Kancelaria Ultimatum

 • Kancelaria-Ultimatum-logo
 • Ultimatum-Kancelaria
 • 20-87b06cc3ce40a429147d0738aeb0478b-1

Słowa kluczowe: kancelaria ultimatum, ściąganie długów, i windykacja

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
 • Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne w kraju potrafiące sprostać trudnym zleceniom windykacyjnym i problematycznym dłużnikom. Kompleksowa obsługa oferowana przez firmę Kancelaria Ultimatum sprosta wymaganiom najbardziej wybrednym Klientom zarówno biznesowym jak i również osobom prywatnym. Windykacja należności z wszelakich tytułów tj. niezapłacone na czas faktury, brak zwrotu zaliczki, kwestie związane z umowami o pracę czy też inne aspekty związane z odzyskaniem należności finansowych Kancelaria Ultimatum to firma, której można powierzyć każdą sprawą włącznie z tymi najtrudniejszymi wymagającymi doświadczenia i umiejętności oraz obeznania w prawie windykacyjnym.

  Zachęcającym atutem tejże firmy jest brak opłat wstępnych o czym mogli przekonać się już tysiące klientów z całego kraju.

   

  605 448 944

   

  kontakt@kancelariaultimatum.pl

   

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • 34 opinie o firmie windykacyjnej “Kancelaria Ultimatum”

  1. Mateusz Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Moja sprawa opiewała na sporą sumę pieniędzy, a dłużnik migał się jak tylko mógł, aż sami zastanawialiśmy się skąd on ma takie głupio-mądre patenty na opóźnienie spłaty długu… Kancelaria Ultimatum walczyła w sądzie bardzo skutecznie, widać było że bez wygranej nie wyją z sali sądowej i udało się zawrzeć ugodę z dłużnikiem co było naprawdę dużym sukcesem. Pieniądze po miesiącu wróciły na nasze konto za co bardzo dziękujemy tejże firmie windykacyjnej.

  2. MotorMax Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Osoby reprezentujące firmę Kancelaria Ultimatum znają się na swojej pracy jak nikt inny w całym kraju. Panowie z kancelarii Ultimatum poradzą sobie z każdą sytuacją bez znaczenia na stopień trudności.

  3. FolioPax Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Korzystałem z usług kancelarii Ultimatum 3 razy i zawsze stawali na wysokości zadania ściągając dług z dłużnika co do złotówki.

  4. Zakład stolarski Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dobre biuro windykacyjne. Znam ponieważ nasza firma korzysta regularnie z usług kancelarii Ultimatum i z tego co prezes mówił to Panowie z tego biura windykacyjnego świetnie sobie radzą z z problematycznymi dłużnikami.

  5. Firma z Gańska Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Na całe szczęście dzięki kancelarii Ultimatum obyło się bez sądów i prawników. Cenimy ich za sumienny i rzetelny stosunek do sprawy jaką im powierzyliśmy. Spisali się na 5 gwiazdek z plusem 🙂

  6. Budamex Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Jest to bardzo profesjonalna firma! W moim przypadku dłużnik zwlekał z rozliczeniem się ze mną, a teraz jak tylko słyszy Kancelaria Ultimatum to sam dzwoni i pyta gdzie przelać pieniądze. Polecam

  7. Hubert Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku bardzo szybko wręcz ekspresowo wywiązali się ze zlecenia, które im powierzyłem. Kancelaria Ultimatum to pionier windykacyjny jakich trzeba szukać ze świecą. Polecam usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum, jeżeli macie problem (dług/dłużnika) z jakimś klientem to ta firma Wam pomoże bez zbędnego owijania w bawełnę.

  8. Michał Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Polecam usługi oferowane przez kancelarię Ultimatum – sam testowałem ich skuteczność na własnej skórze i muszę przyznać rację, że panowie z kancelarii Ultimatum robią świetną robotę i potrafią pomóc bez zaliczek i opłat wstępnych tzn. ZERO ryzyka!

  9. Julia Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to świetna firma, dzięki której odzyskałam pieniądze szybciej niż spodziewałam się. Było niezwykle ciężko ponieważ dłużnik ukrywał się we Włoszech. a dodatkowo ukrywał swoje prawdziwe dochody, ale co do czego pracownicy firmy Kancelaria Ultimatum poradzili sobie z nim bez najmniejszego problemu.

  10. Zakłady produkcyjne Mirox Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   3

   Prestiżowa kancelaria windykacyjna tylko szkoda, że czasami z parkingiem problem jest żeby zaparkować pod ich biurem auto, dlatego już się nauczyliśmy że wszystkie dokumenty korespondencyjnie wysyłamy poprzez inpost – szybciej, taniej, łatwiej, a skuteczność i tak wysoka jak zawsze w tej firmie.

  11. Mietek Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście polecam owych specjalistów ds. windykacji – Kancelaria Ultimatum pomaga w problemach z nieuczciwymi kontrahentami za co ceni ich praktycznie cała Polska za trud, który wkładają w powierzone im zadania. Polecam w 100% 🙂

  12. Grzegorz Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   4

   Pomocna firma potrafią za zachować dyskrecję ponieważ już nie raz Pomogli naszej spółce nie raz odzyskać utracone środki finansowe. Kancelaria Ultimatum działa profesjonalnie i rzetelnie jak przystało na prawdziwych fachowców. Pozdrawiam z nad morza.

  13. Rafał Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum zna się na swojej pracy i potrafi zrozumieć drugą osobę w trudnej sytuacji, a na dodatek wykonują usługi profesjonalnie i fachowo jak przystało na prawdziwych fachowców windykacyjnych.

  14. Michalina Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z kancelarii Ultimatum pomogli nam odzyskać utracone środki finansowe od nierzetelnego kontrahenta, który więcej obiecywał niż robił to co ma robić czyli nie rozliczał się z faktur. W zasadzie prędzej czy później i tak sama bym sobie z nim nie poradziła, a oni stanęli na wysokości zadania za co niezmiernie dziękuj i polecam.

  15. Mirek Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście po wypróbowaniu możliwości biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy w niespełna 3 miesiące wyciągnęli od dłużnika cały dług. Jestem tym faktem bardzo uradowany i rekomenduję ich usługi windykacyjne, zwłaszcza Pana Rafała, który sprawę prowadził od początku aż do samego końca.

  16. Piotr Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Moje zdanie o kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywne. Odzyskali od dłużnika cały dług na ponad 20 tysięcy zł od firmy z województwa lubuskiego.

  17. Zakład przetwórstwa owoców Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Przed działaniami kancelarii Ultimatum nie mogliśmy doprosić się przez 10 miesięcy o zwrócenie środków finansowych od dłużnika, ale jak Kancelaria Ultimatum wkroczyła do akcji to była to tylko kwestia czasu i cały dług odzyskali w 4 miesiące. POLECAM!

  18. Paulina Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Prezentowana na tej stronie KANCELARIA ULTIMATUM to kompetentna firma windykacyjna, współpracująca ze znakomitymi detektywami, a także doświadczonymi prawnikami prawnikami stąd otrzymują do nas 5 gwiazdek.

  19. Monika Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Miałam okazję korzystać w tamtym roku z pomocy firmy ściągającej długi o nazwie Kancelaria Ultimatum i trzeba przyznać, że są to najlepsi windykatorzy w kraju – profesjonalnie pomogli mi uporać się z nieuczciwym klientem z którego ściągnęli dług zanim się zorientował. Super Panowie! Jak trzeba będzie to wrócę do Waszego biura.

  20. Alicja Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Nie pobierają zaliczek ani opłat startowych/wstępnych, więc widać że wiedzą co robią – inaczej by nie działali w taki odważny sposób.

  21. Heniek Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalna firma windykacyjna, która sprawnie radzi sobie nawet z problematycznymi dłużnikami.

  22. Haberixol Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   3

   Trzeba przyznać, że trochę się to ciągnęło, ale finalnie poszło jak po maśle i na odzyskali cały dług. Mogę polecić kancelarię Ultimatum – nie można im nic zarzucić, bo swoją pracę wykonują najlepiej jak się tylko da.

  23. Zarządca nieruchomości Poznań Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum sprostała oczekiwaniom każdego klienta nawet jak dłużnik ukrywa się czy nie spieszy mu się z oddaniem pieniędzy to Kancelaria Ultimatum znajdzie go błyskawicznie i sam dłużnik będzie prosił o numer konta do spłaty jak było w naszym przypadku.

  24. Motormaximus Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Mimo iż dłużnik posługiwał się tylko i wyłącznie w językiem niemieckim to Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu korespondowała z nim i muszę przyznać, że doskonale sobie poradziła z delikwentem – dług 35 000 zł odzyskała bez najmniejszych problemów.

  25. MiroRud Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Rekomenduję usługi firmy KANCELARIA ULTIMATUM jako biuro sprawnie odzyskujące wierzytelności. Super organizacja i podejście do klienta 🙂

  26. Właściciel firmy Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum szybko i bez owijania w bawełnę pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od klienta, który nabrał towaru, za faktury nie rozliczył się i ślad po nim zaginął. Najlepsze biuro windykacyjne w Polsce to właśnie Kancelaria Ultimatum i tego samego znania jest multum osób i firm.

  27. Gabriel Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Czasami potrzeba pomocy z nieuczciwymi klientami i wtedy pomocną dłoń podaje Kancelaria Ultimatum, która dysponuje wykwalifikowanymi prawnikami, którzy formalnie uświadamiają dłużników o powadze sytuacji. Polecam Ultimatum!!!

  28. Józef Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum ma doświadczenie i bardzo dyskretnie działa. Pomogą nam na pewno nie jednej osobie w potrzebie. Polecam z całego serca!

  29. Zadowolony klient Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   4

   W imieniu mojej firmy polecam kancelarię Ultimatum ponieważ są pomocni na każdym etapie postępowania przedsądowego o raz już na drodze sądowej. Zleciłem im sprawę niezapłaconych kaucji od jednego z największych deweloperów w Polsce i poradzili sobie bardzo szybko z odzyskaniem kasy.

  30. GlobTurax Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum odzyskała dla naszej spółki około 100 tysięcy euro od jednego z największego w Europie centrum z częściami do aut klasy premium. Polecamy wszystkim.

  31. Dom towarowy Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   4

   Polecam szczególnie ich specjalistę ds. windykacji pana Rafała, bo to profesjonalista i człowiek sukcesu, który zna się na swym fachu jak mało kto. Cała firma stanęła na wysokości zadania i uzyskała pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami.

  32. Piotr Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria ULTIMATUM działa niezmiernie skutecznie i ściągnęła od jednej ze spółek bardzo szybko całą fakturę, razem z kaucją za co bardzo dziękujemy i rekomendujemy uch usługi.

  33. Zakład przemysłowy Kancelaria Ultimatum
   Łączna ocena:
   5

   Polecam kancelarię Ultimatum innym firmom i to z czystym sumieniem ponieważ wiem że zawsze sobie poradzą z odzyskaniem pieniędzy nawet od dłużnika, który ukrywa się na drugim końcu świata.

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *