jak „ugryźć” każdą sprawę.

  47. Eryk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Fachowe i indywidualne podejście do wszystkich klientów. Szybko i sprawnie, a zaznaczam że sprawa nie należała do najłatwiejszych pod wieloma względami, ale kancelaria Ultimatum sobie poradziła i to najważniejsze dla mnie.

  48. Mariusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy i windykatorzy w Kancelarii Ultimatum znają się na rzeczy – wiem, bo już nie raz pomagali mi odzyskać pieniądze. Ostatnio szybko i fachowo pomogli mi również w firmie z wyegzekwowaniem należności, w efekcie dzięki ich działaniom wygraliśmy sprawę w sądzie z dłużnikiem co w doprowadziło do odzyskania 100% długu. Profesjonalne i fachowe podejście do problemu za każdym razem kiedy im zlecę nowego dłużnika.

  49. Firma budowlana z Gdańska Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mają w 100% indywidualne podejście do klientów – nie traktują każdej sprawy szablonowo i np. u mnie bardzo wnikliwie analizowali sprawę zanim przeszli do działania. Pomoc na miarę Europejskich standardów. Polecam za to, że nieustannie dążyli do osiągnięcia zamierzonego celu, aż finalnie udało się odzyskać cały dług.

  50. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Firma windykacyjna Ultimatum to profesjonalna kancelaria prawna oferująca sprawdzone usług z wiązane z odzyskaniem należności. Cechuje ich rzetelna obsługa wszystkich klientów, co mogę potwierdzić to po współpracy z nimi gdzie dbali o najdrobniejsze szczegóły i żeby było wszystko dopięte na ostatni guzik.

  51. Kasia z Elbląga Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze kancelarię Ultimatum ponieważ odzyskałam pieniądze od dłużnika szybciej, niż myślałam – teraz dzięki ULTIMATUM wychodzę na prostą. Dodam tylko tyle, że nie pobrali ode mnie ani złotówki z zweryfikowanie sprawy, więc był to dla mnie ogromny plus jak wybierałam firmę windykacyjną której powierzę swoją sprawę.

  52. Stanisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum działa niezwykle skutecznie ponieważ na 3 sprawy zgłoszone w ich biurze osiągali za każdym razem to o co ich prosiłem czyli mają 100% skuteczność w odzyskiwaniu długów. Krótko mówiąc bardzo profesjonalnie, szybko i fachowo pomagają osobom w chwilach kiedy zostały oszukane przez oszustów finansowych na pieniądze.

  53. Nikodem Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z kancelarii Ultimatum pomogli mi w 100% uporać się z odzyskaniem długu i to za połowę stawki, którą konkurencyjna firma windykacyjna mi zaproponowała. Postępują zgodnie z literaturą prawa jednocześnie robiąc wszystko efektywnie czyli bez zbędnej zwłoki czasowej.

  54. Zadowolony klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Specjaliści z kancelarii Ultimatum bardzo mi pomogli. Mają super podejście do klienta – naprawdę bardzo gorąco polecam ich metody działania.

  55. Klemens Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W 100% polecam firmę KANCELARIA ULTIMATUM za ich podejście do każdej sprawy windykacyjnej – mają świetny zespół profesjonalistów dla których nie ma długu, którego nie da się wyegzekwować.

  56. Dzierżysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam z całego serca! KANCELARIA ULTIMATUM gwarantuje fachową, rzeczową i konkretną obsługę. Dużym plusem jest to, że obsługują klientów z całego kraju i można z nimi łatwo się skontaktować np. poprzez maila lub telefoniczne co ułatwia odzyskiwanie pieniędzy bez znaczenia na miejsce zamieszkania.

  57. Czesław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM pieniądze odzyskała w niecałe 2 miesiąca gdzie inne firmy twierdziły, że dług jest nie do odzyskania a jak już nawet uda się go wyegzekwować to potrwa to najmniej rok. Praktycznie cała komunikacja była zdalna między mną a ich biurem, więc zaoszczędziłem sporo czasu na dojazdy do ich biura. Dodam tylko jeszcze, że nie pobierają opłat wstępnych tylko płaci się im od efektu, a jak nie uda się ściągnąć całej kwoty to nic nie trzeba wpłacać, ale zawsze im się udaje osiągnąć zamierzony cel.

  58. Sara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo profesjonalna firma windykacyjna, kontakt mailowy lub telefoniczny praktycznie przez cały tydzień. Na pewno KANCELARIA ULTIMATUM jest skuteczna jak żadne inne biuro odzyskujące długi w całym kraju. W 4 tygodnie odzyskała kwotę zadłużenia. Trzeba podkreślić to, że komornika maja naprawdę ogarniętego i obeznanego w temacie windykowania należności – jeździ do dłużnika bez znaczenia na miejsce jego zamieszkania. Polecam!

  59. Dagmara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Współpraca z biurem KANCELARIA ULTIMATUM jest na najwyższym poziomie. Nigdy nie podejrzewałam, że mój kontrahent odda naszej firmie wszystkie pieniędzy za zlecenie i to bez postępowania sądowego. Panowie z tego biura windykacyjnego osiągnęli rzez niemożliwą za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. W razie gdy są problemy to z namierzeniem dłużnika lub udowodnieniem jego majątku poszukają po KW i zanim się zorientujemy to dług wróci na nasze konto.

  60. Harold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM have a very nice and individual approach to the client. Settlement is always for the effects of their work on debt recovery, so we are sure that they are effectively looking for a way to collect all financial liabilities from the debtor as soon as possible.

  61. Leopold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Podchodzą w Kancelarii Ultimatum bardzo rzetelnie i zarazem profesjonalnie do każdej sprawy. Wszystko na najwyższym poziomie. Kancelaria Ultimatum bardzo pomogła mi w złej sytuacji i bez nich bym sobie nie poradził z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Pomogli mi w trzy tygodnie odzyskać 12000 zł i zaczęli działać bez wpłacania im zaliczki czy też innych opłat wstępnych, a to już o czymś świadczy. Polecam ich jako specjalistów i jako ludzi chcących pomóc człowiekowi w potrzebie.

  62. Łukasz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście bardzo polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ przy odzyskiwaniu długów nie maja sobie równych. Miałem problem z odzyskaniem pieniędzy za swoje usługi od klienta, na szczęście trafiłem do kancelarii gdzie uzyskałem szybką pomoc prawną. Pracownicy w Kancelarii Ultimatum są bardzo mili i maksymalnie kompetentni. Polecam w 100%

  63. Emil Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum maksymalnie rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do każdej rozwiązywanej sprawy, można liczyć pełne wsparcie prawników którzy reprezentują to biuro i fachową pomoc w dosłownym sensie tego znaczenia. Chętnie udzielają porad, wskazówek, a ponadto wskazują właściwą drogę postępowania, aby osiągnąć zamierzony cel. Warto skorzystać z ich usług!

  64. Jakub z Kielc Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to najlepsi specjaliści w ściąganiu wierzytelności. Osoby które pracują w tym biurze windykacyjnym są bardzo miłe i pomocne. Dostałem od nich wiele cennych wskazówek oraz bez problemu odzyskali mój dług w niespełna miesiąc czasu co uważam za swoistego rodzaju sukces i powód do rekomendowania ich usług. Polecam

  65. Damian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo pomocna porada prawna i chęć pomocy pozytywnie wpłynęły na dalszy ciąg zdarzeń, który doprowadził dzięki zaangażowaniu ze strony Kancelarii Ultimatum do stu-procentowego odzyskania należnych mi pieniędzy. Myślałem, że już nie mam wyjścia z mojej trudnej sytuacji, a tu się udało ku memy wielkiemu zaskoczeniu. Pomoc szybka i nie taka droga jak myślałem, bo nie ma opłat wstępnych ani zaliczek tylko bardzo mały procent od wygranej sprawy pobiera Kancelaria Ultimatum. Jestem zadowolony bardziej niż najbardziej.

  66. Usatysfakcjonowany klient Kancelarii Ultimatum Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dobra kancelaria pod wieloma względami. Prawnicy działają profesjonalnie, a dział windykacyjny ma indywidualne podejście do klienta. Sprawa w sadzie zakończona sukcesem. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy prawnej skorzystać z pomocy biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum, a na pewno wesprą w działaniach mających na celu egzekwowanie należnych środków finansowych. POLECAM

  67. Rajmund Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Potrzebowałem szybkiej i fachowej pomocy prawnej. Nie znam się na przepisach prawa pracy a oni szybko wyjaśnili mi że mój pracodawca jawnie mnie oszukuje. Dzięki pomocy prawnej ze strony Kancelarii Ultimatum wiem jakie mam prawa i wiem, że powinien rozliczyć się ze mną już dawno z nierozliczonej pensji. Kancelaria Ultimatum pomogła mi odzyskać całe zobowiązanie finansowe jakie leżało na moim pracodawcy i uświadomili jego, że taka kombinatoryka donikąd zmierza.

  68. Szymon z Kołobrzegu Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo sympatyczni i komunikatywni ludzie obsługują klientów w Kancelarii Ultimatum. Według mnie jest to najlepsza firma windykacyjna nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polce. Cieszę się, że przyszło mi korzystać z ich usług. Moje wrażenia są pozytywne. Sprawa zakończyła się sukcesem i to w krótkim czasie. Polecam

  69. Katarzyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum bez zaliczki zajęła się moją sprawą i to z pozytywnym finałem za co jestem niezmiernie wdzięczna.

  70. Beata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie bez najmniejszego problemu powiedzieli jak rozwiązać problem i finalnie zaskutkowało. Bardzo dziękuję za okazałą pomoc.

  71. Halina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum są profesjonalistami w dosłownym sensie znaczenia tego słowa. POLECAM

  72. Agnieszka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nigdy nie ma z nimi problemu w działaniach windykacyjnych i na pierwszym miejscu stawiają dobro klienta.

  73. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pieniądze od dłużnika Kancelaria Ultimatum odzyskała w pięć miesięcy.

  74. Urszula Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Dosłownie wszystko przebiegło jak najbardziej pomyślnie. Dług w 100% odzyskany.

  75. Mirosław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Sprawdzona firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju. Jestem mile zaskoczony z efektów ich pracy.

  76. Mieczysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Jestem usatysfakcjonowany z usług oferowanych przez firmę Kancelaria Ultimatum.

  77. Roman Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z tego biura windykacyjnego wiedzą jak załatwić sprawę do końca. Polecam.

  78. Edward Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Wywiązali się ze z powierzonego im zadania rzetelnie i bez zbędnej zwłoki czasowej.

  79. Zdzisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Spisali się jak prawdziwi profesjonaliści. Polecam ich maksymalnie jak tylko można.

  80. Adam Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Miła obsługa interesantów i szybkość w działaniach to niepodważalne atuty firmy Kancelaria Ultimatum

  81. Władysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pracownicy Kancelarii Ultimatum wywiązują się ze spraw przed terminem.

  82. Wanda Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum załatwili całą papierologię co odciążyło mnie od wielu spraw i pozwoliło mi zaoszczędzić czas. POLECAM !!!

  83. Janusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystałem 2 razy i było wszystko ok. Jak będzie takowa potrzeba to z pewnością ponownie skorzystam z pomocy tej firmy.

  84. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nastawieni na wynik jakim jest odzyskanie długu a to najważniejsze w firmie windykacyjnej.

  85. Marianna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Uczciwa firma ze skutecznym prawnikami wiedzącymi jak odzyskać każdy dług.

  86. Grażyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Każdy etap postępowania przebiegł bez zastrzeżeń. Dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę.

  87. Ewa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Znaleźli dłużnika w 2 tygodnie i odzyskali całe zadłużenie. Jestem maksymalnie zadowolona.

  88. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Nie ma konieczności wpłacania opłaty wstępnej, a to bardzo uczciwe z ich strony.

  89. Marian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Potrafią zrozumieć klienta. Jestem pod wrażeniem jak sprawnie udało się odzyskać pieniądze.

  90. Kazimierz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku bez zaliczek zweryfikowali sprawę. Uczciwie działająca kancelaria dysponująca własnym zapleczem prawnym.

  91. Henryk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Specjaliści ds. windykacji z firmy Kancelaria Ultimatum załatwiają wszystkie formalności bez dopłaty.

  92. Zbigniew Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Konkretna firma na konkretnym poziomie. Odzyskali 15 000 zł w niespełna miesiąc.

  93. Danuta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie Kancelaria Ultimatum nie pobrała żadnych opłat wstępnych, a dług bardzo szybko został wyegzekwowany.

  94. Józef Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nasza firma współpracuje z Kancelarią Ultimatum od przeszło 10 lat i w pełni możemy ich rekomendować.

  95. Janina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum pomagają również w sprawdzeniu księgi wieczystej. Jestem zadowolona.

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *