Kancelaria Ultimatum opinie

 • Kancelaria-Ultimatum-logo
 • Ultimatum-Kancelaria
 • 20-87b06cc3ce40a429147d0738aeb0478b-1

Słowa kluczowe: kancelaria ultimatum, ściąganie długów, i windykacja

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
 • Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne w kraju potrafiące sprostać trudnym zleceniom windykacyjnym i problematycznym dłużnikom. Kompleksowa obsługa oferowana przez firmę Kancelaria Ultimatum opinie ma najlepsze i sprosta wymaganiom najbardziej wybrednym Klientom zarówno biznesowym jak i również osobom prywatnym. Windykacja należności z wszelakich tytułów tj. niezapłacone na czas faktury, brak zwrotu zaliczki, kwestie związane z umowami o pracę czy też inne aspekty związane z odzyskaniem należności finansowych Kancelaria Ultimatum to firma, której można powierzyć każdą sprawą włącznie z tymi najtrudniejszymi wymagającymi doświadczenia i umiejętności oraz obeznania w prawie windykacyjnym.

  Zachęcającym atutem tejże firmy jest brak opłat wstępnych o czym mogli przekonać się już tysiące klientów z całego kraju.

  Siedziba firmy: Warszawa
  Obsługa klientów: Cały kraj

   

  kancelaria ultimatum orły prawa 2021

   

  Orły Prawa - laureat konkursu 2019 Kancelaria Ultimatum
  Orły Prawa - laureat konkursu 2020 Kancelaria Ultimatum

  kancelaria ultimatum oferteo

  605 448 944

   

  kontakt@kancelariaultimatum.pl

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • 196 opinie o firmie windykacyjnej “Kancelaria Ultimatum opinie”

  1. Hurtownia budowlana Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Można śmiało korzystać z usług! Kancelaria Ultimatum towarzyszy naszej firmie w procesach windykacyjnych od 5 lub 6 lat i nigdy nie zawiedliśmy się na nich. Mają ogarniętych prawników, komorników i najlepszych w branży windykatorów, którzy potrafią ściągać długi zarówno od innych firm czy spółek jak i również też od osób prywatnych. POLECAM

  2. Flawiusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM ma fachowe i rzeczowe podejście do każdej sprawy windykacyjnej jaką im się przekazuje i bez znaczenia na poziom trudności zawsze ich prawnicy są w stanie stanąć na wysokości zadania i osiągnąć zamierzony cel. Nie pobierają zaliczek, więc polecam wysłać im dokumenty żeby chociaż dowiedzieć się czy jest szansa na egzekwowanie długu.

  3. Leszek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pomagają specjaliści windykacyjni z KANCELARII ULTIMATUM nawet w beznadziejnych sytuacjach gdzie wydaje się nie do wywalczenia należność finansowa. Dla nich nie ma sprawy nie do wygrania ponieważ są w branży już przeszło 15 lat i od tamtej pory nasze firmy współpracują ze sobą, więc moje zdanie jest jak najbardziej oparte o liczne doświadczenia z ową kancelarią.

  4. Faust Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Myślałem, że już nie odzyskam pożyczonych pieniędzy, ale Kancelaria Ultimatum uświadomiła mnie, że jest to sprawa do wygrania tylko trzeba dobrze się do niej przygotować. Pomogli mi w zebraniu wszystkich dokumentów i zabrali się do działania, a po miesiącu pieniądze wróciły do mnie na konto. Rzeczowo i na temat odbywają się spotkania z ich specjalistami, a to bardzo dobrze świadczy o firmie tego rodzaju.

  5. Mateusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Moja sprawa opiewała na sporą sumę pieniędzy, a dłużnik migał się jak tylko mógł, aż sami zastanawialiśmy się skąd on ma takie głupio-mądre patenty na opóźnienie spłaty długu… Kancelaria Ultimatum walczyła w sądzie bardzo skutecznie, widać było że bez wygranej nie wyją z sali sądowej i udało się zawrzeć ugodę z dłużnikiem co było naprawdę dużym sukcesem. Pieniądze po miesiącu wróciły na nasze konto za co bardzo dziękujemy tejże firmie windykacyjnej.

  6. Fryderyk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Na początku bałem się, bo nie znałem firmy i sceptycznie podchodziłem do tego typu usług, ale finalnie nie zawiodłem się i uważam, że KANCELARIA ULTIMATUM ma najlepsze metody odzyskiwania pieniędzy spośród wszystkich firm w tej branży. Pozdrawiam 🙂

  7. MotorMax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osoby reprezentujące firmę Kancelaria Ultimatum znają się na swojej pracy jak nikt inny w całym kraju. Panowie z kancelarii Ultimatum poradzą sobie z każdą sytuacją bez znaczenia na stopień trudności.

  8. Gabriel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie było tak, że po przeczytaniu opinii o KANCELARII ULTIMATUM postanowiłem skorzystać z usług tej firmy i uważam z perspektywy minionego czasu, że lepiej wybrać nie mogłem – było to słuszny wybór. Jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobili i jak przytrafi się w przyszłości kolejny dłużnik na pewno ponownie skorzystam z ich usług.

  9. Bohdana Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Powiem Wam, że jedyne czego żałuję to tylko to, że dopiero po takim czasie zdecydowałam się powierzyć sprawę Panom z biura Kancelaria Ultimatum ponieważ straciłam czas i nerwy korzystając z usług innych firm windykacyjnych, a tutaj maksymalnie skutecznie działają co przekłada się finalnie na efekty tychże działań. DZIĘKUJĘ

  10. FolioPax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystałem z usług kancelarii Ultimatum 3 razy i zawsze stawali na wysokości zadania ściągając dług z dłużnika co do złotówki.

  11. Zakład stolarski Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dobre biuro windykacyjne. Znam ponieważ nasza firma korzysta regularnie z usług kancelarii Ultimatum i z tego co prezes mówił to Panowie z tego biura windykacyjnego świetnie sobie radzą z z problematycznymi dłużnikami.

  12. Teodozja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Wiedziałam, że są dobrzy w tym co robią, ale nie spodziewałam się takiego przebiegu zdarzeń podczas współpracy ponieważ myślałam, że KANCELARIA ULTIMATUM tylko część długu odzyska lub będzie to długo trwało, oni w niespełna miesiąc czasu odzyskali ponad 20 tys. zł długu.

  13. Firma z Gańska Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Na całe szczęście dzięki kancelarii Ultimatum obyło się bez sądów i prawników. Cenimy ich za sumienny i rzetelny stosunek do sprawy jaką im powierzyliśmy. Spisali się na 5 gwiazdek z plusem 🙂

  14. Ursyn Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Środki finansowe Kancelaria Ultimatum wywalczyła w niecałe 5 tygodni gdzie inne firmy mówiły, że się nie da albo będzie to nieopłacalne. Dodatkowym atutem w tej firmie jest to, że nie pobierają zaliczek za zweryfikowanie sprawy. Jak dla mnie najlepsza kancelaria windykacyjna w całym kraju!

  15. Budamex Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jest to bardzo profesjonalna firma! W moim przypadku dłużnik zwlekał z rozliczeniem się ze mną, a teraz jak tylko słyszy Kancelaria Ultimatum to sam dzwoni i pyta gdzie przelać pieniądze. Polecam

  16. Hubert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku bardzo szybko wręcz ekspresowo wywiązali się ze zlecenia, które im powierzyłem. Kancelaria Ultimatum to pionier windykacyjny jakich trzeba szukać ze świecą. Polecam usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum, jeżeli macie problem (dług/dłużnika) z jakimś klientem to ta firma Wam pomoże bez zbędnego owijania w bawełnę.

  17. Michał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam usługi oferowane przez kancelarię Ultimatum – sam testowałem ich skuteczność na własnej skórze i muszę przyznać rację, że panowie z kancelarii Ultimatum robią świetną robotę i potrafią pomóc bez zaliczek i opłat wstępnych tzn. ZERO ryzyka!

  18. Julia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to świetna firma, dzięki której odzyskałam pieniądze szybciej niż spodziewałam się. Było niezwykle ciężko ponieważ dłużnik ukrywał się we Włoszech. a dodatkowo ukrywał swoje prawdziwe dochody, ale co do czego pracownicy firmy Kancelaria Ultimatum poradzili sobie z nim bez najmniejszego problemu.

  19. Zakłady produkcyjne Mirox Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Prestiżowa kancelaria windykacyjna tylko szkoda, że czasami z parkingiem problem jest żeby zaparkować pod ich biurem auto, dlatego już się nauczyliśmy że wszystkie dokumenty korespondencyjnie wysyłamy poprzez inpost – szybciej, taniej, łatwiej, a skuteczność i tak wysoka jak zawsze w tej firmie.

  20. Mietek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście polecam owych specjalistów ds. windykacji – Kancelaria Ultimatum pomaga w problemach z nieuczciwymi kontrahentami za co ceni ich praktycznie cała Polska za trud, który wkładają w powierzone im zadania. Polecam w 100% 🙂

  21. Grzegorz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Pomocna firma potrafią za zachować dyskrecję ponieważ już nie raz Pomogli naszej spółce nie raz odzyskać utracone środki finansowe. Kancelaria Ultimatum działa profesjonalnie i rzetelnie jak przystało na prawdziwych fachowców. Pozdrawiam z nad morza.

  22. Rafał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum zna się na swojej pracy i potrafi zrozumieć drugą osobę w trudnej sytuacji, a na dodatek wykonują usługi profesjonalnie i fachowo jak przystało na prawdziwych fachowców windykacyjnych.

  23. Michalina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z kancelarii Ultimatum pomogli nam odzyskać utracone środki finansowe od nierzetelnego kontrahenta, który więcej obiecywał niż robił to co ma robić czyli nie rozliczał się z faktur. W zasadzie prędzej czy później i tak sama bym sobie z nim nie poradziła, a oni stanęli na wysokości zadania za co niezmiernie dziękuj i polecam.

  24. Mirek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście po wypróbowaniu możliwości biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy w niespełna 3 miesiące wyciągnęli od dłużnika cały dług. Jestem tym faktem bardzo uradowany i rekomenduję ich usługi windykacyjne, zwłaszcza Pana Rafała, który sprawę prowadził od początku aż do samego końca.

  25. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Moje zdanie o kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywne. Odzyskali od dłużnika cały dług na ponad 20 tysięcy zł od firmy z województwa lubuskiego.

  26. Zakład przetwórstwa owoców Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Przed działaniami kancelarii Ultimatum nie mogliśmy doprosić się przez 10 miesięcy o zwrócenie środków finansowych od dłużnika, ale jak Kancelaria Ultimatum wkroczyła do akcji to była to tylko kwestia czasu i cały dług odzyskali w 4 miesiące. POLECAM!

  27. Paulina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prezentowana na tej stronie Kancelaria Ultimatum to kompetentna firma windykacyjna, współpracująca ze znakomitymi detektywami, a także doświadczonymi prawnikami prawnikami stąd otrzymują do nas 5 gwiazdek.

  28. Monika Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Miałam okazję korzystać w tamtym roku z pomocy firmy ściągającej długi o nazwie Kancelaria Ultimatum i trzeba przyznać, że są to najlepsi windykatorzy w kraju – profesjonalnie pomogli mi uporać się z nieuczciwym klientem z którego ściągnęli dług zanim się zorientował. Super Panowie! Jak trzeba będzie to wrócę do Waszego biura.

  29. Bożena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam w 100% usługi oferowane przez kancelarię Ultimatum.

  30. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie pobierają zaliczek ani opłat startowych/wstępnych, więc widać że wiedzą co robią – inaczej by nie działali w taki odważny sposób.

  31. Heniek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalna firma windykacyjna, która sprawnie radzi sobie nawet z problematycznymi dłużnikami.

  32. Haberixol Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Trzeba przyznać, że trochę się to ciągnęło, ale finalnie poszło jak po maśle i na odzyskali cały dług. Mogę polecić kancelarię Ultimatum – nie można im nic zarzucić, bo swoją pracę wykonują najlepiej jak się tylko da.

  33. Zarządca nieruchomości Poznań Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum sprostała oczekiwaniom każdego klienta nawet jak dłużnik ukrywa się czy nie spieszy mu się z oddaniem pieniędzy to Kancelaria Ultimatum znajdzie go błyskawicznie i sam dłużnik będzie prosił o numer konta do spłaty jak było w naszym przypadku.

  34. Motormaximus Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mimo iż dłużnik posługiwał się tylko i wyłącznie w językiem niemieckim to Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu korespondowała z nim i muszę przyznać, że doskonale sobie poradziła z delikwentem – dług 35 000 zł odzyskała bez najmniejszych problemów.

  35. MiroRud Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Rekomenduję usługi firmy KANCELARIA ULTIMATUM jako biuro sprawnie odzyskujące wierzytelności. Super organizacja i podejście do klienta 🙂

  36. Właściciel firmy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum szybko i bez owijania w bawełnę pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od klienta, który nabrał towaru, za faktury nie rozliczył się i ślad po nim zaginął. Najlepsze biuro windykacyjne w Polsce to właśnie Kancelaria Ultimatum i tego samego znania jest multum osób i firm.

  37. Gabriel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Czasami potrzeba pomocy z nieuczciwymi klientami i wtedy pomocną dłoń podaje Kancelaria Ultimatum, która dysponuje wykwalifikowanymi prawnikami, którzy formalnie uświadamiają dłużników o powadze sytuacji. Polecam Ultimatum!!!

  38. Józef Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum ma doświadczenie i bardzo dyskretnie działa. Pomogą nam na pewno nie jednej osobie w potrzebie. Polecam z całego serca!

  39. Zadowolony klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   W imieniu mojej firmy polecam kancelarię Ultimatum ponieważ są pomocni na każdym etapie postępowania przedsądowego o raz już na drodze sądowej. Zleciłem im sprawę niezapłaconych kaucji od jednego z największych deweloperów w Polsce i poradzili sobie bardzo szybko z odzyskaniem kasy.

  40. GlobTurax Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum odzyskała dla naszej spółki około 100 tysięcy euro od jednego z największego w Europie centrum z częściami do aut klasy premium. Polecamy wszystkim.

  41. Dom towarowy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam szczególnie ich specjalistę ds. windykacji pana Rafała, bo to profesjonalista i człowiek sukcesu, który zna się na swym fachu jak mało kto. Cała firma stanęła na wysokości zadania i uzyskała pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami.

  42. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria ULTIMATUM działa niezmiernie skutecznie i ściągnęła od jednej ze spółek bardzo szybko całą fakturę, razem z kaucją za co bardzo dziękujemy i rekomendujemy uch usługi.

  43. Zakład przemysłowy Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam kancelarię Ultimatum innym firmom i to z czystym sumieniem ponieważ wiem że zawsze sobie poradzą z odzyskaniem pieniędzy nawet od dłużnika, który ukrywa się na drugim końcu świata.

  44. Klaudia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście z całego serca polecam biuro windykacyjne Ultimatum jeżeli ktoś potrzebuje fachowej pomocy. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, indywidualne podejście do każdej sprawy.

  45. Hanna i Roman Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nasza sprawa związana z dłużnikiem nie należała do najłatwiejszych, ale nie zawiedliśmy się na działaniach ze strony Kancelarii Ultimatum. Szczerze polecamy wszystkim pragnącym odzyskać to co im się należy bez zbędnej zwłoki czasowej.

  46. Wierna klientka kancelarii Ultimatum Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Powiem wszystkim, że jeżeli chcecie odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika bez znaczenia czy jest to osoba prywatna czy firma, to kancelaria Ultimatum jest najlepszym rozwiązaniem do tego typu spraw – działają w branży nie od wczoraj i wiedzą jak „ugryźć” każdą sprawę.

  47. Eryk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Fachowe i indywidualne podejście do wszystkich klientów. Szybko i sprawnie, a zaznaczam że sprawa nie należała do najłatwiejszych pod wieloma względami, ale kancelaria Ultimatum sobie poradziła i to najważniejsze dla mnie.

  48. Mariusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy i windykatorzy w Kancelarii Ultimatum znają się na rzeczy – wiem, bo już nie raz pomagali mi odzyskać pieniądze. Ostatnio szybko i fachowo pomogli mi również w firmie z wyegzekwowaniem należności, w efekcie dzięki ich działaniom wygraliśmy sprawę w sądzie z dłużnikiem co w doprowadziło do odzyskania 100% długu. Profesjonalne i fachowe podejście do problemu za każdym razem kiedy im zlecę nowego dłużnika.

  49. Firma budowlana z Gdańska Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mają w 100% indywidualne podejście do klientów – nie traktują każdej sprawy szablonowo i np. u mnie bardzo wnikliwie analizowali sprawę zanim przeszli do działania. Pomoc na miarę Europejskich standardów. Polecam za to, że nieustannie dążyli do osiągnięcia zamierzonego celu, aż finalnie udało się odzyskać cały dług.

  50. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Firma windykacyjna Ultimatum to profesjonalna kancelaria prawna oferująca sprawdzone usług z wiązane z odzyskaniem należności. Cechuje ich rzetelna obsługa wszystkich klientów, co mogę potwierdzić to po współpracy z nimi gdzie dbali o najdrobniejsze szczegóły i żeby było wszystko dopięte na ostatni guzik.

  51. Kasia z Elbląga Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze kancelarię Ultimatum ponieważ odzyskałam pieniądze od dłużnika szybciej, niż myślałam – teraz dzięki ULTIMATUM wychodzę na prostą. Dodam tylko tyle, że nie pobrali ode mnie ani złotówki z zweryfikowanie sprawy, więc był to dla mnie ogromny plus jak wybierałam firmę windykacyjną której powierzę swoją sprawę.

  52. Stanisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum działa niezwykle skutecznie ponieważ na 3 sprawy zgłoszone w ich biurze osiągali za każdym razem to o co ich prosiłem czyli mają 100% skuteczność w odzyskiwaniu długów. Krótko mówiąc bardzo profesjonalnie, szybko i fachowo pomagają osobom w chwilach kiedy zostały oszukane przez oszustów finansowych na pieniądze.

  53. Nikodem Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z kancelarii Ultimatum pomogli mi w 100% uporać się z odzyskaniem długu i to za połowę stawki, którą konkurencyjna firma windykacyjna mi zaproponowała. Postępują zgodnie z literaturą prawa jednocześnie robiąc wszystko efektywnie czyli bez zbędnej zwłoki czasowej.

  54. Zadowolony klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Specjaliści z kancelarii Ultimatum bardzo mi pomogli. Mają super podejście do klienta – naprawdę bardzo gorąco polecam ich metody działania.

  55. Klemens Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W 100% polecam firmę Kancelaria Ultimatum za ich podejście do każdej sprawy windykacyjnej – mają świetny zespół profesjonalistów dla których nie ma długu, którego nie da się wyegzekwować.

  56. Dzierżysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Polecam z całego serca! KANCELARIA ULTIMATUM gwarantuje fachową, rzeczową i konkretną obsługę. Dużym plusem jest to, że obsługują klientów z całego kraju i można z nimi łatwo się skontaktować np. poprzez maila lub telefoniczne co ułatwia odzyskiwanie pieniędzy bez znaczenia na miejsce zamieszkania.

  57. Czesław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM pieniądze odzyskała w niecałe 2 miesiąca gdzie inne firmy twierdziły, że dług jest nie do odzyskania a jak już nawet uda się go wyegzekwować to potrwa to najmniej rok. Praktycznie cała komunikacja była zdalna między mną a ich biurem, więc zaoszczędziłem sporo czasu na dojazdy do ich biura. Dodam tylko jeszcze, że nie pobierają opłat wstępnych tylko płaci się im od efektu, a jak nie uda się ściągnąć całej kwoty to nic nie trzeba wpłacać, ale zawsze im się udaje osiągnąć zamierzony cel.

  58. Sara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo profesjonalna firma windykacyjna, kontakt mailowy lub telefoniczny praktycznie przez cały tydzień. Na pewno KANCELARIA ULTIMATUM jest skuteczna jak żadne inne biuro odzyskujące długi w całym kraju. W 4 tygodnie odzyskała kwotę zadłużenia. Trzeba podkreślić to, że komornika maja naprawdę ogarniętego i obeznanego w temacie windykowania należności – jeździ do dłużnika bez znaczenia na miejsce jego zamieszkania. Polecam!

  59. Dagmara Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Współpraca z biurem KANCELARIA ULTIMATUM jest na najwyższym poziomie. Nigdy nie podejrzewałam, że mój kontrahent odda naszej firmie wszystkie pieniędzy za zlecenie i to bez postępowania sądowego. Panowie z tego biura windykacyjnego osiągnęli rzez niemożliwą za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. W razie gdy są problemy to z namierzeniem dłużnika lub udowodnieniem jego majątku poszukają po KW i zanim się zorientujemy to dług wróci na nasze konto.

  60. Harold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   KANCELARIA ULTIMATUM have a very nice and individual approach to the client. Settlement is always for the effects of their work on debt recovery, so we are sure that they are effectively looking for a way to collect all financial liabilities from the debtor as soon as possible.

  61. Leopold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Podchodzą w Kancelarii Ultimatum bardzo rzetelnie i zarazem profesjonalnie do każdej sprawy. Wszystko na najwyższym poziomie. Kancelaria Ultimatum bardzo pomogła mi w złej sytuacji i bez nich bym sobie nie poradził z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Pomogli mi w trzy tygodnie odzyskać 12000 zł i zaczęli działać bez wpłacania im zaliczki czy też innych opłat wstępnych, a to już o czymś świadczy. Polecam ich jako specjalistów i jako ludzi chcących pomóc człowiekowi w potrzebie.

  62. Łukasz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Osobiście bardzo polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ przy odzyskiwaniu długów nie maja sobie równych. Miałem problem z odzyskaniem pieniędzy za swoje usługi od klienta, na szczęście trafiłem do kancelarii gdzie uzyskałem szybką pomoc prawną. Pracownicy w Kancelarii Ultimatum są bardzo mili i maksymalnie kompetentni. Polecam w 100%

  63. Emil Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum maksymalnie rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do każdej rozwiązywanej sprawy, można liczyć pełne wsparcie prawników którzy reprezentują to biuro i fachową pomoc w dosłownym sensie tego znaczenia. Chętnie udzielają porad, wskazówek, a ponadto wskazują właściwą drogę postępowania, aby osiągnąć zamierzony cel. Warto skorzystać z ich usług!

  64. Jakub z Kielc Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to najlepsi specjaliści w ściąganiu wierzytelności. Osoby które pracują w tym biurze windykacyjnym są bardzo miłe i pomocne. Dostałem od nich wiele cennych wskazówek oraz bez problemu odzyskali mój dług w niespełna miesiąc czasu co uważam za swoistego rodzaju sukces i powód do rekomendowania ich usług. Polecam

  65. Damian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo pomocna porada prawna i chęć pomocy pozytywnie wpłynęły na dalszy ciąg zdarzeń, który doprowadził dzięki zaangażowaniu ze strony Kancelarii Ultimatum do stu-procentowego odzyskania należnych mi pieniędzy. Myślałem, że już nie mam wyjścia z mojej trudnej sytuacji, a tu się udało ku memy wielkiemu zaskoczeniu. Pomoc szybka i nie taka droga jak myślałem, bo nie ma opłat wstępnych ani zaliczek tylko bardzo mały procent od wygranej sprawy pobiera Kancelaria Ultimatum. Jestem zadowolony bardziej niż najbardziej.

  66. Usatysfakcjonowany klient Kancelarii Ultimatum Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dobra kancelaria pod wieloma względami. Prawnicy działają profesjonalnie, a dział windykacyjny ma indywidualne podejście do klienta. Sprawa w sadzie zakończona sukcesem. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy prawnej skorzystać z pomocy biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum, a na pewno wesprą w działaniach mających na celu egzekwowanie należnych środków finansowych. POLECAM

  67. Rajmund Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Potrzebowałem szybkiej i fachowej pomocy prawnej. Nie znam się na przepisach prawa pracy a oni szybko wyjaśnili mi że mój pracodawca jawnie mnie oszukuje. Dzięki pomocy prawnej ze strony Kancelarii Ultimatum wiem jakie mam prawa i wiem, że powinien rozliczyć się ze mną już dawno z nierozliczonej pensji. Kancelaria Ultimatum pomogła mi odzyskać całe zobowiązanie finansowe jakie leżało na moim pracodawcy i uświadomili jego, że taka kombinatoryka donikąd zmierza.

  68. Szymon z Kołobrzegu Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo sympatyczni i komunikatywni ludzie obsługują klientów w Kancelarii Ultimatum. Według mnie jest to najlepsza firma windykacyjna nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polce. Cieszę się, że przyszło mi korzystać z ich usług. Moje wrażenia są pozytywne. Sprawa zakończyła się sukcesem i to w krótkim czasie. Polecam

  69. Katarzyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum bez zaliczki zajęła się moją sprawą i to z pozytywnym finałem za co jestem niezmiernie wdzięczna.

  70. Beata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie bez najmniejszego problemu powiedzieli jak rozwiązać problem i finalnie zaskutkowało. Bardzo dziękuję za okazałą pomoc.

  71. Halina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum są profesjonalistami w dosłownym sensie znaczenia tego słowa. POLECAM

  72. Agnieszka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nigdy nie ma z nimi problemu w działaniach windykacyjnych i na pierwszym miejscu stawiają dobro klienta.

  73. Alicja Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pieniądze od dłużnika Kancelaria Ultimatum odzyskała w pięć miesięcy.

  74. Urszula Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Dosłownie wszystko przebiegło jak najbardziej pomyślnie. Dług w 100% odzyskany.

  75. Mirosław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Sprawdzona firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju. Jestem mile zaskoczony z efektów ich pracy.

  76. Mieczysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Jestem usatysfakcjonowany z usług oferowanych przez firmę Kancelaria Ultimatum.

  77. Roman Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z tego biura windykacyjnego wiedzą jak załatwić sprawę do końca. Polecam.

  78. Edward Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Wywiązali się ze z powierzonego im zadania rzetelnie i bez zbędnej zwłoki czasowej.

  79. Zdzisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Spisali się jak prawdziwi profesjonaliści. Polecam ich maksymalnie jak tylko można.

  80. Adam Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Miła obsługa interesantów i szybkość w działaniach to niepodważalne atuty firmy Kancelaria Ultimatum

  81. Władysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pracownicy Kancelarii Ultimatum wywiązują się ze spraw przed terminem.

  82. Wanda Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum załatwili całą papierologię co odciążyło mnie od wielu spraw i pozwoliło mi zaoszczędzić czas. POLECAM !!!

  83. Janusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystałem 2 razy i było wszystko ok. Jak będzie takowa potrzeba to z pewnością ponownie skorzystam z pomocy tej firmy.

  84. Piotr Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nastawieni na wynik jakim jest odzyskanie długu a to najważniejsze w firmie windykacyjnej.

  85. Marianna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Uczciwa firma ze skutecznym prawnikami wiedzącymi jak odzyskać każdy dług.

  86. Grażyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Każdy etap postępowania przebiegł bez zastrzeżeń. Dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę.

  87. Ewa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Znaleźli dłużnika w 2 tygodnie i odzyskali całe zadłużenie. Jestem maksymalnie zadowolona.

  88. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   3

   Nie ma konieczności wpłacania opłaty wstępnej, a to bardzo uczciwe z ich strony.

  89. Marian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Potrafią zrozumieć klienta. Jestem pod wrażeniem jak sprawnie udało się odzyskać pieniądze.

  90. Kazimierz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W moim przypadku bez zaliczek zweryfikowali sprawę. Uczciwie działająca kancelaria dysponująca własnym zapleczem prawnym.

  91. Henryk Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Specjaliści ds. windykacji z firmy Kancelaria Ultimatum załatwiają wszystkie formalności bez dopłaty.

  92. Zbigniew Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Konkretna firma na konkretnym poziomie. Odzyskali 15 000 zł w niespełna miesiąc.

  93. Danuta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   U mnie Kancelaria Ultimatum nie pobrała żadnych opłat wstępnych, a dług bardzo szybko został wyegzekwowany.

  94. Józef Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nasza firma współpracuje z Kancelarią Ultimatum od przeszło 10 lat i w pełni możemy ich rekomendować.

  95. Janina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum pomagają również w sprawdzeniu księgi wieczystej. Jestem zadowolona.

  96. Romuald Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy z Kancelarii Ultimatum działają szybko i przede wszystkim skutecznie, więc żaden dłużnik nie ma z nimi szans wygrać sprawy windykacyjnej. Dużym atutem jest to, że nie pobierają opłaty wstępnej tylko dopiero jak jest wygrana sprawa to rozliczenie jest na zasadzie niewielkiej prowizji a to bardzo uczciwe z ich strony i nie spotkałem się z tym żeby jakaś inna firma oferowała takie dogodne warunki umowy. Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdej osobie czy firmie która nie może poradzić sobie na własną rękę z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Serdecznie pozdrawiam nowych i dotychczasowych klientów tego biura windykującego należności.

  97. Konrad Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Cieszę się, że polecono naszej firmie biuro windykacyjne Kancelarią Ultimatum ponieważ bez zbędnego tracenia czasu już w pierwszym dniu nawiązania z nimi współpracy zabrali się ich pracownicy do działania i finalnie pomogli nam odzyskać pieniądze od nieuczciwego klienta za co bardzo dziękujemy. Można Kancelarii Ultimatum zaufać i powierzyć odzyskiwanie pieniędzy mając pewność, że sobie poradzą nawet z dłużnikami którzy są urodzonymi kombinatorami.

  98. Erwina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Można liczyć na miłą obsługę i solidne wykonanie usługi windykacyjnej bez czekania na swoją kolej gdyż Kancelaria Ultimatum zabiera się do działania w dniu kiedy zgłosimy się do nich. Bez czekania weryfikują możliwości jakie są dostępne i przedstawiają zleceniodawcy możliwe warianty rozwiązania sprawy. U mnie konsekwentnie i z ogromnym zaangażowaniem dążą do celu dzięki czemu zyskali w moich oczach osoby z tego biura windykacyjnego i wiedziałam że lepiej trafić nie mogłam. Odzyskali cały dług i dodatkowo obciążyli dłużnika odsetkami za zwłokę czasową i nieterminowe spłacanie zobowiązań. Polecam Kancelarię Ultimatum.

  99. Zuzanna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Najlepsze biuro windykacyjne w kraju. Zlecona przeze mnie Kancelarii Ultimatum sprawa została zakończona sukcesem. Już od samego początku kiedy poznałam Kancelarię Ultimatum zauważyłam rzetelne podejście do mojej osoby, a sprawę wnikliwie przeanalizowali co ułatwiło w kolejnych krokach postępowanie mające na celu odzyskać moje pieniądze. Kancelaria Ultimatum ma bardzo dobry kontakt z klientami, a to niepodważalny atut w dzisiejszych czasach.

  100. Seweryn Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Wiedzą jak zabrać się do odzyskania każdego rodzaju długu. Raz im zlecałem ściągnięcie należności od firmy a także 2 razy zajmowali się rozliczaniem osób prywatnych które nie chciały się ze mną po dobroci rozliczyć i za każdym razem wywiązywali się z obietnic. Pieniądze odzyskują szybciej niż wstępne są założenia, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić Kancelarią Ultimatum nawet wymagającym osobom.

  101. Czesława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dług w wysokości 48 000 zł odzyskany przez Kancelarię Ultimatum to najlepszy dowód na to, że sprawiedliwość jeszcze na tym świecie istnieje. Wszystko zostało odzyskane w krótkim czasie, a na tym mi bardzo zależało. Od momentu kiedy zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum wiedziałam, że lepiej trafić nie mogłam i przeczucie mnie nie myliło. Fachowcy pod każdym względem dla których satysfakcja klienta ogrywa pierwszorzędne znacznie.

  102. Krystyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mimo tego że dłużnik przebywał za granicą a może by w tym przypadku bardziej pasowało sformułowanie że ukrywał się tam to i tak dla Kancelarii Ultimatum nie stanowiło problemu i wyegzekwowali 100% zadłużenia. Prawnicy z tego biura windykacyjnego to specjaliści w swojej branży i nie mają równych sobie. Od samego początku kiedy zleciłam sprawę do tego biura windykacyjnego to mogłam liczyć na rzeczowe i fachowe podejście powierzonego im zadania. Kancelaria Ultimatum zawsze jest górą!

  103. Bernard Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Należą się gromkie brawa dla osób z Kancelarii Ultimatum zajmujących się moją sprawą ponieważ tam gdzie inne firmy windykacyjne mówiły że się nie da i rozkładały ręce tam Kancelaria Ultimatum poradziła sobie bez zająknięcia się. Jestem w pełni zadowolony z dotychczasowej współpracy w zakresie odzyskiwania długu – skuteczność jest bardzo wysoka, a to najważniejsze w branży windykacyjnej. Daję bez chwili namysłu maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 dla pracowników tego biura za zaangażowanie w pomoc mojej osobie.

  104. Ernestyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum bez dwóch zdań jest naprawdę świetna w swojej profesji. Udało im się wszystko odzyskać co miałam do odzyskania i nie musiałam wcale czekać na efekty z ich działań. Weryfikacja sprawy windykacyjnej całkowicie za darmo była tylko odpaliłam im parę procent dopiero po tym jak otrzymałam pieniądze od osoby która była mi je winna, więc od samego początku a ż po sam koniec Kancelaria Ultimatum spisała się na medal.

  105. Gordian Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum to profesjonaliści dla których nie ma długu nie do odzyskania. Zlecona przeze mnie sprawa została załatwiona bardzo sprawnie – jestem nareszcie spełniony i wolny od nieszczęsnego dłużnika. Panowie z Kancelarii Ultimatum świadczą usługi na wysokim poziomie i są naprawdę godna polecenia tzn. ściągają z zadłużonej osoby należność i odciążają zleceniodawcę od problematycznych sytuacji. POLECAM

  106. Mirosława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam pozytywnie ponieważ sprawa windykacyjna była poprowadzona na najwyższym poziomie i w finale została zakończona sukcesem. Widać, że ma duże doświadczenie zawodowe. Odzyskane 28 000 zł.

  107. Aleksandra Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum wyróżniają się niezwykłym profesjonalizmem w aspekcie merytorycznym a także w zakresie obsługi klienta. Walka była o 70 tys. zł i została zakończona sukcesem za co bardzo dziękuję. POLECAM

  108. Bogdan Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Wszystkie kwestie prawne zostały przez pracowników Kancelarii Ultimatum szczegółowo i zrozumiale objaśnione, a gdy pojawiały się nowe pytania lub wątpliwości z mojej strony to były one na bieżąco mi wyjaśniane. Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum i serdecznie pozdrawiam.

  109. Antoni Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum podchodzi do każdego zadania z zaangażowaniem i jest gotowa do udzielenia pomocy przez 365 dni w roku. Udzielono mi w Kancelarii Ultimatum wielu cennych informacji dzięki którym mogłem rozeznać się w swojej sytuacji i finalnie wgrać z osobą, która była mi winna pieniądze.

  110. Władysława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Od kiedy współpracuję z Kancelarią Ultimatum wszystkie sprawy, które zlecam w tym biurze są wykonywane terminowo i z najwyższą starannością. Krótko mówiąc pełny profesjonalizm i zaangażowanie, świetny kontakt – niemożliwe stało się możliwym. Pracownicy w tej firmie są mili i życzliwi co też bardzo mi się spodobało.

  111. Paweł Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Podczas prowadzonej sprawy windykacyjnej przez Kancelarię Ultimatum mogłem liczyć na ogromne wsparcie psychiczne. Sprawa zakończyła się pomyślnie i otrzymałem wszystko o co wnosiłem czyli zwrot długu w wysokości czterdziestu tysięcy złotych. Pracują tutaj kompetentni ludzie, którzy są bez dwóch zdań najlepsi w swoim fachu.

  112. Henryka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pracownicy z Kancelarii Ultimatum odpowiadają na każde nurtujące pytania co jest dużym atutem w tego typu usługach. Zlecona przeze mnie sprawa związana z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika była poprowadzona wzorowo. Nie znam lepszych specjalistów w branży windykacyjnej niż Kancelaria Ultimatum. Ściągnięte od dłużnika 30000 złotych.

  113. Franciszek Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Doskonałe przygotowanie do walki z dłużnikiem. Poziom usług na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej właśnie firmy windykacyjnej. Kancelaria Ultimatum wygrała w moim imieniu dość skomplikowaną prawnie sprawę za co jestem im wdzięczny. Krótko mówiąc są to najlepsi specjaliści w swojej profesji.

  114. Czesława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dzięki fachowemu podejściu Kancelaria Ultimatum wygrała moją sprawę. Bardzo dziękuję! Będę Państwa z największą przyjemnością polecać. W 100% rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy mają problemy z odzyskaniem swoich pieniędzy.

  115. Sławomir Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Kancelaria Ultimatum podchodzi do spraw windykacyjnych bardzo profesjonalnie i rzetelnie – zawsze są gotowi pomóc, wszystko wyjaśnić a także informują na bieżąco jak postępuje dana sprawa i na jakim etapie jest postępowanie windykacyjne.

  116. Aleksander Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum szybko i bezpłatnie dokonała oceny mojej aktualnej sytuacji. Zobowiązanie finansowe rozliczone – pieniądze zostały zwrócone na moje konto w 25 dni. Polecam za profesjonalizm i miła obsługę klienta.

  117. Emilia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pełny profesjonalizm i zaangażowanie, świetny i szybki kontakt z Kancelarią Ultimatum a dokładnie z ich pracownikami którzy znają się na swojej pracy i wykonują powierzone im zadania iście perfekcyjnie. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum gdyż pracują tam wybitni fachowcy znający się na swojej pracy i na pewno są w stanie pomóc każdemu.

  118. Witold Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Natychmiastowa reakcja na zapytanie. Profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy. Pomogła mi Kancelaria Ultimatum angażując się w postępowanie windykacyjne dzięki temu odzyskałem szybko swoje pieniądze. Wielki pozytyw 🙂

  119. Bogusław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Korzystam z usług Kancelarii Ultimatum od kilku lat i stwierdzam jednoznacznie, że jest to niezastąpiona firma jeśli chodzi o pomoc w egzekwowaniu długów. Bardzo szybka reakcja na zapytanie i rzetelna odpowiedź. Profesjonalna pomoc prawna, ale taka która też działa w oparciu o najwyższe standardy etyki zawodowej.

  120. Marzena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Bardzo dziękuję za zajęcie się moją sprawą. Bez pomocy Kancelarii Ultimatum szczęśliwe zakończenie nie byłoby możliwe. Na zadane pytanie odpowiedź otrzymałam zawsze w błyskawicznym tempie. Jak dla mnie KANCELARIA ULTIMATUM to najlepszy wybór przy sprawach związanych z egzekwowaniem należności.

  121. Bogusława z Człuchowa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to jedyne biuro windykacyjne, które było w stanie poprowadzić moją sprawę i finalnie odzyskać pieniądze. Profesjonalna firma, która bierze nawet trudne sprawy. Cała należność został odzyskana w kilka tygodni.

  122. Firma transportowa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie spodziewałem się, że spotkam się z tak fantastyczną i fachową obsługą. Kancelaria Ultimatum wygrała sprawę windykacyjną w naszej firmie transportowej bez najmniejszego problemu gdy inne firmy windykacyjne rozkładały ręce i nie wiedziały jak zabrać się do tematu. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są liderami na rynku biur odzyskujących należności finansowe. Będziemy na pewno w przyszłości ponownie korzystać z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum.

  123. Stały klient Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum reprezentowała moją osobę podczas sprawy windykacyjnej. Nigdy nie jest łatwo, ale dzięki zaangażowaniu i wiedzy pracowników z tego biura wygrana w każdym przypadku jest tylko kwestią czasu. Zawsze jak korzystam z pomocy tego biura to dług odzyskany jest maksymalnie w kilkanaście dni.

  124. Michał Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Zlecona sprawa windykacyjna zakończyła się sprawnie, a jej wynik naprawdę mnie usatysfakcjonował. Polecam osobom, którym się wydaje, że ich problemy są nie do rozwiązania. Kancelaria Ultimatum ma własne zaplecze prawnych, a sprawy pilotują bardzo miłe osoby, które służą pomocą.

  125. Marta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do problemu i pełne zaangażowanie. Docenić należy również bardzo dobry kontakt i kulturę. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej. Należność w wysokości 17 tysięcy złotych została odzyskana w miesiąc.

  126. Włodzimierz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Sprawę prowadziła u mnie od początku do końca Kancelaria Ultimatum i wiedziałem, że na każdym etapie postępowania windykacyjnego mogłem liczyć na szybkość, precyzyjność i skuteczność. Teraz jestem wolny od zmartwień związanych z finansami dzięki pomocy Kancelarii Ultimatum.

  127. Bogumiła Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Prawnicy w Kancelarii Ultimatum zdecydowanie są godni polecenia jeśli chodzi o skuteczność działań, wiedzę i doświadczenie zawodowe. Jestem bardzo zadowolona i na 100% będę się kontaktować z tą kancelarią w każdej sprawie windykacyjnej.

  128. Mariusz z Krakowa Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum podchodzi do spraw bardzo rzetelnie. Począwszy od wyczerpujących porady prawnych aż po samo zakończenie sprawy. Nie mieli najmniejszego problemu ze ściągnięciem piętnastu tysięcy złotych. Polecam!

  129. Magdalena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Sprawnie i szybko Kancelaria Ultimatum odzyskała dla mnie pieniądze. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie postępowania. Miła obsługa klienta. Super że jesteście i pomagacie ludziom. Oceniam 10/10. Pozdrawiam serdecznie.

  130. Jarosław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Miła i profesjonalna obsługa, ale co najważniejsze pracownicy zajmujący się moją sprawą byli bardzo kompetentni. Kancelaria Ultimatum potrafi zdziałać cuda – może wygrać sprawy w sądzie, które są beznadziejne i wydają się nie do wygrania. Daję ocenę 5/5 gwiazdek.

  131. Monika Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu, konsekwencji oraz siły spokoju, która zawsze podnosiła mnie na duchu. Mogłam liczyć przez cały czas współpracy z Kancelarią Ultimatum na profesjonalne porady prawne. Pracownicy z tego biura windykacyjnego bardzo szybko zareagowali na moją prośbę o pomoc. Dług odzyskany w 3 tygodnie.

  132. Robert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szybko i sprawnie poprowadziła moją sprawę, na każdym etapie informując mnie o swoich działaniach i wyjaśniając niuanse prawne. Kontakt bezproblemowy, szybka pomoc i rzetelność – dokładnie tak kojarzy mi się Kancelaria Ultimatum, która wybawiła mnie z problemów finansowych związanych z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika.

  133. Regina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum doskonale poprowadziła mnie przez ten trudny okres w moim życiu kiedy walczyłam o odzyskanie pieniędzy – cały czas służyli pomocą i udzieli cennych rad, które okazały się być kluczowe i bardzo mi pomogły w osiągnięciu zamierzonego celu.

  134. Waldemar Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Korzystam regularnie z ich usług w sprawach prywatnych ale też związanych moją firmą. Jestem bardzo zadowolony. W Kancelarii Ultimatum pracują mistrzowie w swoim fachu – działają maksymalnie skutecznie. Polecam wszystkim Kancelarię Ultimatum.

  135. Lidia z Poznania Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pracownicy z Kancelarii Ultimatum bardzo mi pomogli w dotarciu do dokumentów do których miałam trudność dotrzeć przez to, że mieszkam poza granicą kraju. Kancelaria Ultimatum jest profesjonalną firmą windykacyjną, która jest bardzo obeznana i uczciwa w ocenie sytuacji klienta. Zdecydowanie polecam oferowane przez nich usługi.

  136. Mariusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Nie wiedziałem, że takie firmy istnieją, które nie pobierają zaliczek i biorą się za ściąganie długów. Kancelaria Ultimatum po zweryfikowaniu sprawy z dnia na dzień robiła postępy związane z ściągnięciem długu, aż po 3 tygodniach dostałem od nich telefon, że dłużnik prosi o numer konta gdyż chciałby uregulować należność. Krótko mówiąc pracownicy tego biura windykacyjnego są niesłychanie skuteczni o czym mogłem się przekonać na własnej skórze. Polecam.

  137. Leontyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szczerze mówiąc nawet gdybym chciała to nie mam do czego się przyczepić. Kancelaria Ultimatum bardzo mi pomogła gdyż ściągnęli dług jak profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Wiedzieli jak się zabrać i jak sfinalizować całe postępowanie. Jedno czego mogę żałować to, że wcześniej nie zgłosiłam się do nich. Długo odzyskany w 100% za co bardzo dziękuję i szczerze polecam to biuro windykacyjne.

  138. Bernard Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Profesjonalne biuro windykacyjne, które ma niezliczone sposoby na to żeby wykonać powierzone im zlecenie najlepiej jak to jest tylko możliwe. Mają wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą co, gdzie i jak zrobić żeby uzyskać zamierzony cel. Dług w moim przypadku może nie należał do największych, ale za to ciężko było dotrzeć do dłużnika i to stanowiło największy kłopot, ale dla Kancelarii Ultimatum taki problem nie jest żadną przeszkodą i potrafią zaradzić również na tego typu przypadki. Są skuteczni, a to odrywa pierwszorzędne znaczenie w tej branży.

  139. Filomena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Myślałam, że odzyskanie pieniędzy zajmie z pół roku, bo sama nie mogłem tego uczynić przez ponad rok, a ku memu zdziwieniu Kancelaria Ultimatum wszystko załatwiła w niecały miesiąc tzn. skompletowała całą dokumentacje, namierzyła a następnie dotarła do dłużnika i finalnie zmotywowała gagatka do spłacenia należności, które był mi winien. Bardzo chciałam podziękować za zaangażowanie w moją sprawę. Panowie z Kancelarii Ultimatum są niezastąpieni w pełnym znaczeniu tego słowa. Rewelacja!

  140. Przemysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mimo tego, że mieszkam 400 km od siedziby biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum to nic nie stało na przeszkodzie żeby rozpatrzyli moje dokumenty, które przesłałem drogą elektroniczną i pomogli mi w odzyskaniu długu. Finał był taki, że dłużnik zwrócił mi co do grosza, a od momentu kiedy współpracuję z Kancelarią Ultimatum zacząłem w końcu normalnie sypiać i już niczym się nie przejmuje tak jak miało miejsce to za czasu kiedy nie mogłem na własną rękę wyegzekwować należności od dłużnika. Polecam tą firmę i serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby szukające skutecznej pomocy windykacyjnej.

  141. Luiza Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam to biuro windykacyjne i osoby, które w nim obsługiwały moją sprawę. Usługi są świadczone na maksymalnie wysokim poziomie co przekłada się na skuteczność i zadowolenie osób zlecających sprawy związane z odzyskaniem pieniędzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak wszystko zostało szybko, sprawnie i bezproblemowo zorganizowane.

  142. Ireneusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Mają swoich prawników, którzy nie stronią od pomocy nawet przy najtrudniejszych sprawach. U mnie największym problemem było to, że dłużnik twierdził że nie ma pieniędzy żeby zwrócić zadłużenie, a co do czego jak Kancelaria Ultimatum prześwietliła cwaniaczka to okazało się, że więcej ma nieruchomości i biznesów dobrze prosperujących poza miastem niż ja mam włosów na głowie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru biura windykacyjnego. POLECAM w 100% panów z Kancelarii Ultimatum.

  143. Martyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szybko i bezproblemowo pomogli mi odzyskać pieniążki, których nie chciała mi oddać jedna osoba. Mają niezawodne sposoby żeby bez zbędnej szarpaniny i nerwów odzyskać to co należy się ich klientom o czym mogłam się osobiście przekonać. Daję ocenę 5/5 i gdyby można było dać więcej gwiazdek to bez chwili zastanowienia dałabym, bo jestem strasznie uradowana faktem, że pieniądze wróciły na moje konto bankowe, a to wszystko dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum. Polecam!

  144. Arkadiusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Mają uczciwe zasady współpracy i rozliczanie nie rozpoczyna się na etapie weryfikacji sprawy windykacyjnej jak to bywa w innych firmach tylko Kancelaria Ultimatum rozlicza się na zasadzie znikomej prowizji tylko i wyłącznie jak jest sukces czyli odzyskanie długu, a gdy nie ma powodzenia zleceniodawca nic nie musi płacić, więc już bardziej uczciwego podejścia do klienta nie można wymagać. Kancelaria Ultimatum ma skuteczność niemalże 100% więc na pewno nikt nie zawiedzie się na ich pomocy w dosłownym znaczeniu tego słowa.

  145. Klaudia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pod kątem skuteczności i szybkości w działaniach Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych. Działają w branży windykacyjnej od prawie 20 la, a to zaowocowało ogromnym doświadczeniem i wieloma patentami jakie mają żeby zmotywować dłużnika do zwrócenia należności finansowych. W moim przypadku dług opiewał na kwotę 27300 zł i bez najmniejszego problemu Kancelaria Ultimatum pomogła mi odzyskać całą kwotę wraz z odsetkami.

  146. Robert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem od dłużnika wszystkie należności finansowe, a doskonale wiem że działając w pojedynkę nie miałbym żadnych szans w walce z oszustem, który był mi winien pieniądze. Polecam.

  147. Franciszka Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Jednoznacznie stwierdzam, że warto skorzystać z usług tego biura windykacyjnego. Bardzo wysoka skuteczność, doskonały kontakt z działem obsługi klienta i spory wachlarz możliwości sprawia, że z największą przyjemnością mogę rekomendować usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum.

  148. Daniel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum jest to na pewno jedna z największych biur windykacyjnych z jakimi miałam okazję współpracować. Polecam pod każdym względem oferowane usługi w tej firmie. Pozdrawiam.

  149. Justyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili i tłumaczą wszelkie niejasności jakie można napotkać przy odzyskiwaniu długu. W 100% pracownicy tego biura windykacyjnego zasługują na maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek.

  150. Leon Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum działa bardzo solidnie. Szybko odzyskują w tym biurze pieniądze od dłużników o czym mogłem osobiście się przekonać. Udana współpraca na każdym etapie prowadzonej sprawy i doskonały kontakt przez cały okres współpracy. Polecam.

  151. Mariola Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum ma ciekawe rozwiązania windykacyjne oraz instrumenty prawne pozwalające na szybkie odzyskanie pieniędzy od dłużnika. Dużym atutem jest to, że można liczyć na miłą obsługę i bardzo dobry kontakt ze strony pracowników tego biura.

  152. Łukasz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Jestem zadowolonym klientem Kancelarii Ultimatum i mam o nich bardzo dobrą opinię ponieważ ściągnęli od dłużnika 100% należności finansowych, których sam nie mogłem wyegzekwować od przeszło 2 lat, a oni poradzili sobie w 2 tygodnie. Pełen profesjonalizm.

  153. Honorata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z tego biura szybko, skutecznie i profesjonalnie odzyskali dług jak przystało na prawdziwych zawodowców ze stolicy. Nigdy nie ma u nich opłat wstępnych jak to bywa w innych firmach, że kasują nawet po kilka tysięcy za sprawę, a tutaj ani złotówki nie trzeba wpłacać żeby zajęli się sprawą.

  154. Norbert Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kompetentni fachowcy, którzy zna się na temacie odzyskiwania należności finansowych jak nikt inny. Dzięki nim udało mi się uporać z dłużnikiem bez sądu i szarpaniny. Szczerze mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdemu kto znalazł się w podobnej sytuacji do mojej.

  155. Paulina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Działają w tej firmie windykacyjnej szybko i fachowo. Pomogli mi nie raz odzyskać utracone pieniądze bez zbędnej zwłoki czasowej. Wiedzieli od samego początku jak zabrać się do tematu egzekwowania należności i wyszło im to naprawdę świetnie gdyż po 3 tygodniach dłużnik rozliczył się ze mną dzięki interwencji ze strony Kancelarii Ultimatum za co bardzo dziękuję.

  156. Antoni Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum odzyskała dla naszej firmy 250 tysięcy złotych. Wszystko załatwiali w naszym imieniu, reprezentowali nas w sądzie, obsługiwali całą korespondencję i nie pozostaje nam nic innego jak polecić to biuro gdyż spisali się na medal. Całość długu odzyskana plus odsetki za zwłokę czasową związaną z uregulowaniem należności po terminie.

  157. Romualda Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szybko wywiązali się z mojego zlecenia za co jestem im bardzo wdzięczna. Po tym co zobaczyłam to jestem przekonana, że specjaliści z Kancelarii Ultimatum poradzą sobie z każdą sytuacja. Jeśli ktoś ma problem z dłużnikiem, której nie spieszy się oddać pieniądze to polecam skorzystać z usług tego biura, a na pewno pomogą.

  158. Bronisław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Muszę powiedzieć, ze kontakt z Kancelarią Ultimatum jest na bardzo wysokim poziomie, a sprawa została szybko rozwiązana przez ich prawników – całe postepowanie nie trwało nawet miesiąca, więc ekspresowo wszystko załatwili. Dłużnik spłacił całą zalegającą kwotę, a wręcz zaczęło mu na tym zależeć po tym jak zaczęła go Kancelaria Ultimatum motywować do podjęcia kroków mających na celu rozliczenie się ze mną. Prowizja stosunkowo niewielka. Warto z nimi współpracować.

  159. Małgorzata Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Szczerze polecam kancelarię Ultimatum z całego serca! Fachowa, rzeczowa i konkretna obsługa. Pieniądze odzyskane w niecały miesiąc, więc bardzo szybko i przede wszystkim maksymalnie skutecznie wykonują powierzone im zadania. Kancelaria Ultimatum ma indywidualne podejście do każdego klienta i każdej sprawy o czym mogłam się osobiście przekonać. Polecam.

  160. Władysław Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Pełen profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzone sprawy. Kancelaria Ultimatum świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie i dysponuje kompetentnymi pracownikami znający się na swoim zawodzie jak nikt inny. Można liczyć na ogromną pomóc pomoc z ich strony i wsparcie oraz wygraną walkę o sprawiedliwość. Oceniam pozytywnie współpracę z tym biurem windykującym należności od dłużników.

  161. Bogusława Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Muszę się pochwalić, że dzięki działaniom ze strony Kancelarii Ultimatum udało się odzyskać pieniądze od firmy, która od długiego czasu zalegała z płatnościami w naszej hurtowni kosmetycznej. Jest w tym biurze gwarantowana fachowa pomoc prawna i można liczyć na bardzo dobry kontakt z ich prawnikami przez cały okres współpracy, co jest niepodważalnym atutem przy tego typu usługach. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to przyjemność w czystej postaci. POLECAM.

  162. Marzena Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Panowie z Kancelarii Ultimatum są najlepsi! Znają się na tym co robią i nie każą długo czekać na efekty dotyczące świadczonych przez nich usług związanych z odzyskiwaniem długów. Do wszystkich klientów podchodzą indywidualnie, co pozytywnie przekłada się na przebieg postępowania. Bez cienia wątpliwości to biuro odznacza się zaskakująco wysoką skutecznością działań windykacyjnych. Polecam i daję ocenę 5/5.

  163. Tadeusz Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Warto podjąć współpracę z Kancelarią Ultimatum. Nie wiem jakich oni metod używają, ale są niezwykle skuteczni w swoich działaniach. W zleconej przeze mnie sprawie pieniądze zostały odzyskane od dłużnika w kilka tygodni i to jest najlepszy dowód na to, że potrafią poradzić sobie prawnicy z tego biura windykacyjnego nawet wtedy kiedy zleca się im problematyczne sprawy. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z wyboru właśnie tej firmy, a nie żadnej innej. Są to zawodowcy pod każdym względem.

  164. Mariola Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kontakt z Kancelarią Ultimatum podczas prowadzenia postępowania windykacyjnego był bezproblemowy, a cały proces został mi świetnie wyjaśniony, więc od początku aż po sam koniec pełen profesjonalizm. Zakończenie dla mnie najlepsze z możliwych, jestem przeogromnie wdzięczna za pomoc w tak ciężkiej sytuacji i chwili dla mnie. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum za to, że odzyskała moje 25 000 zł w bardzo krótkim czasie.

  165. Daniel Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum w kilka tygodni odzyskała cały dług gdzie było sporo problemów związanych ze skompletowaniem dokumentów, ale poradzili sobie. Jest to bardzo solidna firma windykacyjna, kontakt mailowy i telefoniczny na najwyższym poziomie. Gdybym miał drugi raz zlecić dług do odzyskania to z całą pewnością ponownie wybrałbym Kancelarię Ultimatum gdyż jestem w pełni zadowolony z efektów ich pracy.

  166. Adam Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   4

   Brak opłaty wstępnej obowiązuje w Kancelarii Ultimatum tylko jest prowizja od egzekwowanej kwoty, ale jest niewielki procent i dopiero na końcu postępowania odbywa się rozliczenie tylko i wyłącznie jak jest powodzenie z odzyskaniem długu, a gdyby nie udało się odzyskać pieniędzy od dłużnika to nic się nie płaci. Dużym plusem jest bardzo dobry kontakt z tym biurem. Polecam!

  167. Krystyna Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Polecam Kancelarię Ultimatum pod każdym względem! Pomogli mi już wielokrotnie z kontrahentami, którzy migali się od zapłacenia za zlecenie za co jestem niezmiernie wdzięczna i bardzo im dziękuję za wszystko, co do tej pory dla mnie zrobili. Pozdrawiam serdecznie prawników z tego biura odzyskującego należności.

  168. Jadwiga Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Chciałam podziękować za sprawne przeprowadzenie sprawy sądowej i odzyskanie alimentów oraz zmotywowanie ojca dziecka do regularnego płacenia. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do działań ze strony Kancelarii Ultimatum. Należy się im ocena 5/5 gwiazdek.

  169. Danuta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum prawnicy zajęli się wszystkim od A do Z i wykazali się sporym zaangażowaniem w moją sprawę. Finalnie wywalczony został cały dług wraz z odsetkami. Wykonali swoje zadanie lepiej niż najlepiej. Dziękuję za wszystko.

  170. Zofia Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Potrafią w przeciągu miesiąca namierzyć dłużnika i odzyskać pieniądze tak jak było to w moim przypadku. Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z pomocy windykacyjnej oferowanej przez Kancelarię Ultimatum. Pozdrawiam serdecznie.

  171. Janina Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   Kancelaria Ultimatum to bardzo skuteczna firma windykacyjna, która potrafi odzyskać każdy dług. Bezpłatna weryfikacja to ich niepodważalny dodatkowy atut. Zdecydowanie warto z nimi współpracować.

  172. Elżbieta Kancelaria Ultimatum opinie
   Łączna ocena:
   5

   W Kancelarii Ultimatum obowiązuje całkowity brak kosztów wstępnych, swoją prowizję pobrali dopiero po zakończeniu sprawy, więc nie trzeba pieniędzy żeby iść do ich biura. Wszystko jak najbardziej ok. Polecam.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *